Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Darmowe wymiana/przedłużenie i dostawa Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione
Menu
Kategorie
Pomysły na prezenty
Lokalizacja

Blog

2022-06-21

Siedem rzeczy, które musisz wiedzieć przed skokiem ze spadochronem

Piękne widoki, zapierająca dech w piersiach prędkość, pulsująca w żyłach adrenalina i nieposkromiona chęć do tego, by ponownie to zrobić, tylko po to, by znów móc się napawać pięknem otaczającej przyrody. To wszystko i wiele więcej to obietnica przeżyć jakie towarzyszą każdemu, kto zdecyduje się skoczyć ze spadochronem. Jeśli i Ty oczekujesz ekstremalnych wrażeń, ale masz jeszcze wątpliwości – rozwiejemy je i odpowiemy na wszystkie pytania.

Siedem rzeczy, które musisz wiedzieć przed skokiem ze spadochronem

2022-06-20

Wieczór panieński – idealne pomysły na wyjątkowy wieczór!

Wieczór panieński inny niż wszystkie? Zapewne, skoro trafiłaś na tę stronę, to właśnie o organizacji takiej imprezy marzysz. Doskonale to rozumiemy! Kolorowe szarfy, torty i słomki w oczywistych kształtach oraz zabawy „Prawda czy wyzwanie!” bywają zabawne i mogą okazać się świetnym uzupełnieniem imprezy. Czy jednak na pewno chcesz, aby tak wyglądał wieczór osoby, która właśnie przy Tobie pragnie ślubować swojemu ukochanemu wspólne życie? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi „nie”, a wyobrażając sobie przyszłą Pannę Młodą, masz przed oczami bardziej oryginalne pomysły na wieczór panieński, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Poniżej znajdziesz sprawdzone sposoby na to, aby organizowana przez Ciebie impreza na długo pozostała w pamięci. Wspólnie sprawimy, że to będzie niezapomniany wieczór!

Wieczór panieński – idealne pomysły na wyjątkowy wieczór!

2022-06-02

Życzenia dla taty na dzień ojca

Dzień Ojca obchodzimy w Polsce 23 czerwca. Tego dnia świętujemy relację łączącą nas z tatą i możemy symbolicznie podziękować mu za wychowanie. To stosunkowo młode święto. Zostało zapoczątkowane w 1910 roku w Stanach Zjednoczonych po sukcesie ogłoszonego niewiele wcześniej dnia matki. Sonora Dodd Smart zaproponowała ogłoszenie Dnia Ojca, ponieważ po śmierci matki to ojciec zajmował się niej i piątką jej rodzeństwa. Na początku pomysł przyjął się jedynie lokalnie. Dopiero w 1972 roku prezydent Richard Nixon ustanowił święto oficjalnie.

Życzenia dla taty na dzień ojca

2022-05-31

Najlepsze prezenty na Dzień Ojca

Skarpetki? Oczywiście! Ulubione czekoladki? Zdecydowanie! Nowy śrubokręt do skrzynki z narzędziami albo sweter, który i tak leży na półce w szafie? Tak! Tylko czy aby na pewno standardowe pomysły na prezenty dla taty, to właśnie to o czym marzą nasi ojcowie? Przecież doskonale wiemy, że w skrytości serduszka, każdy z nich wolałby obchodzić Dzień Dziecka i z nieskrywaną radością rozpakowywać paczkę klocków, a nie kolejne upominki z półki „prezenty dla taty”.

Najlepsze prezenty na Dzień Ojca

2022-05-05

Krótkie życzenia komunijne

Przygotowania do komunii Świętej odbywają się nie tylko w kościele, ale także w szkole. Na lekcjach religii, a następnie na kościelnych spotkaniach 9-latki odbierają niezbędną wiedzę, aby przystąpić do sakramentu. Poprzez sakrament komunii spełnia się obecność Jezusa Chrystusa w duszach młodych osób i utrwala ich obecność we wspólnocie ludzi wierzących.

Krótkie życzenia komunijne