Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2023-12-28

Energylandia 2024 - cennik, dojazd, atrakcje

Wiele o niej słyszałeś, ale wciąż nie wiesz dokładnie, gdzie jest Energylandia? Zastanawiasz się, jak dojechać do Energylandii i jak zaplanować podróż szczegółowo? Z artykułu dowiesz się, ile kosztuje pobyt w Energylandii i jakie są atrakcje dostępne w tym parku. Potraktuj nasz artykuł jako praktyczny poradnik, z którym warto zapoznać się zanim odwiedzisz to niezwykłe miejsce.

Energylandia 2024 - cennik, dojazd, atrakcje

2023-11-28

Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2023

Święta Bożego Narodzenia to bardzo niezwykły czas, w którym to dzielimy się nie tylko prezentami, ale także miłością, obecnością, dobrym słowem i towarzystwem. Najlepsza atmosfera jest wtedy, gdy za oknem prószy śnieg, a w domu pachnie choinką, kolorowymi świeczkami, pieczonym ciastem oraz dwunastoma potrawami. Jednakże nawet najstaranniej przygotowana kolacja, nawet najbardziej sprzyjające warunki pogodowe będą niczym bez osób, które są nam bliskie. Również świętowanie nadejścia Nowego Roku jest znakomitą okazją do składania sobie najserdeczniejszych życzeń. Jakkolwiek niekiedy możemy mieć poważny problem z doborem odpowiednich słów.

Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2023

2023-11-21

Ciekawe prezenty na Święta

„Coraz bliżej Święta, coraz bliżej Święta…” - możemy podśpiewywać tę melodię, znaną z niegdyś bardzo popularnej reklamy. Faktycznie jest coś podniecającego w perspektywie zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Ekscytacja dopada nie tylko dzieci, ale również dorosłym, których przeżywanie tego magicznego okresu kojarzy się z beztroskimi latami ich życia oraz wywołuje pozytywne skojarzenia, związane z ciepłem rodzinnym. To właśnie ono jest najważniejsze. Kaloryfery mogą grzać w najlepsze, w brzuchu może zrobić się ciepło od spożytych wigilijnych potraw, możemy wypić herbatę z imbirem, pomarańczą i goździkami, ale jeśli nie ma rodziny – to wszystko jest zimne. Jeśli natomiast jest rodzina, to każdy z tych elementów jest miłym dodatkiem. Jednym z ważniejszych aspektów Świąt jest wręczanie sobie prezentów. Tylko co zrobić, aby w tym roku prezent był ciekawy?

Ciekawe prezenty na Święta

2023-11-17

Życzenia na Boże Narodzenie – oryginalne

Śnieg, trzeszczący pod stopami, zapach makowca, zupy grzybowej, barszczu i jeszcze kilku innych potraw, widok pięknie przystrojonej choinki, wypatrywanie na niebie pierwszej gwiazdki, dającej sygnał do tego, że można zasiąść do wieczerzy wigilijnej. To wszystko jest gwarantem tego, że święta będą udane, a przecież jeszcze czekają nas prezenty pod choinkę, które dodatkowo polepszą nasze samopoczucie. Jednakże, czy na pewno? Wyobraźmy sobie, że to wszystko, co zostało opisane – a nawet jeszcze więcej! - czeka na nas w domu w dniach od 24 do 26 grudnia. Z tym, że w tym domu będziemy sami. Czyż przy takiej wizji cała magiczna atmosfera nie prysła jak bańka mydlana? To właśnie ludzie – rodzina i bliscy – są dla nas kimś, bez kogo święta nie miałyby najmniejszego sensu. Dlatego też nic dziwnego, że chcemy im życzyć wszystkiego najlepszego.

Życzenia na Boże Narodzenie – oryginalne

2023-11-14

Eleganckie prezenty na Święta

Święta Bożego Narodzenia przypominają nam rokrocznie o tym, jak ważne są relacje z rodziną i bliskimi oraz dostarczają takiej dawki ciepła i miłości, która w sposób szczególny przemawia do naszych serc. Ze świecą szukać człowieka, który nie lubiłby zapachu choinki, odmówiłby spożycia kolacji w gronie rodzinnym i nie chciał odpocząć w wygodnym fotelu, słuchając kolęd. Święta to także czas, w którym obdarzamy się uczuciami, co przejawia się w upominkach gwiazdkowych. Jednakże nie zawsze jest to sprawa łatwa, zwłaszcza gdy trzeba wybrać elegancki prezent na Święta. Na szczęście nasi klienci mogą przebierać wśród całego mnóstwa ofert, dzięki czemu na pewno wybiorą coś, co będzie idealnie dla ich bliskich.

Eleganckie prezenty na Święta