Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2023-03-20

Piękne życzenia wielkanocne

Wielkanoc to najważniejsze ze świąt w kalendarzu katolickim. Przypada na pierwszą niedzielę po pierwszej wiosennej pełni – w bieżącym roku będzie to 17 kwietnia. Nierozłącznie kojarzy się nam z baziami, święconką, zajączkiem wielkanocnym, malowaniem jajek i oczywiście wspólnym śniadaniem przy poświęconym jedzeniu.

Piękne życzenia wielkanocne

2023-02-24

Nieoklepane życzenia urodzinowe dla dzieci

Jego zainteresowania i pasje są Ci dobrze znane. Wiesz, co sprawia mu radość i wywołuje szczery uśmiech. Chcesz w niebanalny sposób życzyć mu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, a jednocześnie wiesz, że zbyt długie życzenia, mogą je rozkojarzyć i sprawić, że maluch ich nie zapamięta. A przecież chodzi o to, aby pociecha mogła do nich wrócić pamięcią, bo ciekawe i złożone od serca życzenia budują, dają opokę, bywają cenną wskazówką…

Nieoklepane życzenia urodzinowe dla dzieci

2023-02-22

Co to jest Floating?

Wiele osób zna, nikt do końca nie jest świadomy, czym jest. Floating, bo o nim mowa, nazywany inaczej relaksem w kapsule odpływowej, to nic innego jak optymalny odpoczynek dla ciała i wytchnienie dla umysłu. Taka atrakcja to gwarancja pełnego odprężenia nawet dla najbardziej przemęczonych i zestresowanych.

Co to jest Floating?

2023-02-13

Prezent na 50 urodziny dla mężczyzny

Życie każdego mężczyzny zaczyna się po pięćdziesiątce! Te urodziny to oznaka pełnej dojrzałości i męskiej postawy, której pozazdrościć może każdy młody chłopak. Co podarować w prezencie na 50 urodziny dla mężczyzny? Możliwości jest wiele, ale pewne jest jedno - to musi być coś wyjątkowego!

Prezent na 50 urodziny dla mężczyzny

2023-02-08

Krótkie życzenia urodzinowe dla dzieci

O ile starszym zdarza się zapomnieć o swoich urodzinach, o tyle dla najmłodszych dołożenie kolejnego palca do liczby lat, aby z dumą je nam zaprezentować, jest niemałym powodem do dumy. Jakie zatem powinny być życzenia dla dzieci? Najlepiej krótkie, zrozumiałe i napisane od serca. Tym bardziej zapadną w pamięć, jeżeli odniesiemy się w nich do tego, co maluch lubi i dodamy szczyptę humoru. Ważne, aby życzenia zainteresowały dziecko i wyzwoliły na jego twarzy uśmiech.

Krótkie życzenia urodzinowe dla dzieci