Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2024-03-20

Piękne życzenia wielkanocne

Wielkanoc to najważniejsze ze świąt w kalendarzu katolickim. Przypada na pierwszą niedzielę po pierwszej wiosennej pełni – w bieżącym roku będzie to 17 kwietnia. Nierozłącznie kojarzy się nam z baziami, święconką, zajączkiem wielkanocnym, malowaniem jajek i oczywiście wspólnym śniadaniem przy poświęconym jedzeniu.

Piękne życzenia wielkanocne

2024-03-01

Co kupić chłopakowi na urodziny? Najlepsze propozycje

Twój chłopak jest dla Ciebie na pewno bardzo ważną osobą w życiu. Być może widzisz w nim swojego przyszłego męża, a może po prostu dobrze spędza Ci się z nim czas. Jakby w Waszym związku nie było, to na 100% pamiętacie o różnych okazjach, które chcecie świętować razem i przy których warto myśleć o prezencie. Jedną z takich bardzo ważnych okazji jest niewątpliwie dzień urodzin Twojego chłopaka. Niekiedy trudno jest wymyślić fajny prezent, ale zawsze się postarać, dzięki czemu urodziny staną się dla niego jeszcze milsze.

Co kupić chłopakowi na urodziny? Najlepsze propozycje

2024-02-20

Prezent dla rodziców: co wybrać?

Na ogół dzieci zawdzięczają swoim rodzicom bardzo wiele. Opieka, wychowanie, zapewnienie edukacji, towarzyszenie w trudnych i ważnych momentach, a oprócz tego mnóstwo świetnej zabawy i ciepło ogniska domowego – to wszystko, co każdy kochający rodzic chce zapewnić swojej pociesze. Wprawdzie nie ma ludzi idealnych i nawet świetnym rodzicom zdarzają się potknięcia, lecz jest to rzeczą ludzką i wcale nie przeszkadza, byśmy uważali własnych mamę i tatę za najwspanialszych rodziców na świecie.

Prezent dla rodziców: co wybrać?

2023-12-28

Energylandia 2024 - cennik, dojazd, atrakcje

Wiele o niej słyszałeś, ale wciąż nie wiesz dokładnie, gdzie jest Energylandia? Zastanawiasz się, jak dojechać do Energylandii i jak zaplanować podróż szczegółowo? Z artykułu dowiesz się, ile kosztuje pobyt w Energylandii i jakie są atrakcje dostępne w tym parku. Potraktuj nasz artykuł jako praktyczny poradnik, z którym warto zapoznać się zanim odwiedzisz to niezwykłe miejsce.

Energylandia 2024 - cennik, dojazd, atrakcje

2023-11-28

Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2023

Święta Bożego Narodzenia to bardzo niezwykły czas, w którym to dzielimy się nie tylko prezentami, ale także miłością, obecnością, dobrym słowem i towarzystwem. Najlepsza atmosfera jest wtedy, gdy za oknem prószy śnieg, a w domu pachnie choinką, kolorowymi świeczkami, pieczonym ciastem oraz dwunastoma potrawami. Jednakże nawet najstaranniej przygotowana kolacja, nawet najbardziej sprzyjające warunki pogodowe będą niczym bez osób, które są nam bliskie. Również świętowanie nadejścia Nowego Roku jest znakomitą okazją do składania sobie najserdeczniejszych życzeń. Jakkolwiek niekiedy możemy mieć poważny problem z doborem odpowiednich słów.

Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2023