Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione
Menu
Kategorie
Pomysły na prezenty
Lokalizacja

Blog

2022-09-27

Prezent dla mamy na Święta

W oczekiwaniu na święta Bożego Narodzenia warto już teraz zastanowić się nad tym, co podarujemy w prezencie ukochanym osobom. Z pewnością na liście bliskich osób do obdarowania znajdzie się najważniejsza osoba na świecie: MAMA! Co podarować jej w prezencie świątecznym, by upominek okazał się trafiony, a mama zachwycona?

Prezent dla mamy na Święta

2022-09-13

Escape room - wszystko, co musisz wiedzieć

Zagadkowa, tajemnicza i wzbudzająca ekscytację zabawa to z pewnością to, o czym marzy każdy poszukiwacz wrażeń i adrenaliny. Odkrywanie tajemniczych przedmiotów, rozwiązywanie zadań, które na pozór wydają się nierozwiązywalne oraz buzujące w żyłach emocje czekają na każdego, kto wolny czas postanowi spędzić w escape roomie.

Escape room - wszystko, co musisz wiedzieć

2022-09-02

Życzenia urodzinowe dla siostry

Jedynacy marzą o posiadaniu rodzeństwa, a ci, którzy je mają, bywa, że użalają się, jednak w głębi duszy wiedzą, że to cudowna sprawa. Bo posiadanie rodzeństwa, a w szczególności siostry, to posiadanie najlepszej przyjaciółki, która jest dla nas wsparciem, tarczą i źródłem wiedzy o świecie.

Życzenia urodzinowe dla siostry

2022-08-30

Życzenia urodzinowe dla przyjaciela

Czasem wystarczy, że z kimś spędzamy dużo czasu lub mamy podobne zainteresowania, żeby nazwać tę relację przyjaźnią. Pewność, że nasza znajomość jest czymś więcej i wkracza na wyższy poziom, dochodzi do nas, gdy możemy zwierzyć się tej drugiej osobie lub uzyskać pomoc w trudnych chwilach.

Życzenia urodzinowe dla przyjaciela

2022-08-26

Dzień chłopaka – pomysł na prezenty dla chłopców

Chłopcem się nie bywa, chłopcem jest się przez całe życie. Można by powiedzieć, że to słodkie i zabawne, że oczekujemy od mężczyzn odpowiedzialności i dorosłości, a kiedy zbliża się 30 września rozpoczynamy poszukiwania prawdziwego prezentu marzeń z okazji Dnia Chłopaka. W czym tkwi to fenomenalne zjawisko? W radości z obdarowywania oraz uśmiechu obdarowanego i nie ma znaczenia, czy to upominek dla sześcio-, szesnasto-, czy czterdziestolatka.

Dzień chłopaka – pomysł na prezenty dla chłopców