Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2023-09-25

Prezent dla rodziców: co wybrać?

Na ogół dzieci zawdzięczają swoim rodzicom bardzo wiele. Opieka, wychowanie, zapewnienie edukacji, towarzyszenie w trudnych i ważnych momentach, a oprócz tego mnóstwo świetnej zabawy i ciepło ogniska domowego – to wszystko, co każdy kochający rodzic chce zapewnić swojej pociesze. Wprawdzie nie ma ludzi idealnych i nawet świetnym rodzicom zdarzają się potknięcia, lecz jest to rzeczą ludzką i wcale nie przeszkadza, byśmy uważali własnych mamę i tatę za najwspanialszych rodziców na świecie.

Prezent dla rodziców: co wybrać?

2023-09-13

Życzenia imieninowe dla dziecka

Z obchodzeniem imienin dziecka jest różnie w zależności od rodziny. Niekiedy jest to bardzo huczna impreza, innym razem uroczystości przebiegają skromnie, a bywa i tak, że jeśli zgodnie z obyczajem w danym domu nikt nie obchodzi imienin, to także nie są obchodzone imieniny dziecka. Jeśli jednak imieniny najmłodszego domownika są obchodzone i jesteśmy na nie zaproszeni w charakterze gościa, to wówczas powinniśmy zachować się odpowiednio do okazji. Oczywiście nie można przyjść z pustymi rękami – prezent dla dziecka jest obowiązkowy! Ale co życzeniami? Cóż, tutaj sprawa nie musi być taka oczywista.

Życzenia imieninowe dla dziecka

2023-09-08

Prezent dla żony

Mąż powinien pamiętać o wszystkich okazjach, przy których powinien dawać swojej żonie różnego rodzaju upominki. Czasem jednak coś może nam umknąć i wtedy powstaje prawdziwy problem. W końcu żona, nie otrzymawszy nic o nas nie powie nam o tym, ale w duchu będzie jej przykro. A przecież jest na to bardzo prosty sposób – możemy zapisać wszystkie ważne daty w telefonie albo tradycyjnym, papierowym notatniku. Oczywiście podstawą będzie pamiętanie zawsze o dniu urodzin, ale też imienin swojej żony.

Prezent dla żony

2023-08-28

Ile kosztuje skok na bungee?

Skok na bungee to już klasyka gatunków pośród aktywności, które należą do tych bardziej ekstremalnych. Już ponad dwadzieścia lat temu bungee budziło w Polsce dużą ekscytację, choć nierzadko śmiałków było jak na lekarstwo. Teraz skoki na bungee się bardzo rozpowszechniły i wciąż przybywa osób, które na własnej skórze chcą doświadczyć swobodnego opadania w dół.

Ile kosztuje skok na bungee?

2023-08-25

Co kupić chłopakowi na urodziny? Najlepsze propozycje

Twój chłopak jest dla Ciebie na pewno bardzo ważną osobą w życiu. Być może widzisz w nim swojego przyszłego męża, a może po prostu dobrze spędza Ci się z nim czas. Jakby w Waszym związku nie było, to na 100% pamiętacie o różnych okazjach, które chcecie świętować razem i przy których warto myśleć o prezencie. Jedną z takich bardzo ważnych okazji jest niewątpliwie dzień urodzin Twojego chłopaka. Niekiedy trudno jest wymyślić fajny prezent, ale zawsze się postarać, dzięki czemu urodziny staną się dla niego jeszcze milsze.

Co kupić chłopakowi na urodziny? Najlepsze propozycje