Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2021-04-11

Jak przygotować się do lotu balonem?

Od zarania dziejów marzeniem człowieka jest latanie. Dawniej, w czasach Dedala i Ikara, realizacja tego pragnienia kończyła się delikatnie mówiąc… różnie.  Liczba prób oraz wieńczących je upadków rosła wprost proporcjonalnie aż do 1783 roku. Wtedy to bracia Montgolfier po raz pierwszy unieśli się w powietrze. Narzędziem pozwalającym na dokonanie tego wzniosłego (sic!) celu stał się balon. Od tamtego momentu, aż po dziś dzień loty balonem cieszą się niesamowitą popularnością. Tylko jak się do nich przygotować?

Jak przygotować się do lotu balonem?

2021-04-08

Śmieszne życzenia urodzinowe

Istnieje jeden dzień w roku, gdy możemy być najważniejsi. To dzień, w którym bliskie osoby udowadniają swoją pamięć o nas, z kolei my jesteśmy za tę pamięć wdzięczni. To urodziny – czas zadumy nad swoim życiem, przemijaniem oraz istotą bycia. 

Śmieszne życzenia urodzinowe

2021-04-02

Życzenia urodzinowe

Urodziny to ważny dzień w życiu każdej osoby; bez względu na pochodzenie, kulturę czy poglądy czujemy się inaczej, gdy nadchodzi moment rocznicy naszych narodzin

Życzenia urodzinowe

2021-03-03

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Istnieje pewne marcowe święto, które mobilizuje wszystkich mężczyzn pragnących wyrazić wdzięczność za obecność oraz niespotykane zaangażowanie. To właśnie tego dnia swoje najważniejsze święto obchodzi ona… Twoja ukochana teściowa!

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

2021-02-02

Co kupić mężowi na urodziny?

Co kupić mężowi na urodziny? Najlepiej, by prezent nie powielał się z tymi, które małżonek dostał już wcześniej. Możesz liczyć na kilka naszych podpowiedzi. Wszystkie prezenty dla męża jakie Ci opiszemy, czyli supersamochody, degustacje alkoholi, strzelnice, offroad, skok spadochronowy to gwarancja świetnej zabawy i miłych wspomnień.

Co kupić mężowi na urodziny?