Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2022-09-18

Życzenia na urodziny dla przyjaciółki – celebruj przyjaźń słowem

Prezent już masz, ale co z życzeniami? Przyjaciółka to jedna z najbliższych osób Twojemu sercu, zatem sam voucher na ciekawe przeżycie nie wystarczy…W tym artykule dowiesz się, że poruszające słowo jest w stanie zapewnić więcej uciech niż jakikolwiek podarunek. To z nią spędzasz większość dni, zwierzasz się z problemów i poddajesz się niezapomnianym rozrywkom. 

Życzenia na urodziny dla przyjaciółki – celebruj przyjaźń słowem

2022-09-14

Różnorodne życzenia na 20 urodziny

Kiedy to tak zleciało?! 20 urodziny – choć może nie tak emocjonujące, jak osiemnastka czy „oczko” – również wyrażają wielką wartość. Rozpoczęcie drugiej dekady życia zmusza nas do pewnej refleksji. W wieku dwudziestu kilku lat ludzie biorą śluby, budują mieszkania, kończą studia oraz rozpoczynają pierwsze poważne prace.

 

Różnorodne życzenia na 20 urodziny

2022-09-13

Escape room - wszystko, co musisz wiedzieć

Zagadkowa, tajemnicza i wzbudzająca ekscytację zabawa to z pewnością to, o czym marzy każdy poszukiwacz wrażeń i adrenaliny. Odkrywanie tajemniczych przedmiotów, rozwiązywanie zadań, które na pozór wydają się nierozwiązywalne oraz buzujące w żyłach emocje czekają na każdego, kto wolny czas postanowi spędzić w escape roomie.

Escape room - wszystko, co musisz wiedzieć

2022-08-30

Życzenia urodzinowe dla przyjaciela

Czasem wystarczy, że z kimś spędzamy dużo czasu lub mamy podobne zainteresowania, żeby nazwać tę relację przyjaźnią. Pewność, że nasza znajomość jest czymś więcej i wkracza na wyższy poziom, dochodzi do nas, gdy możemy zwierzyć się tej drugiej osobie lub uzyskać pomoc w trudnych chwilach.

Życzenia urodzinowe dla przyjaciela

2022-08-26

Dzień chłopaka – pomysł na prezenty dla chłopców

Chłopcem się nie bywa, chłopcem jest się przez całe życie. Można by powiedzieć, że to słodkie i zabawne, że oczekujemy od mężczyzn odpowiedzialności i dorosłości, a kiedy zbliża się 30 września rozpoczynamy poszukiwania prawdziwego prezentu marzeń z okazji Dnia Chłopaka. W czym tkwi to fenomenalne zjawisko? W radości z obdarowywania oraz uśmiechu obdarowanego i nie ma znaczenia, czy to upominek dla sześcio-, szesnasto-, czy czterdziestolatka.

Dzień chłopaka – pomysł na prezenty dla chłopców