Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2021-10-05

Co kupić dziewczynie na urodziny?

Co kupić dziewczynie na urodziny? Wbrew pozorom panie mają nieco cech wspólnych i jeśli tylko je dobrze przeanalizujesz, okaże się, że możliwości masz całkiem sporo. Popatrz na takie propozycje, jak masaże, loty, kursy fotografii. Czy znasz kobietę, która będzie negatywnie nastawiona do każdej z nich?

Co kupić dziewczynie na urodziny?

2021-10-04

Piękne życzenia bożonarodzeniowe dla najbliższych

Oczywistym jest, że rodzina zasługuje sobie na Twoją pamięć. Nie chodzi tylko o prezent pod choinkę. Rzecz tkwi także w odpowiednim przekazaniu uczuć oraz przywiązania. Oczywiście, możesz robić to praktycznie codziennie, jednak tylko Boże Narodzenie daje Ci możliwość zwieńczenia największych wartości, jakimi się kierujesz. Rodzina i przyjaciele z pewnością znajdują się na Twojej liście, pełniąc rolę spoiw Twojego szczęścia.

Piękne życzenia bożonarodzeniowe dla najbliższych

2021-09-28

Najpopularniejsze prezenty na Dzień Chłopaka

Einstein stworzył Teorię Względności, Maria Skłodowska-Curie dostała Nobla z fizyki i chemii, a Stephen King napisał ponad 50 powieści, które liczą sobie łącznie lekko 100 000 stron. Jak działa ludzki umysł, że potrafimy zmieniać oblicze świata, a gdy zadajemy sobie pytanie odnośnie prezentu na Dzień Chłopaka, to okazujemy się zupełnie bezsilni?

 

Najpopularniejsze prezenty na Dzień Chłopaka

2021-09-21

Życzenia bożonarodzeniowe 2021 – sprezentuj słowo…

Boże Narodzenie nadchodzi… Niektórzy z nas nie chcą jeszcze słyszeć o przygotowaniach, a jeszcze inni zaczynają przeglądać prezenty pod choinkę, które można by podarować ukochanym 24 grudnia.

Ten artykuł zostanie poświęcony tej drugiej grupie, czyli osobom preferującym zrównoważony sposób realizacji planów na święta, bez gorączkowania się czy wyczekiwania w kolejkach!

Życzenia bożonarodzeniowe 2021 – sprezentuj słowo…

2021-08-13

Wkraczamy na nowy poziom obdarowywania… adoptując słonicę

Prawie od dekady głosimy ideę obdarowywania przeżyciami przy jednoczesnym odchodzeniu od materializmu. 

Nie ma takiej portmonetki, lampki, figurki ani zabawki, która poruszyłaby serce, wywołując łzy radości. Nie ma też ani jednej osoby, która rozpamiętywałaby drobiazg otrzymany z okazji urodzin, świąt czy walentynek. Zupełnie inaczej wygląda to w kontekście przeżyć – one pozostają w pamięci nawet wtedy, gdy mówimy o stosunkowo krótkim doświadczeniu.

Wkraczamy na nowy poziom obdarowywania… adoptując słonicę