Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2022-10-10

Kiedy jest Halloween?

Pająki, krew, czaszki i zabawa do samego rana w rytm szlagierów w największych horrorów to zdecydowanie coraz bardziej popularna forma spędzania czasu przez Polaków. Maluchy biegają po mieszkaniach krzycząc: „Cukierek albo psikus!”, a dorośli bawią się w najlepsze, prześcigając się przy tym w kreatywności: stroje, przekąski i drinki w strasznym stylu to nie lada wyzwania dla każdego, kto pragnie w koszmarny sposób świętować Halloween. Kiedy jest Halloween i jak go spędzić? Podpowiadamy!

Kiedy jest Halloween?

2022-10-06

Życzenia świąteczne biznesowe

Małe gesty są znaczące – jako Super Prezenty wychodzimy z założenia, że miło zadbać o dobrą atmosferę również w pracy. Wierzymy, że miłych gestów nigdy za wiele. Życzenia świąteczne między firmami to dobry sposób na utrzymanie pozytywnej relacji z partnerami biznesowymi i kontrahentami.

Życzenia świąteczne biznesowe

2022-10-04

Prezent na święta dla taty

Mogłoby się wydawać, że do świąt pozostało jeszcze mnóstwo czasu i właściwie byłaby to prawda, gdyby nie fakt, że przed Tobą świąteczne zakupy. I o ile upominki dla wszystkich członków rodziny, przyjaciół, znajomych z pracy, a nawet sąsiada to prawdziwa łatwizna, o tyle prezent na święta dla taty to nie lada wyzwanie. No bo właściwie co można podarować komuś, kto niczego nie potrzebuje, wszystko ma, a swetry z metkami (sprzed roku, dwóch i pięciu) wypadają już z szafy? Mamy dobrą wiadomość! W tym roku mówimy stanowcze NIE dla skarpetek i golarek, a podpowiadamy o czym naprawdę marzą ojcowie!

Prezent na święta dla taty

2022-09-30

Życzenia dla nauczyciela

Jako że 14 października obchodzony jest Dzień Nauczyciela, przygotowaliśmy na tę okazję życzenia – oryginalne, krótkie i śmieszne. Być może zainspirują Was do przypomnienia sobie ciekawych anegdot z okresu nauki, a w efekcie któreś z życzeń znajdzie się na skrzynce Waszego ulubionego belfra!

Życzenia dla nauczyciela

2022-09-27

Prezent dla mamy na Święta

W oczekiwaniu na święta Bożego Narodzenia warto już teraz zastanowić się nad tym, co podarujemy w prezencie ukochanym osobom. Z pewnością na liście bliskich osób do obdarowania znajdzie się najważniejsza osoba na świecie: MAMA! Co podarować jej w prezencie świątecznym, by upominek okazał się trafiony, a mama zachwycona?

Prezent dla mamy na Święta