Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2021-08-13

Mądre życzenia na 18 urodziny

18 urodziny to święto, które powinno się odpowiednio celebrować! Pierwszy dzień dorosłości stanowi idealną sposobność, aby podziękować za wartościową relację oraz przekazać bezlik ciepłych słów. 

Mądre życzenia na 18 urodziny

2021-08-09

Krótkie życzenia urodzinowe dla niej

Pragniesz udowodnić bliskiej osobie, jak wiele dla Ciebie znaczy? Podziękować za obecność w Twoim życiu? A może po prostu wyrazić wielką sympatię? W ciągu roku jest jeden taki dzień, gdy możesz przekazać ogrom dobroci względem kogoś, kto zajmuje specjalne miejsce w Twoim sercu. To urodziny, czyli najlepsza okazja do złożenia parafki pod wartościową relacją.

Krótkie życzenia urodzinowe dla niej

2021-07-28

Życzenia na urodziny dla koleżanki – pokaż serdeczność w odpowiednim stylu

Urodziny koleżanki stanowią nierzadko okazję, aby przekazać serdeczność, sympatię, a nawet podziw. Liczy się nie tylko wyjątkowy prezent, ale również odpowiednie słowa! Rocznica narodzenia nie powinna być celebrowana wyłącznie w kontekście najbliższych czy przyjaciół. 

 

Życzenia na urodziny dla koleżanki – pokaż serdeczność w odpowiednim stylu

2021-07-26

Życzenia na 70 urodziny

70 urodziny to dzień, w którym zyskujesz jedną z niewielu okazji, aby wyrazić podziw, szacunek i miłość do bliskiego Ci seniora. Osoby w kwiecie wieku są doświadczone na wszystkich poziomach ludzkiej egzystencji. 

Życzenia na 70 urodziny

2021-07-09

Życzenia ślubne od rodziców

Istnieją na tym świecie osoby całkowicie bezinteresowne i oddane szczęściu innych. To osoby cierpliwe, opiekuńcze, zaangażowanie oraz kochające przynajmniej jedną osobę bardziej od samych siebie. To opiekuni, doradcy, przyjaciele i sędziowie. To rodzice.

Życzenia ślubne od rodziców