Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2022-08-09

Krótkie życzenia urodzinowe dla niej

Pragniesz udowodnić bliskiej osobie, jak wiele dla Ciebie znaczy? Podziękować za obecność w Twoim życiu? A może po prostu wyrazić wielką sympatię? W ciągu roku jest jeden taki dzień, gdy możesz przekazać ogrom dobroci względem kogoś, kto zajmuje specjalne miejsce w Twoim sercu. To urodziny, czyli najlepsza okazja do złożenia parafki pod wartościową relacją.

Krótkie życzenia urodzinowe dla niej

2022-08-08

OFF-ROAD – wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Kochasz ekstremalne przygody, uwielbiasz samochody, nie straszne Ci brudne ubrania, ale oddasz wszystko by wdepnąć gaz i wyskoczyć na leśnym pagórku? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią TAK to oznacza, że jesteś we właściwym miejscu i szybko odnajdziesz się w off-roadowym świecie pulsującej w żyłach adrenaliny. Czym jest ten niesamowicie ekscytujący sport i dlaczego pokocha go każdy miłości dobrej, samochodowej zabawy? Wejdź z nami do tego świata i wspólnie odkryjmy tajemnicę 4x4!

OFF-ROAD – wszystko, co musisz o nim wiedzieć

2022-08-05

Prezenty dla rodziców na rocznicę ślubu

Dobrze wiemy, że każda okazja jest dobra do tego, by podarować prezent ukochanym ludziom. Nic więc dziwnego, że poszukujemy upominków z okazji Dnia Matki, Dnia Taty, urodzin czy imienin. Jest jednak każdego roku dzień, który zasługuje na wyjątkowe świętowanie. To nie tylko wspólne święto rodziców, ale także całej rodziny. Rocznica ślubu rodziców to dowód na to, że kolejny rok budują swoją rodzinę i dają oparcie bliskim.

Prezenty dla rodziców na rocznicę ślubu

2022-08-03

Życzenia na 30 urodziny

3 dekada życia to ten czas, w którym uświadamiamy sobie pełną dojrzałość względem otaczającego nas świata. To czas, w którym chcemy założyć rodzinę, odnieść prawdziwy zawodowy sukces bądź żyć tak, jak dotąd – w końcu każda osoba obiera sobie własny cel, a niektórzy mogli go spełnić jeszcze przed trzydziestką.

Życzenia na 30 urodziny

2022-08-02

Nazwy rocznic ślubu i ich znaczenie

Rocznica ślubu już z samego założenia jest problematyczna z kilku powodów. Po pierwsze trzeba pamiętać datę ślubu, a przynajmniej wypada, bo zapominalstwo w tym temacie może nieść za sobą nieprzyjemne konsekwencje. Do drugie warto z tej okazji pomyśleć o specjalnym upominku, romantycznym świętowaniu i kreowaniu pięknych wspomnień. Po kolejne warto wiedzieć, która to rocznica, a jej nazwanie nie tylko będzie dodatkowo punktowane, ale też mocno zaskoczy każdego, kto rocznicę świętuje.

Nazwy rocznic ślubu i ich znaczenie