Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2020-05-13

Prezenty online na każdą okazję

Idealny pomysł na prezent to taki, który otwiera drogę do nowych doświadczeń. Vouchery online dostępne u nas gwarantują nie tylko wspaniałe przeżycia, ale odkrywają przed obdarowującym zupełnie nową krainę, usłaną magią przeżyć i odzianą czystą troską o to, by ważny dzień wyróżniał się na tle innych. Nie od dziś wiadomo, że sklep z prezentami online powinien spełniać oczekiwania osób poszukujących podarunku, jednak dobrze, abyś poznał nasze wyjątkowe przeżycia na najważniejsze dni – w końcu lepiej wybrać prezenty poparte referencją prawdziwych specjalistów! Oto nasze sugestie, a dzięki nim poznasz, które vouchery prezentowe warto przeznaczyć na konkretne okazje!

Prezenty online na każdą okazję

2020-05-08

Mało znane pasje znanych osób – zainspiruj się gwiazdami!

Pasja jest jak keczup życia – każdy dzień smakuje z nią lepiej, choć nie jest wymagane, aby ją mieć. W naturę człowieka wpisało się pragnienie zdobywania oraz samorealizacji, a esencję tych wartości odzwierciedlają w dużej mierze nasze zainteresowania. Jednak oprócz pragnienia ciągłego rozwoju posiadamy również inną cechę, a mianowicie jesteśmy ciekawscy! 

Mało znane pasje znanych osób – zainspiruj się gwiazdami!

2020-04-24

Muzyczne zespoły wszech czasów

Muzyka towarzyszy nam od zarania dziejów, a jej wpływ na kulturę jest tak oczywisty, jak gwiazdy na nocnym niebie. Odpowiednio skonstruowane dźwięki potrafią dodać siłę, wycisnąć łzy, zszokować, przynieść całkowitą wolność, czy nawet teleportować umysł do innego wymiaru. W przypadku dwóch ostatnich wydaje się to niezwykle ważne, zważając na brak możliwości swobodnego wyjścia poza własne mieszkanie. W Super Prezentach kochamy skracać dystanse, a muzyka gości w samym sercu naszej podarunkowej działalności i właśnie z tego powodu przygotowaliśmy zestawienie najlepszych oraz najcharakterystyczniejszych zespołów, jakie kiedykolwiek powstały!

Muzyczne zespoły wszech czasów

2020-04-21

Top 10 wybitnych seriali do obejrzenia w czasie kwarantanny

Filmy to doskonały sposób, by odpocząć od zgiełku codzienności i choć na moment odłączyć myśli od codziennej problematyki. Jest to szczególnie wskazane w czasie, gdy nie ma możliwości wyjścia poza drzwi własnego domu. Jednak my, ludzie, wykazujemy nieopisaną chęć przywiązywania się do opowiadanej historii, czego nie może zagwarantować dwu lub trzygodzinna opowieść. W Super Prezentach stawiamy na przeżycia, lecz co może zagwarantować jeszcze większą dawkę emocji niż te, którymi częstują nas kinowe dzieła? Seriale! 

Top 10 wybitnych seriali do obejrzenia w czasie kwarantanny

2020-04-17

10 filmowych arcydzieł do obejrzenia w domu

Już od samego początku trwania naszej firmy opieramy się na stwierdzeniu, że to przeżycia przynoszą największą dawkę emocji, lecz warto odpowiedzieć sobie na pytanie „czym właściwie są te przeżycia?”. Czy to jedynie skoki, jazdy szybkimi samochodami i masaże? Czy w ogóle trzeba wychodzić z domu, aby doświadczyć czegoś niesamowitego, a jednocześnie niepochodzącego z materialnych dóbr? Naturalnie są to pytania retoryczne.

10 filmowych arcydzieł do obejrzenia w domu