Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Skok ze spadochronem Warszawa – skok do marzeń

Ekscytująca przygoda życia. Ekstremalne doznania. Moc adrenaliny. Skok ze spadochronem Warszawa łączy wszystkie wcześniej wymienione cechy, a nawet oferuje więcej. Jest niebanalnym przeżyciem, które na długo pozostanie w pamięci i wspominane będzie przez lata. Vouchery na skoki to idealny prezent dla każdego miłośnika podniebnych atrakcji, a także dużych emocji i przygody. Daje możliwość swobodnego spadania, ale bezpiecznego i w kontrolowanych warunkach. W Super Prezenty oferujemy bowiem skok ze spadochronem w Warszawie na prezent z instruktorem. Gwarantuje on bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitych przeżyć.  

Filtry

Średnia cena 852,03 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (15)
Od 99,00 zł

Skok spadochronowy w Warszawie – test na odwagę

Skok spadochronowy to marzenie wielu osób – któż z nas bowiem nie marzy o tym, aby latać. Z superprezenty.pl to marzenie może się spełnić. Skok tandemowy to dla amatorów znakomita okazja, aby poczuć się jak mityczny Ikar, ale jednak nie spaść. Realizowane pod Warszawą skoki to prezenty dla ludzi o mocnych nerwach i dużej odporności psychicznej. Bez obaw jednak - lot z doświadczonym skoczkiem, sprawi, że w powietrzu będzie można poczuć się bezpiecznie.

Komu podarować skok ze spadochronem w Warszawie?

Voucher na skok spadochronowy w Warszawie to prezent, który warto podarować na wyjątkową okazję. Stanowi świetny pomysł na prezent na 18 urodziny, okrągłą rocznicę ślubu, pierwsze wspólne święta. Warto go też podarować osobie bliskiej sercu, a także tej, co do której mamy pewność, że adrenalina to jej drugie imię. Kupując voucher na to przeżycie, musisz mieć też świadomość, że skoki spadochronowe nie są dla każdego. Nie wskazane są przy złym stanie zdrowia, wykluczenie stanowią też choroby serca czy niewydolność układu oddechowego. Skok dla bezpieczeństwa każdorazowo należy skonsultować ze swoim lekarzem.

Na czym polega skok tandemowy?

Skok tandemowy to niezwykłe i ekscytujące doświadczenie, które umożliwia osobom bez wcześniejszego doświadczenia skok ze spadochronem w towarzystwie doświadczonego instruktora. Skok w tandemie odbywa się z pomocą specjalnego spadochronu przeznaczonego dla dwóch osób, które są przypięte do siebie pasami. Jak on wygląda w praktyce?

Jeszcze na ziemi osoba odbywająca skok otrzymuje szczegółowy instruktaż. Wyjaśni on, co należy robić podczas skoku, jaką pozycję utrzymać i jakie są procedury bezpieczeństwa. Przygotowanie obejmuje także przypięcie uprzęży oraz akcesoriów. Na skoczka czeka też kombinezon, gogle oraz obuwie sportowe. Następnie instruktor wraz z osobą skaczącą wznoszą się w powietrze. Za wzniesienie skoczków na właściwą wysokość odpowiada aeroklub warszawski. Do tego celu wykorzystany może być samolot lub awionetka. W czasie wznoszenia się można podziwiać piękne krajobrazy Mazowsza, jest też czas, aby uzgodnić ostatnie instrukcje. Kiedy samolot osiągnie wymaganą wysokość, przychodzi pora na skok tandemowy. Instruktor i skoczek wyskakują razem, utrzymując odpowiednią pozycję. Ten pierwszy kontroluje cały proces, natomiast uczestnik może cieszyć się niezapomnianymi widokami z lotu ptaka, adrenaliną i korzystać z uroków swobodnego szybowania w powietrzu. Skok w tandemie trwa ok. 50 sekund. Przy otwartej czaszy spadochronu leci się spokojnie, a pęd powietrza nie utrudnia oddychania. Instruktor kieruje nim tak, aby bez problemów dotrzeć do miejsca lądowania.

Skoki spadochronowe w Warszawie – co musisz jeszcze o nich wiedzieć?

Skok ze spadochronem Warszawa nie odbywa się w stolicy, ale w okolicach Warszawy. Jest to uwarunkowane koniecznością bezpiecznego miejsca do lądowania. Warunkiem realizacji skoku na spadochronie tandemowym jest dobra pogoda. Jeśli takiej nie ma, to skok przekładany jest na inny termin. Warunkiem uczestnictwa w skoku jest podpisanie odpowiedniego oświadczenia, a także stosowanie się do poleceń instruktora. Słuchanie jego porad sprawia, że skoki tandemowe to bezpieczna rozrywka niemal dla każdego. Warto tu bowiem pamiętać o wykluczeniach zdrowotnych, a także wymaganiach co do wieku. Skok z profesjonalnym instruktorem mogą odbywać zarówno dzieci, jak i dorośli. Minimalny wiek uczestnika to 7 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów. Minimalny wzrost to 130 cm, a maksymalny 200 cm, ograniczenie wagowe: minimalna waga 40 kg, maksymalna waga 105 kg. Dla własnej wygody na skok warto wybrać swobodny strój, buty na płaskiej podeszwie i za kostkę, a w przypadku kobiet - ciasno związać włosy.

Ważna informacja to również możliwość uzyskania wspaniałej pamiątki z tego, jak szybowało się tysiące metrów nad ziemią. Filmowanie kamerką z ręki instruktora lub przez dodatkowego skoczka to jednak usługa dodatkowo płatna – również dostępna na stronie superprezenty.pl. Bezpłatnie skoczek otrzymuje natomiast certyfikat potwierdzający skok życia.  

Co zawiera bon podarunkowy na skok ze spadochronem Warszawa?

Niezapomniane przeżycie przy skoku ze spadochronem jest gwarantowane. Aby jednak spadochroniarstwo było bezpieczne, do realizacji skoku potrzebne jest profesjonalne podejście instruktora i doświadczenie firmy organizującej atrakcje. Te dwie rzeczy znajdziesz w voucherach od Super Prezenty. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami podniebnych atrakcji, certyfikowanymi instruktorami i szkołami od lat zajmującymi się realizacją skoku na spadochronie. Dzięki temu realizacja skoku z nami to mieszanki adrenaliny, podekscytowania, radości, a także pewności, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Bezpieczeństwo gwarantuje też rozbudowany voucher na aktywności ze spadochronem. Prezent zawiera 20-minutowe szkolenie, gogle oraz kombinezon, 15 – minutowy lot na pokładzie samolotu Turbolet  L-410, skok w tandemie z 4000 m (ok. 50-60 sekundowy), pamiątkowy certyfikat. Chętni dodatkowo mogą też dokupić film, który uwieczni zapierające dech w piersiach krajobrazy, emocje przygotowań i sam skok.

Samodzielny skok ze spadochronem Warszawa

Skok ze spadochronem to niesamowite przeżycie. Najpopularniejszym rozwiązaniem jest realizacja skoku z doświadczonym instruktorem. Jeszcze więcej emocji dostarczy jednak samodzielne swobodne spadanie. Aby jednak obecność instruktora podczas skoku nie była potrzebna, skoczek musi przejść certyfikowany kurs spadochronowy. Kup voucher na niego jeśli szukasz pomysłu na prezent dla miłośników podniebnych atrakcji. Kurs obejmuje szkolenie z zakresu teorii oraz praktyki, w tym 5 skoków ze spadochronu, które nadzoruje doświadczony instruktor.