Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Strzelnica Kraków

Jeśli zastanawiasz się, jak droga może być strzelnica Kraków, prezent w postaci przeżycia, takiego jak Pakiet Magnum, rzut siekierami, strzelanie dla dwojga, powinien spełnić Twoje oczekiwania. Ceny od 99 zł za voucher to wyjątkowo korzystna oferta.

Filtry

Średnia cena 366,75 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (15)
Od 99,00 zł

Strzelnica - Kraków

Jeśli szukasz ekstremalnych i ciekawych przeżyć w Krakowie i okolicach lub chcesz sprawić prezent komuś, kogo zainteresowania dotyczą różnych rodzajów broni palnej - voucher na strzelnicę w Krakowie jest odpowiedzią idealną. Dzięki temu możecie przeżyć niezwykłą przygodę w Krakowie, zorganizować świetne imprezy integracyjne, czy wieczory kawalerskie. Jak znaleźć najlepsze strzelnice w Krakowie?

Strzelnica Kraków - niezapomniane emocje

Strzelnica jest obecnie jedyną możliwą i legalną opcją, by skorzystać z różnych rodzajów broni palnej - zarówno broni krótkiej, jak i broni długiej. To doskonały pomysł dla tych, którzy interesują się tematem broni, a poprzez strzelanie chcą poprawić swoją celność, refleks, przeżyć niezwykłą przygodę i poczuć się jak w prawdziwym filmie akcji. Na terenie strzelnicy jest bezpiecznie, a doświadczeni instruktorzy tak kierują uczestnikami poszczególnych wydarzeń, by z wizyty na strzelnicy dało się wynieść jak najwięcej pozytywnych emocji. 

Umiejętności strzelania - dlaczego są potrzebne?

Strzelby i pistolety nie są popularnymi elementami wyposażenia każdego gospodarstwa domowego, a część ludzi nie dotyka broni palnej przez całe swoje życie. Warto jednak wiedzieć, że w strzelaniu nie chodzi o negatywne emocje i możliwości ich rozładowania, ale przede wszystkim naukę przydatnych rzeczy, które mogą przydać się w codziennym życiu. 

  • Korzystanie z torów strzeleckich pomaga panować nad własnymi emocjami. Konieczność uspokojenia się na strzelnicy gwarantuje lepsze wyniki strzeleckie, a dzięki temu mamy wpływ na własne opanowanie i wewnętrzny spokój. 

  • Dzięki strzelnicy łatwiej poprawić swoją celność i refleks przy jednoczesnym opanowaniu swojego ciała, a to w codziennym życiu również bardzo może się przydać. 

  • Wizyta na strzelnicy to jeden ze sposobów na to, by poczuć się lżej, zostawiając w tym miejscu zbędne napięcie i stres. 

  • Jest to doskonały prezent dla kogoś, kto zawsze chciał spróbować korzystać z broni palnej i chce to zrobić w maksymalnie bezpiecznych warunkach. Pierwsze kroki w tym zakresie warto stawiać wyłącznie pod okiem doświadczonego instruktora. Broń nie jest bowiem zabawką. 

Szkolenia strzeleckie dla zorganizowanych grup

Szkolenia strzeleckie, w których udział może wziąć w jednym czasie kilka osób, to doskonały pomysł na spędzenie czasu podczas wyjścia integracyjnego pracowników. Można w ten sposób zorganizować również wieczory kawalerskie w centrum Krakowa. Co ciekawe, umiejętnością posługiwania się bronią palną interesują się coraz częściej również kobiety, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, by w taki sposób rozpoczynać również wieczór panieński. 

Strzelnice w Krakowie - duży wybór broni

Strzelnice z Krakowa, do których vouchery możesz kupić na naszej stronie internetowej, wyróżniają się na tle takich obiektów z całej Polski. Mają bardzo duży wybór broni, dzięki czemu każdy zainteresowany strzelectwem powinien znaleźć coś dla siebie. Do dyspozycji jest zarówno broń długa, jak i broń krótka, a strzelnice coraz częściej organizują również dobrze zaplanowane, tematyczne wydarzenia ze strzelaniem w tle. Dzięki temu możesz zapewnić niesamowite emocje komuś, kto kocha ekstremalną rozrywkę. W dodatku strzelać mogą zarówno ci, którzy posiadają pozwolenie na broń, jak i osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą formą rozrywki. 

Wejściówka na strzelnicę w Krakowie - dogodny termin

Voucher z długim terminem jako wejściówka na strzelnicę to najlepsze rozwiązanie, by osoba obdarowana mogła się tam wybrać w dogodnym dla siebie terminie. Każdy obiekt daje możliwość wcześniejszego umówienia się. To ważne, ponieważ wcześniej należy pod konkretną grupę przygotować zarówno tory, broń, jak i amunicję. Na dobrych strzelnicach jest to niezwykle ważne, by podczas strzelania każdy z uczestników wydarzenia mógł się czuć w pełni bezpiecznie i komfortowo. Jeśli zatem planujesz dla kogoś prezent w postaci wejścia na strzelnicę, zadbaj o to, by termin jego realizacji był długi i dawał możliwość realizacji w dogodnym dla osoby obdarowanej terminie. 

Kraków - strzelanie niczym w filmie akcji

W Krakowie znajdują się strzelnice, które dają możliwość zarówno strzelania w budynku, jak i na zewnątrz. Część z nich ulokowana jest w pobliżu centrum Krakowa, a część znajduje się w jego okolicach, z łatwym dojazdem z centrum, czy z lotniska Balice. Masz pełną możliwość wyboru pakietu, jakim obdarujesz bliską osobę lub z jakim zorganizujesz integracyjne wyjście w gronie znajomych. Liczą się tu nie tylko oddane strzały, ale również rodzaj broni, jaką będą się posługiwać uczestnicy. 

Strzelnica w Krakowie - znajdź ją na SuperPrezenty.pl

Wyboru najlepszego obiektu do strzelania w Krakowie dokonasz na naszej stronie internetowej - SuperPrezenty.pl. To świetny pomysł zarówno na prezent dla członków rodziny, jak i znajomych, czy przyjaciół. Razem możecie spędzić czas w ten wyjątkowy, ekstremalny sposób i przeżyć emocje podobne do tych, które zazwyczaj obserwujemy w filmach akcji. Z SuperPrezenty.pl to możliwe!