Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Vouchery na kolację w ciemności

Restauracja w ciemności czy niewidzialna kolacja? Choć nazwy tych cudownych przeżyć kulinarnych mogą się różnić, to jedno jest niezmienne – wrażenia wynikające z tak ekscytującego doświadczenia. Jeśli znasz kogoś, kto nie ma czasu na banał... podaruj komuś voucher na kolację w niecodziennych okolicznościach! Zobacz, jaki prezent podarować smakoszowi. Sprawdź, czy Twoje miasto należy do miejscowości realizacji usługi. Warszawa czy Bydgoszcz? Wybierz ulubioną lokalizację! W życiu dość często polegamy na zmyśle wzroku i choć na co dzień lepiej jest widzieć, to czasem dobrze przymknąć powieki, co udowadniają lokale oferujące kolacje w ciemności! Taki voucher w prezencie to nie tylko doskonałe doznania smakowe, ale ponadto wkład we wspieranie osób wymagających społecznej troski. Doskonała kolacja w ciemności w prezencie nie mogłaby istnieć bez atmosfery, a tej nie brakuje w żadnej z restauracji dostępnych w tej kategorii, czego nie zawdzięcza się doznaniom wzrokowym – jak to bywa podczas klasycznych kolacji – lecz wszystkim pozostałym zmysłom. Odnajdziesz tu kolacje dla dwojga oraz jednej osoby, a wszystkie po niezwykle okazyjnych cenach; voucher na niewidzialną kolację w restauracji Different uzyskasz już w kwocie 109 złotych. Jeśli interesuje Cię również przystawka i deser, skorzystaj z ofert wielodaniowych. Podaruj ukochanej osobie prezent, dzięki któremu oczy otwierają się mimo przymkniętych powiek!

Filtry

Średnia cena 247,35 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (13)
Od 99,00 zł

Kolacja w ciemności

Restauracja w ciemności, niewidzialna kolacja, a może dine in the dark? Choć nazwy tych cudownych przeżyć kulinarnych mogą się różnić, to jedno jest niezmienne – wrażenia, wynikające z tak ekscytującego doświadczenia. Podaruj swoim bliskim lub sobie ciekawy prezent, który pozostanie w pamięci na długo. Przygoda w ciemności czeka!

Kolacja w ciemności - dlaczego warto?

Jeśli znasz kogoś, kto nie ma czasu na banał i chcesz znaleźć ciekawy prezent dla niego... podaruj mu voucher na kolację w niecodziennych okolicznościach! Zobacz, jaki prezent podarować smakoszowi. Sprawdź, czy Twoje miasto należy do miejscowości realizacji usługi. Warszawa, Bydgoszcz, Kraków lub Trójmiasto? Wybierz ulubioną lokalizację i wariant prezentu!

W życiu dość często polegamy na zmyśle wzroku i choć na co dzień lepiej jest widzieć, to czasem dobrze przymknąć powieki, co udowadniają lokale oferujące kolacje w ciemności! Taki voucher w prezencie to nie tylko doskonałe doznania smakowe, ale ponadto wkład we wspieranie osób wymagających społecznej troski.

Doskonała kolacja w ciemności w prezencie nie mogłaby istnieć bez atmosfery, a tej nie brakuje w żadnej z restauracji dostępnych w tej kategorii, czego nie zawdzięcza się doznaniom wzrokowym – jak to bywa podczas klasycznych kolacji – lecz wszystkim pozostałym zmysłom.

W tej kategorii znajdziesz kolacje dla dwojga oraz jednej osoby, a wszystkie po niezwykle okazyjnych cenach; voucher na niewidzialną kolację w restauracji Different uzyskasz już w kwocie 109 złotych. Jeśli interesuje Cię również przystawka i deser, skorzystaj z ofert wielodaniowych. Podaruj ukochanej osobie prezent, dzięki któremu oczy otwierają się mimo przymkniętych powiek!


Jak wygląda kolacja w ciemności?

Ten nowatorski pomysł na kolacje wziął się z pragnienia czynienia prawdziwej magii z tego, co pozornie błahe. Gdy oczy zostają przysłonięte przepaską, dzieje się coś niesamowitego – zmysł smaku ulega wyostrzeniu, a oprócz tego pojawia się również ekscytująca, tajemnicza atmosfera, wręcz idealna na randkę! W kategorii „kolacje w ciemności” odnajdziesz prezenty dla kobiet i mężczyzn we wszystkich kategoriach wiekowych.

Poznaj ekskluzywną niewidzialną kolację dla dwojga w restauracji, gdzie wybitni kucharze przygotują zakochanym kolację o wirtuozerskim działaniu na serca spragnione doznań nadziewanych miłością. To doskonały pomysł na randkę w zupełnie nieoczekiwanych okolicznościach! Dodatkowo niektóre z lokali, jak restauracje Drukarnia i Different w Warszawie, oferują obsługę przez osoby niewidome, a drugi z nich dodatkowo przeznacza część środków na pomoc osobom niewidomym.

Niewidzialna kolacja to prezent otwierający zmysły

Jedzenie może rodzić niezapomniane emocje. Potrawy znajdujące się na talerzu stanowią nie tylko perspektywę doznań na poziomie smaków, ale przede wszystkim predysponują do odkrycia historii, klimatu oraz odczuć dotykających całego układu nerwowego.

Restauracja w ciemności to miejsce wyjątkowe pod względem odczuwania, ponieważ tylko tutaj rezygnuje się ze zmysłu wzroku na rzecz wszystkich innych. Po zasłonięciu oczu smak przyrządzonego jedzenia zupełnie zmienia swoje oblicze. W takich okolicznościach nawet to, co najbardziej pospolite, jest odbierane zupełnie inaczej.

Voucher do tak zaskakującego miejsca sprawdzi się jako prezent dla dwojga. Każde danie może być spożywane zarówno w kontekście kolacji dla dwojga zakochanych, jak i przyjaciół, czy jako doświadczenie dla rodzeństwa, którzy chcieliby poświęcić odrobinę czasu na przeżycie wzbudzające najwyższy poziom fascynacji.

Miejscowości w Polsce, gdzie realizowana jest kolacja w ciemności:

Dania podawane przez niewidomych kelnerów

Ciemność, która zalewa przestrzeń pomiędzy murami lokalu, ma przede wszystkim pobudzić Wasze zmysły, jednak taki zabieg wykazuje jeszcze inne zastosowanie. Po zasłonięciu powiek możecie choć przez chwilę poczuć się tak, jak osoby niewidome, które swoją drogą pełnią tutaj rolę kelnerów!

Niewidomi kelnerzy, mający wyostrzone zmysły pozawzrokowe, poruszają się po sali bezszelestnie. Tutaj nikt nie podgląda gości - zarówno goście, jak i kelnerzy mogą czuć się całkowicie swobodnie.

Restauracja w ciemności to również możliwość swoistego "wyrównania" szans. Nowe smaki oraz doświadczenie ciemności przypominają uczestnikom, kto przyrządził tak pyszne potrawy... osoby, które najczęściej uznajemy za niesamodzielne, ulegając błędom poznawczym. Przekaz płynący z tego prezentu jest niezwykle pożyteczny.

Doświadczenie, które zaserwują Wam kelnerzy, to nie jedzenie, miejsce czy nawet smak. To przede wszystkim lekcja oparta na przyjemności, a wręcz nauka poprzez praktykę. Nauka zrozumienia potrzeb niewidomych "od kuchni" oraz uświadomienie, że nawet niewidomi kelnerzy są w stanie wykonywać swoją pracę dobrze.

Istnieją również lokale, gdzie realizowana jest kolacja w ciemności przez firmy nieposiadające w swojej kadrze niewidzących. Gości do stolików prowadzą kelnerzy wyposażeni w noktowizory.

Prezent obejmuje kolację i całe spektrum niezapomnianych przeżyć

Charakter kolacji różni się od wybranego lokalu. Co najczęściej obejmuje prezent?

  • przystawkę,

  • danie główne,

  • deser,

  • napój (zimne napoje lub lampka wina).

W ramach kolacji serwowane są najczęściej gotowe zestawy menu. Możesz wybrać wariant menu mięsny, rybny czy wegetariański. Na etapie rezerwacji należy wybrać wariant, a także zgłosić informacje o ewentualnych alergiach. W renomowanych restauracjach istnieje możliwość wyboru innego alkoholu.

Co jeszcze otrzymujesz w pakiecie?

  • niezwykłe doświadczenie zmieniające perspektywę postrzegania jedzenia - w tej niecodziennej sytuacji możesz uchwycić najdrobniejsze niuanse;

  • możliwość doświadczenia kunsztu mistrzów kulinarnych - kucharze konsystencją dań zwiodą Twoje zmysły, ich zabawy z fakturą i aromatem sprawią, że nawet z pozoru proste danie stanie się prawdziwym dziełem sztuki;

  • możliwość zabawy z własnymi zmysłami, jakie daje całkowita ciemność - dania same w sobie stanowią tajemnicę, a do tego dochodzi cała aura tajemniczości tego wyjątkowego miejsca;

  • niesamowite przeżycie, które z pewnością będziesz chciał powtórzyć (np. w różnych lokalizacjach).

Wspomóż cele charytatywne

Pragniemy poinformować, iż lokale realizujące dine in the dark nierzadko wspierają organizacje non-profit, które wspomagają osoby niepełnosprawne. Zysk z większości potraw znajdujących się na talerzu trafia do tych, którzy potrzebują pomocy w codziennym funkcjonowaniu. Restauracja w ciemności stanowi zatem okazję, aby podarować wsparcie, zyskując przyjemność przeżywania czegoś zupełnie nowego!

Zgadnij, które danie główne lub deser właśnie spożywasz

Restauracja w ciemności to znakomite miejsce - nie tylko na poziomie smaku, ale również przez wzgląd na aurę tajemniczości panującej w tak oryginalnym miejscu. Przeżycia związane ze spożywaniem posiłku w ciemności uczą nas, że wzrok nie zawsze jest potrzebny, a w niektórych przypadkach wręcz okazuje się przeszkodą. Gdy już Wasze oczy zostaną zasłonięte, możecie na nowo odkrywać dania ze znanych składników oraz poznawać nowe smaki.

Okazja do skosztowania potraw, których nie zjadłbyś bez zasłonięcia oczu

Okazuje się, że smak całkiem pospolitych dań zupełnie różni się wtedy, gdy powieki uczestnika ulegają zamknięciu. Miejsca o takim charakterze to idealna lokalizacja dla osób, które pragną spędzić czas w atmosferze... rywalizacji! Gdy obsługa poda Wam jedzenie, możecie spróbować zabawy w odgadywanie potraw bądź trunków - takich jak wina.

Jedzenie w ciemności to tajemnicze, kulinarne doświadczenie

Zbliżają się urodziny, a Twój koszyk zakupowy nadal jest pusty? Pora zapełnić go voucherem na przeżycie dotykające zmysłów! Gości, którzy zdecydują się spędzić odrobinę czasu na sali wypełnionej ciemnością, czeka przede wszystkim ogromne zaskoczenie.

Wyostrz pozostałe zmysły

Spożywanie dań w takiej atmosferze nierzadko uznaje się za bardzo tajemnicze - nie tylko dla zmysłów, ale również w kontekście emocjonalnym. Kulinarny świat odkrywa się tu z zupełnie innej strony i w innym kontekście. Nasi klienci dość często wyznają, że kiedy ciemność obejmuje człowieka i przenika do zmysłów, czas płynie zupełnie inaczej. Wzrok ulega wyłączeniu, a słuch wydaje się pomagać jedynie w wychwytywaniu brzęku obstukiwanych naczyń. Miejsce o tak wielkim wpływie na odczuwanie rzeczywistości z całą pewnością stanie się kulinarnym ewenementem.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że podczas kolacji w ciemności w Warszawie i na terenie innych dużych miast goście są proszeni o opinię na temat różnych elementów przeżycia. Danie główne, restauracja, jedzenie, dania dodatkowe, a nawet sama kolacja w ciemności - wszystko może zostać ocenione przez klientów! Waszym zadaniem jest ocenić nie tylko to, co ląduje na Waszych talerzach, ale również zastanowić się nad tym, z jakimi emocjami wiąże się kolacja w ciemności w wybranej lokalizacji.

Skorzystaj z prezentu i wybierz nowe smaki

Kolacja w ciemności to prezent, który spełni oczekiwania osób pragnących różnorodności. Nasze propozycje restauracji w dużych miastach, takich jak Warszawa czy Bydgoszcz, zaskakują dzięki oryginalnej karcie menu. Jedzenie znajdujące się na karcie jest dopasowywane do aktualnego sezonu i wykonywane jedynie ze świeżych składników.

Na szczególną uwagę zasługują wina dobierane do faktury i wrażeń smakowych, dzięki czemu spożywane dania zyskują dodatkowe walory na długo po degustacji. Danie główne jest z reguły spożywane w zupełnej ciszy ze strony obsługi oraz przygotowywane bez względu na miasto realizacji usługi.

Przeżycie na sali spowitej w ciemności z pewnością sprawdzi się jako prezent dla konesera, który w jedzeniu pragnie dostrzegać sztukę. Ponadto kolacja w ciemności wydaje się ciekawym eksperymentem. Dowiadujemy się tu, że bez względu na menu, wina czy standard obsługi - najczęściej wybieramy oczami. Gdy choć na moment tracimy wzrok, rzeczywistość kreuje się w zupełnie innych barwach.

Kolacja i ciemność, czyli niesamowite doświadczenia okryte tajemnicą

Miasto Warszawa, w którym odbywa się najpopularniejsza kolacja w ciemności, jest znakomitym miejscem do przeprowadzania wszelkich sondaży. Wynika z nich, że najbardziej emocjonującą częścią tego przeżycia jest bezsprzecznie ogromny czynnik wywołujący zaskoczenie. Kolacja w ciemności to doświadczenie niebanalne, wywołujące empatię oraz zrozumienie, a dodatkowo sugerujące, że dotyk, słuch i smak to zmysłu równie ważne, a niekiedy ważniejsze niż wzrok!

Restauracja w ciemności - wybierz ulubiony lokal:

Romantyczny prezent dla dwojga - zapraszamy do świata Super Prezentów!

Nie wiesz, jak powinien wyglądać ekskluzywny prezent dla dwojga? Nie masz pomysłu na upominek dla ukochanej? Zapraszamy do świata Super Prezentów - dzięki naszej szerokiej ofercie z pewnością sprawisz radość swoim bliskim.

Kolacja w całkowitej ciemności to genialny upominek dla ukochanej/ukochanego. To, czego oczy nie widzą, z pewnością poczuje reszta zmysłów. Niewidzialna kolacja zaskoczy każdego i będzie doświadczeniem sensualnym, a więc bardzo romantycznym.

Wyjątkowy prezent dla dwojga sprawdzi się na Dzień Matki, Dzień Ojca czy rocznicę ślubu dziadków. Kolacja dla dwóch osób to również doskonały upominek dla pary przyjaciół.

W wersji dla dwóch osób mamy również kolację w ciemności VIP. Uczta w ciemności VIP to ekskluzywny prezent realizowany tylko dla pary.

A może masz ochotę zorganizować niewidzialną kolację w formie eventu dla grupy? Wystarczy wybrać menu i zarezerwować termin. W ramach kolacji dostępne są różne warianty posiłków, więc każdy będzie zadowolony!

Sam prezent w formie vouchera do restauracji jest dość przewidywalny. Wybierz przeżycie z trzydaniowym obiadem owianym tajemnicą. Postaw na kolację w ciemności, zafunduj niezapomniane przeżycia!