Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Najlepsze aquaparki w Polsce

Zachodzące letnie słońce, wesoła muzyka, gwar roześmianych dzieci oraz Ty - wraz ze swoją rodziną - rozluźniony i w samym środku beztroskiej zabawy. Sądzisz, że to tylko marzenie? Daj nam udowodnić, że basen rekreacyjny i Ty - spoglądający w stronę lustra wody - wcale nie jest abstrakcyjnym połączeniem. Najlepsze aquaparki w Polsce (i nie tylko) znajdziesz właśnie w tej kategorii!

Aquapark
Filtry

Średnia cena 421,20 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Zabawa dla całej rodziny - baseny termalne, strefa saun, groty solne i nie tylko!

Każdy park wodny, który przedstawiamy w tej kategorii, został stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach. Zwłaszcza tych szukających luksusu, spokoju i wygody na terenach najlepszych aquaparków w Polsce.

Co czeka na Ciebie, jeśli wybierzesz park wodny połączony z różnymi innymi atrakcjami z naszej oferty?

 • całoroczny basen zewnętrzny,

 • basen sportowy (baseny pływackie),

 • baseny rekreacyjne,

 • wodny plac zabaw,

 • wodne atrakcje dla dużych i małych typu rwąca rzeka, prąd dzikiej rzeki, czarna dziura,

 • baseny solankowe, w tym zewnętrzny basen solankowy,

 • baseny tropikalne i prawdziwy tropikalny ogród,

 • najlepsze baseny termalne,

 • wodny bar,

 • łaźnia parowa,

 • spokojniejsze atrakcje, takie jak relaks w strefie saun...

...i całe dziesiątki najbardziej emocjonujących atrakcji przygotowanych przez najlepsze parki wodne w Polsce! Pozostaje odpowiedź na pytanie: gdzie się udać? Który park wodny będzie najlepszym wyborem?

Nasza szeroka oferta parków wodnych w Polsce zachwyci wszystkich!

Nie od dziś wiadomo, że aquapark stanowi idealne rozwiązanie dla osób szukających wielotorowej rozrywki w jednym konkretnym miejscu. Nie możecie pozwolić sobie na wypad na dzika plażę wśród mazurskich jezior ani długi weekend w Białce Tatrzańskiej? Nic nie szkodzi - aquapark to miejsce odwzorowujące najlepsze atrakcje, jakie oferują popularne wypoczynkowe krainy. Mazury, góry czy morze z całą pewnością należą do tych miejsc, które inspirują i zachwycają całe rzesze osób głodnych wypoczynku w kraju.

Park wodny połączony z licznymi atrakcjami - tego trzeba spróbować!

Okazuje się, że ogromne baseny aquaparku, których strefy wodne o łącznej długości kilkuset metrów oferują niezliczone ilości atrakcji, charakteryzują się większym czynnikiem wzbudzającym emocje! Dlaczego? Otóż wszelkie ośrodki wakacyjne są na dobrą sprawę pewną kompilacją budek oraz działalności dotyczących rozrywek wodnych... jednak niemających ze sobą spójnego powiązania.

Tak się składa, że żaden aquapark wymieniony w tej kategorii nie wykazuje takich cech. Świadczą o tym opinie klientów, którzy wracają do najlepszych miejsc - takich jak aquapark Fala, Termy Bania, aquapark Sopot, czy Suntago - wodny świat - praktycznie rok w rok!

Z naszych analiz wynika, że powód takiego zachwytu jest ukryty w znakomitej warstwie architektonicznej. Każdy aquapark należy do ścisłego "top 10 baseny termalne" przez wzgląd na czynnik wizualny. Baseny rekreacyjne robią wrażenie, otwierając przed uczestnikami istną skarbnicę zachwytu oraz perspektyw wspólnego pozytywnego szaleństwa. Największe atrakcje parku przyciągają i dużych, i małych.

Na terenie parku wodnego znajdują się również często sauny, grota solna oraz salony masażu. To idealny wybór dla tych osób, którzy wolą spokojniejsze atrakcje.

Parki wodne w Polsce - zwróć uwagę na wciąż rozwijającą się strefę SPA

Aquaparki w Polsce kojarzą się głównie z wodą, ale już w powyższym fragmencie tekstu wspomnieliśmy, jak gigantyczną popularnością cieszą się wszelkie usługi pielęgnacyjne. Strefy SPA są nieodłączną częścią najpopularniejszych obiektów tego typu, takich jak Termy Maltańskie, Aquapark Fala czy Park of Poland Suntago - wodny świat.

Istotną zaletą basenów o łącznej powierzchni nawet kilkudziesięciu metrów jest ścisłe połączenie z właściwościami terapeutycznymi. Wody termalne okazuję się niezwykle pożyteczne dla ciała. Ich najważniejszą cechą jest wpływ na krążenie oraz wygląd skóry; nawilżenie, usprawnione mikrokrążenie to jedynie kilka spośród kilkunastu zalet życiodajnych kąpieli w wodach basenu termalnego.

Parki wodne w Polsce wraz z centrum SPA:

 • Aquapark Fala Łódź,

 • Wrocławski Park Wodny (Aquapark Wrocław),

 • Aquapark Reda,

 • Termy Maltańskie Poznań,

 • Aquapark Kraków, czyli największy w Krakowie park wodny,

 • Aqua Park Zakopane,

 • Aquapark Suntago Wodny Świat (Park of Poland Mszczonów),

 • Baseny Tropikalne Binkowski Resort (Kielce),

 • Terma Bania (Białka Tatrzańska),

 • Chochołowskie Termy (okolice Zakopanego).

Wiadomym jest fakt, że największą zaletą basenów okazuje się czynnik rekreacyjny. Zbiorniki z wodą termalną - istotnie - przynoszą mnóstwo korzyści o charakterze terapeutycznym. Nie ukrywajmy jednak, że tak duży basen jest wykorzystywany przede wszystkim do beztroskiej zabawy!

Najlepsze baseny rekreacyjne znajdziesz właśnie u nas!

Ze względu na ogromne wielkości kompleks basenowy cechuje się również innymi dodatkowymi atrakcjami. Najlepsze aquaparki - na przykład te w okolicach Dolnego Śląska - oferują użytkownikom dziesiątki zabaw z wykorzystaniem wody oraz rekwizytów.

Znajdziemy tu przede wszystkim takie cuda, jak Statek Piracki, strefy 9 basenów z przeszkodami w kolorze lawy, a nawet wawelskiego smoka! Tym, co charakteryzuje każdy największy aquapark, są baseny sportowe. Basen olimpijski pozwala uczestnikom realizować swoje sportowe pasje. Co więcej, najlepsze aquaparki w Polsce charakteryzują się przede wszystkim bezpieczeństwem! To właśnie doświadczona kadra ratowników, animatorów i specjalistów organizujących wszelkie atrakcje zapewnia uczestnikom to poczucie.

Terma Bania - jeden z najlepszych aquaparków w Polsce i Europie

Najlepsze aquaparki w Polsce mają swojego przodownika i jest nim Terma Bania!

To jeden z największych aquaparków w Polsce, a dodatkowo jeden z niewielu obiektów należących do europejskiej czołówki. Nawet drugi co do wielkości aquapark Wrocław nie zyskał zaszczytu znalezienia się w zestawieniu światowych potęg z kategorii dotyczącej parku wodnego.

Świetność Termy Bania tkwi w jej lokalizacji oraz niezwykle wszechstronnych zasobach świadczonych usług. W parku wodnym Termy Bania znajdziesz między innymi: baseny rekreacyjne, wodne place zabaw, rodzinną zjeżdżalnię (typu dzika rzeka), baseny jacuzzi, łaźnię parową i strefę saun. Na uwagę zasługuje położenie zewnętrznego basenu termalnego. Relaks na świeżym powietrzu z widokiem na góry - czy może być coś piękniejszego?

Park wodny Chochołowskie Termy - świetna rozrywka dla całej rodziny

Aquaparki w pięknych górskich okolicach zawsze będą zajmowały pierwsze miejsce we wszelkich rankingach! Nie inaczej jest z Chochołowskimi Termami. Termy Chochołowskie to największy kompleks termalny na Podhalu. Znajdziesz tam zarówno duży basen rekreacyjny, jak i basen solankowo-uzdrowiskowy z niezwykle cenną wodą solankową. Strefa basenowa oferuje różne atrakcje. Dla najmłodszych czeka specjalny basen, poza tym przygotowano plac zabaw, który dostarczy wiele radości. Na dorosłych z pewnością zrobi wrażenie imponująca powierzchnia całkowita basenów. Zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym trudno będzie sobie odmówić relaksu w basenach zewnętrznych.

Park wodny Kraków - jeden z najlepszych parków wodnych na południu

Dowiedziałeś się, że w Polsce istnieją miejsca mogące dorównać największym światowym ośrodkom, jednak najprawdopodobniej nie wiesz, że jeden z nich znajduje się w Krakowie!

Park Wodny w Krakowie ma naprawdę wiele do zaoferowania. Już sama długość znajdujących się tu zjeżdżalni zapiera dech w piersiach; niezwykle skomplikowany układ został rozmieszczony na długości... 800 metrów! Czy wyobrażasz sobie kilometrowy tunel wypełniony wodą, w którym spędzasz przynajmniej minutę? Park wodny w Krakowie tylko czeka, aż skorzystasz z dziesiątek niepowtarzalnych atrakcji!

Aquapark w Krakowie - wybrane atrakcje:

 • baseny sportowe do kilkudziesięciu metrów długości,

 • liczne atrakcje wykorzystujące sztuczne fale, takie jak dzika rzeka,

 • trzy baseny rekreacyjne,

 • jacuzzi,

 • wodna ścianka wspinaczkowa,

 • place zabaw.

Suntago - największy park wodny w Polsce  

W kategorii "parki wodne w Polsce" lider może być tylko jeden. I od niedawna jest nim Suntago - jeden z największych, co do wielkości, kompleks rekreacyjno-sportowy w Europie.

Suntago może pochwalić się jednym z najbardziej imponujących kompleksów basenowych w kraju. Na odwiedzających czeka całe mnóstwo atrakcji. Znajdziesz tu nie tylko liczne baseny i zjeżdżalnie oraz atrakcje dla dzieci (np. wodną ściankę wspinaczkową), ale także strefę wypoczynku dla dorosłych. Kup voucher do aquaparku Suntago z oferty Superprezenty.pl i zafunduj bliskim pobyt w jednym z największych parków wodnych w Europie.

Aquapark Reda - jeden z najbardziej zaskakujących parków wodnych w Polsce

Przenosimy się na północ, gdzie - oprócz uroków Morza Bałtyckiego - czeka wspaniały park wodny w Redzie. To jedyny w kraju kompleks basenowy połączony z oceanarium. Oprócz tej niesamowitej atrakcji aquapark przygotował niezwykle emocjonujące zjeżdżalnie o trzech stopniach trudności. Voucher do parku wodnego w Redzie z pewnością zachwyci miłośników nietypowych wrażeń.

Wizyta w aquaparku na prezent dla dziecka to zawsze strzał w dziesiątkę!

Jak myślisz, która atrakcja zyskała miano najpopularniejszej w Polsce, jeśli chodzi o zainteresowanie ze strony dzieci? Odpowiedź może Cię zaskoczyć. Wcale nie są to place zabaw ani... baseny (o ironio!). Jak wskazują nasze analizy, największym sukcesem cieszą się zjeżdżalnie. Dlaczego?

Właściwie trudno odpowiedzieć na to pytanie, jednak wszelkie wypowiedzi małych poszukiwaczy przygód wskazują, że najważniejszym aspektem dobrej zabawy jest niepowtarzalność. Owszem, woda zawsze była, jest i będzie królową wszelkich zabaw. Jest ona jednak bardzo powszechna. Gdy powiesz swojej pociesze, że idziecie nad wodę - będzie zadowolona. Gdy jednak wkroczy do parku, zachwyci się budowlami, kolorowymi instalacjami oraz wszelkimi atrakcjami, których nie ma na placu zabaw, w piaskownicy, przed blokiem ani - niestety - nad jeziorem.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, woda zawsze będzie królową rozrywki, ale w przypadku dzieci ta królowa potrzebuje korony. Koroną są zjeżdżalnie, dzięki którym każde dziecko dosłownie rozpływa się z zachwytu. Właśnie dlatego w przypadku chęci realizacji rozrywek wraz z pociechami polecamy Park Suntago oraz aquaparki we Wrocławiu i Krakowie. Właśnie tam znajdują się najdłuższe instalacje zjeżdżalni. Oprócz warstwy wizualnej czy długości są one opatrzone doskonałą opieką ze strony certyfikowanych specjalistów.

Dla najmłodszych w parkach wodnych przygotowano przede wszystkim:

 • dziką rzekę,

 • basen ze sztuczną falą,

 • wawelskiego smoka,

 • plac zabaw,

 • zjeżdżalnie wodne (nawet do 146 m długości!),

 • tropikalną wyspę,

 • ścianki wspinaczkowe,

 • basen z wodą morską i ze statkiem pirackim.

Wyjątkowy zestaw podarunkowy - wręcz prezent marzeń

Pragniemy, by super prezenty były przede wszystkim proste w doborze, a właśnie takie ułatwienie zapewnia zestaw podarunkowy. To książeczka z kilkudziesięcioma przeżyciami do wyboru, spośród których obdarowana osoba wybierze to najbardziej ekscytujące!

Zestawy zostały zaprojektowane z myślą o różnorodności, dlatego odnajdziesz tam nasze najbardziej wszechstronne, a jednocześnie emocjonujące przeżycia! Właśnie te niepozorne książeczki udowodnią, że prezent na urodziny, święta czy z okazji sukcesu zawodowego jest niezwykle prosty do wyboru.

W naszych książeczkach znajdują się również wejściówki do basenów termalnych. Osoba obdarowana samodzielnie wybiera, czy woli udać się do Aqua Parku Zakopane czy może wskoczyć do basenu z siarkową wodą termalną w Chochołowskich Termach.