Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Vouchery na wakeboard

Poznaj nasze propozycje oraz sugestie dotyczące przeżyć z gatunku wake. Łódź, Warszawa, Kraków oraz cała masa innych polskich lokalizacji do uprawiania wakeboardingu znajduje się w jednym miejscu. Wręcz prezent marzeń prawdziwemu miłośnikowi deski. Emocje pojawią się już wtedy, gdy trzymając voucher podarunkowy, złożysz życzenia urodzinowe lub z każdej innej okazji! A może sam chcesz wskoczyć na deskę wakeboardową? Zafunduj zatem taki voucher samemu sobie!

Wakeboarding
Filtry

Średnia cena 232,48 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją

Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (16)
Od 99,00 zł

Wakeboarding - co to za sport wodny? Jaką deskę wakeboardową wybrać?

Wakeboarding to sport wodny, która polega na utrzymaniu ciała na powierzchni wody w trakcie dryfowania. Podczas wakeboardingu uczestnik ma na nogach deskę i trzyma się liny ciągniętej przez łódź lub za pomocą wyciągu.

Deska wakeboardowa nie przypomina klasycznej deski do surfingu. Aby zapewnić sobie komfort podczas jazdy, kluczowe jest dopasowanie butów i wiązań w desce. Ważny także będzie rozmiar deski. Jeśli wykupujesz voucher na wakeboarding z naszej oferty, sprzęt pomagają dobierać Ci specjaliści.

Wakeboard powinien spełnić pragnienie rozwoju umiejętności na powierzchni wody. To właśnie wymagający charakter aktywności predysponuje do nabywania wiedzy. Wszyscy organizatorzy dostępni w tej kategorii oferują swoje porady, dlatego też sama realizacja nie jest związana jedynie z samą aktywnością, ale przede wszystkim otwiera możliwość zdobycia pożytecznej wiedzy.

Wakeboard - przykładowe oferty w różnych lokalizacjach:

Wakeboarding - gdzie można wykupić emocjonującą jazdę po wodzie?

Istnieje wiele miejsc zapewniających kursy dotyczące aktywności wodnych, ale tylko niewielka część działalności jest w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom. Jest to spowodowane kilkoma czynnikami, takimi jak:

 • wielkość kadry szkoleniowej,

 • wyposażenie,

 • popularność ośrodka i miejsca szkolenia,

 • potencjał osoby szkolonej.

Tak się składa, że każdy z organizatorów widniejących w tej kategorii posiada wszystkie możliwe narzędzia merytoryczne oraz dydaktyczne, by wprowadzić amatora w świat wakeboardingu. Dodatkowo bezpieczeństwo na wysokim poziomie jest gwarantowane dzięki licznym kontrolom. Zarówno wyciągi, jak i łodzie i pozostały sprzęt są regularnie sprawdzane.

Gdzie wskoczyć na deskę wake? Gdzie najlepiej nauczyć się trików i bezpiecznego lądowania?

Lekcje pływania na wakeboardzie odbywają się w różnych zakątkach Polski:

 • kurs wakeboardingu w stolicy - Wawa Wake, Wakeboard Warszawa,

 • wakeboarding nad morzem - Easy Surf,

 • wakeboarding na Mazurach - Mazury Przygoda.

Wakeboard na wyciągu lub łodzi motorowej

Wyciąg to jedna z możliwości uprawiania wakeboardingu. Nie jest on wymagany podczas realizacji, ale tylko pod warunkiem korzystania z motorówki. Rzecz tkwi w fakcie, że sus po powierzchni zbiornika wodnego jest zapewniany przez siłę ciągu, dlatego też potrzeba osprzętu gwarantującego stały rozpęd na desce.

Jak przygotować się do jazdy?

Do centrum szkoleniowego nie zabieraj:

 • sprzętu nurkowego (to nie jest kurs nurkowania!),

 • masek nurkowych,

 • własnej deski,

 • zbyt dużego bagażu,

 • drogocennych, a zwłaszcza drobnych przedmiotów.

Czy zauważyłeś, że prawie każda strefa wake publikuje zdjęcia z realizacji? Można zauważyć, że wakeboard, bez względu na miejsce odbywania szkolenia, jest bardzo podobny do nart wodnych. Obie te aktywności różnią się w bardzo subtelny sposób. Udowodniono jednak, że przygoda na wyciągu znacznie lepiej koreluje z deską niż nartami, które wydają się stabilniejsze, ale również węższe, co skutkuje większym ryzykiem wywrotki.

Wyprawę do centrum wodnego należy wiązać z dodatkami, których zabranie ze sobą może sugerować organizator. Najczęściej chodzi o wodę do picia, ręczniki oraz odzież na zmianę.

Na lekcję wakeboardu warto zabrać:

 • kamizelkę,

 • wodę do picia,

 • dodatkowy strój na zmianę,

 • kilka ręczników,

 • naładowany telefon (oczywiście pozostawiony w bezpiecznym miejscu).

Spełnij marzenie o emocjonującym płynięciu na desce, postaw na wspaniały prezent dla każdego miłośnika wody!

Komu wręczyć Super Prezent w postaci szkolenia wakeboardingowego? Każdej osobie, która uwielbia otwierać się na nowe doświadczenia, a dodatkowo ceni sobie ruch w nietypowych okolicznościach!

Prezent w postaci vouchera na szkolenie sprawdzi się również jako upominek urodzinowy, szczególnie, gdy odnosisz wrażenie, że wręczyłeś już wszystko, co możliwe. Pamiętaj, że deska wake to sport, ale przede wszystkim pasja wielu milionów ludzi na całym świecie. Dowodem jest fakt, iż to w okolicach Warszawy odbywają się liczne zawody na skalę międzynarodową! Istnieje więc ogromne prawdopodobieństwo, że podarowany przez Ciebie voucher stanie się pierwszym krokiem w stronę nowej życiowej pasji. Kto wie, może deska wake będzie punktem zwrotnym w życiu obdarowanego?

Deska wake dla dzieci? To możliwe!

Wszyscy organizatorzy aktywności typu wake oferują także pakiety dostępne dla starszych pociech. Choć 12 czy 13-latek nie może skorzystać z usług, to szkolenie przeprowadzone dla 16-latka, za zgodą rodziców, nie powinno stanowić problemu. Identycznie jest z aktywnościami we dwoje.

Najlepsze lokalizacje w Polsce, czyli gdzie wyskoczyć na deski wake?

 • jeziora na wschodzie Polski,

 • nadmorskie miejscowości,

 • zbiorniki wodne w okolicach Poznania,

 • miejsca szkoleniowe w okolicach Warszawy,

 • zbiorniki wodne w okolicach Krakowa.