Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Vouchery na loty widokowe

Pięknie jest poznawać świat z zupełnie innej perspektywy, dlatego wręcz prezent w postaci vouchera na lot widokowy! Lotnisko czy prywatny organizator? A może wolisz wręczać loty widokowe organizowane przez firmy podróżnicze? Pokaż komuś bliskiemu, że można być miłym i patrzeć na wszystko... z góry. Katowice, Warszawa czy Kraków to tylko niektóre z miejsc, w których odbywają się loty!

Lot widokowy
Filtry

Średnia cena 997,80 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Czym cechują się loty widokowe samolotem?

Prezent z tej kategorii pokaże osobie obdarowanej, że piękno ma wiele twarzy - zupełnie jak natura, która staje się istotną częścią tego przeżycia. Na pokładzie samolotu bledną wszystkie troski, a towarzystwo pilota czyni podniebną podróż istną skarbnica perspektyw co do możliwości ujrzenia najcudowniejszych pejzaży. Każdy aeroklub, który widnieje w naszej ofercie, gwarantuje uczestnikom loty polegające na obserwowaniu najbardziej spektakularnych okolic w Polsce.

Lot widokowy samolotem - miejsca realizacji przeżyć:

 

Pięknie jest podziwiać widoki z lotu ptaka

Warszawa czy Kraków to najpopularniejsze miasta wybierane przez wielbicieli lotów. Warto jednak zwrócić uwagę na inne cudowne okolice, które proponują organizatorzy. Chcesz poczuć odrobinę magii? Mazury, a szczególnie liczne jeziora, prezentują się spektakularnie z wysokości kilkuset metrów.

A może prezent lotniczy, który wybierzesz, miałby dotyczyć zwiedzania terenów o zróżnicowanym ukształtowaniu? W takim przypadku warto postawić na Bieszczady, gdzie cukierkowa zieleń perfekcyjnie łączy się z błękitem nieba, a liczne wzniesienia dopełniają efekt.

Innym przykładem idealnego miejsca, którego dotyczy niejedna oferta, jest Trójmiasto. Nadmorskie miejscowości, nad którymi lata najczęściej samolot Cessna, oferują nie tylko rozrywkę nad samym morzem, ale przede wszystkim szansę ujrzenia gigantycznej tafli Bałtyku, co nie jest możliwe z poziomu ziemi!

Najpopularniejsze firmy organizujące loty widokowe:

  • IBEX,
  • Goldwings Flight,
  • Aeroklub Gdański,
  • Aero Przystań Kołobrzeg,
  • Jetzone24.

 

Zapraszamy do lotu na pokładzie samolotu turystycznego

Loty na pokładzie Cessny charakteryzują się niezwykle spokojnym przebiegiem. Z tego względu podarunek z tej kategorii będzie idealnym wyborem, gdy odbiorca prezentu nie lubi aktywności ekstremalnych. Taka droga porozumienia pomiędzy emocjami a spokojem wynika z natury lotu widokowego; jego zadaniem jest otworzenie oczu wszystkim osobom, które są przyzwyczajone do typowego widoku popularnych polskich miejsc. Już nawet szkolenia dotyczące lotu mówią o tym, że tutaj czas płynie inaczej. Lotnisko bądź aeroklub, z którego odbywa się lot, posiada kadry wyspecjalizowanych pilotów, dbających o każdy etap realizacji. Sumując wszystkie wyżej wymienione powody czyniące to przeżycie idealnym, ujrzysz przede wszystkim perfekcyjny pomysł na prezent.

Voucher na lot widokowy - uniwersalny prezent

Lot nad najpiękniejszymi zakątkami Polski oczarowuje uczestników przede wszystkim wszechstronnością. Podczas obserwowania cudownych pejzaży z lotu ptaka człowiek zdaje sobie sprawę z tego, że niebo nie zna ograniczeń. Znakomite kojące właściwości nieba docenią wszystkie osoby zmęczone przyziemnością. Voucher sprawdzi się jako prezent dla dziecka, rodzica, pary obchodzącej rocznicę czy nowożeńców.

Loty widokowe samolotem - spokojny dryf po tafli nieba

Tym, co odróżnia loty widokowe od innych, jest spokojny przebieg realizacji. Nie ma tu ryzykownych manewrów czy wcześniej nieplanowanych procedur. Pilot kierujący samolot do konkretnego miejsca skupia się przede wszystkim na wygodzie uczestnika, który przecież potrzebuje czasu, aby ujrzeć wszystkie bajeczne dary natury! Najczęściej wybierany samolot do lotów widokowych to Cessna, która charakteryzuje się małymi gabarytami.

Lot widokowy - zasady bezpieczeństwa i szkolenia przed realizacją

Szkolenie dotyczące bezpieczeństwa przydaje się wszystkim osobom pragnącym podziwiać widoki z pokładu samolotu. Informacje nabywane przed dokonaniem realizacji są nierzadko wykorzystywane w praktyce. Pokład samolotu to miejsce opatrzone szczególną opieką ze strony pilota, dlatego też wymaga się bezwzględnego przestrzegania reguł, które nakłada zarówno regulamin, jak również osoba pilotująca maszyną. Przed dokonaniem rezerwacji warto pamiętać, że odbycie szkolenia jest koniecznością do odbycia lotu. Poza tym sam jego przebieg jest niezwykle przyjemny!

Czy nad samolotem czuwa pilot?

W ofercie Super Prezentów nie ma voucherów na lot bez pilota. To jedna z najważniejszych osób podczas realizacji, ponieważ trzyma pieczę nad bezpieczeństwem uczestnika, sprzętem oraz dynamiką podniebnej podróży.

Loty widokowe samolotem - najlepsze przeżycia z tej kategorii:

  • lot samolotem nad Warszawą,
  • lot z widokiem na Trójmiasto,
  • rodzinny lot widokowy,
  • nocne loty,
  • romantyczne loty.