Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Vouchery na lot balonem

Lot balonem to prezent na całe życie. Taki lot zapewnia niezapomniane emocje i wrażenia, które pozostaną w pamięci na zawsze! Wręczając ten upominek z każdej okazji, podarujesz wyjątkowe przeżycie. Niezwykłe krajobrazy, piękne widoki i przede wszystkim wolność - to wszystko wręczasz w prezencie, wręczając voucher na widokowy lot balonem!  Poniżej znajdziesz szeroki wybór ciekawych lotów, które zaskoczą każdego. Prezent w postaci lotu balonem czeka na kogoś z Twoich bliskich! 

Lot balonem
Filtry

Średnia cena 2 641,52 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Przygoda w Przestworzach: Lot Balonem nad Polską 

Loty balonem to ciekawy sposób na poznanie Polski z innej perspektywy. Wraz z przyjaciółką przeszedłeś wzdłuż i wszerz swoje okolice? Razem ze znajomymi przejechaliście tysiące kilometrów na terenie Polski? Co powiecie na lot balonem nad Polską i poznanie swojego kraju z zupełnie innej perspektywy? 

Lot balonem to gwarancja zaskakującego przeżycia! Możliwość wzbicia się w przestworza i zostawienie za sobą codziennych zmartwień chociaż na kilka minut? Coś niezwykłego. Taki lot pozwala dostrzec piękno otaczającego nas świata i choć na chwi zapomnieć o troskach dnia codziennego. 

Balonem można latać nad niemal całą Polską!  

Popularne Miejsca na Lot Balonem 

Podaruj bliskiej Ci osobie lot balonem i pozwól przeżyć jej niesamowitą przygodę. W zależności od tego, gdzie mieszka Twój przyjaciel lub przyjaciółka, możesz podarować mu coś niezwykłego!  

Polski krajobraz jest pełen różnorodności i ciekawych zakamarków. Wzgórza, niziny, lasy czy góry - w Polsce istnieje wiele malowniczych miejsc, które idealnie nadają się na tę przygodę.  

Loty balonem nad Polską można odbyć w miejscach, takich jak: 

 • Warszawa, 

 • Kraków, 

 • Poznań, 

 • Wrocław,  

 • Trójmiasto, 

 • Biebrzański Park Narodowy, 

 • Karkonosze, 

 • Kaszuby, 

 • Mazury, 

 • Narwiański Park Narodowy, 

 • Zakopane 

I wiele, wiele innych, ciekawych lokalizacji. Sprawdź wszystkie oferty dostępne w naszym katalogu. Decydując się na zakup lotu balonem jako prezent, warto mieć na uwadze, że taki upominek, to nie tylko niesamowite widoki, ale również wyjątkowe przeżycie, które na długo zostanie w pamięci. Bez względu na wybór lokalizacji, taki prezent z pewnością sprawi wiele radości i dostarczy niezapomnianych wrażeń. 

Lot balonem na prezent 

Lot balonem to przeżycie, które zostaje w pamięci na całe życie. Widoki z wysokości, uczucie unoszenia się w powietrzu oraz cisza i spokój panujące na dużej wysokości tworzą niezapomniane wspomnienia.  

Szukając idealnego pomysłu na prezent, warto wziąć pod uwagę fakt, że podziwianie krajobrazów z balonu to zupełnie inne doświadczenie niż obserwowanie ich z ziemi. Z góry wszystko wygląda inaczej, bardziej malowniczo i majestatycznie. To szansa na zobaczenie znanych miejsc z zupełnie nowej perspektywy. Obdarowując bliską osobę takim prezentem, dajesz jej nie tylko wspaniały prezent, ale także nowe, cenne doświadczenie. 

Każdy lot, bez względu na to czy jest to lot samolotem, paralotnią czy balonem wzbudza pozytywne emocje i adrenalinę. Dając komuś w prezencie voucher na lot balonem, dajemy mu możliwość przeżycia czegoś całkowicie nowego. 

Ile kosztuje lot balonem? 

Chciałbyś podarować komuś ciekawy prezent, ale nie wiesz, ile kosztuje lot balonem?  Ceny lotów balonem są dość różne, wszystko zależy od miejsca lotu oraz typu lotu.  

Rodzaje lotów balonem: 

 • Widokowy lot balonem,  

 • Lot balonem dla dwojga, 

 • Lot balonem o wschodzie słońca, 

 • Niesamowity lot balonem, 

 • Lot widokowy LAST MINUTE, 

 • Lot balonem na wyłączność, 

 • Romantyczny lot balonem, 

 • Lot balonem dla osoby niepełnosprawnej, 

 • Rodzinny lot balonem. 

Każdy z tych lotów występuje w nieco innej cenie – loty pojedyncze mają mniejszą kwotę niż loty dla dwojga.  

Lot balonem dla dwojga 

Z racji, że lot balonem ma w sobie coś romantycznego, to jest to idealna okazja, aby spędzić wyjątkowe chwile z bliską osobą, ciesząc się pięknymi widokami i spokojem. Lot dla 2 osób może być piękną pamiątką na całe życie. Twoi przyjaciele właśnie świętują kolejną rocznicę ślubu? Świetnie, podaruj im romantyczny lot balonem, dzięki któremu wzmocnią swoją więź. I to w przestworzach! Niesamowite widoki na wyłączność, nowe przeżycie i niezwykłe wspomnienia na całe życie. 

Lot balonem dla dwojga, to również świetny pomysł na zaręczyny! Twoja druga połówka kocha niecodzienne wydarzenia? Marzy o zaręczynach jak z filmu? Podniebne zaręczyny w balonie, to świetna niespodzianka! Podniebny koncert rozgrywający się w balonie uczyni tę chwilę jeszcze bardziej wyjątkową!  

Twoja narzeczona marzy o spokojnych zaślubinach? Nie czuje się komfortowo w tłumie ludzi i chciałaby, aby ta chwila była tylko dla Was? Co powiesz na ślub w balonie? W balonie znajdować będzie się tylko para młoda, świadek oraz urzędnik USC. Niesamowita ceremonia zaślubin, którą będziecie wspominać do końca życia! 

Voucher na lot balonem 

Prezent w postaci vouchera na lot balonem to świetny pomysł na prezent! Jeśli nie jesteś pewien, co podarować bliskiej Ci osobie, wybierz voucher na lot balonem! Nasze vouchery można wykorzystać przez cały rok, dzięki czemu osoba obdarowana ma szanse wybrania najdogodniejszego dla siebie terminu lotu. 

Osoba obdarowana takim prezentem z pewnością będzie w siódmym niebie. Widoki z lotu ptaka trudno porównywać z czymś innym, dlatego taki upominek czyni okazję jeszcze bardziej specjalną. Tak wyjątkowy upominek, jest idealny na różne okazje — urodziny, rocznice, święta czy inne ważne momenty w życiu. 

Voucher na lot balonem to idealny prezent, który dostarczy niezapomnianych wrażeń i emocji. Podaruj bliskiej osobie wyjątkową chwilę, pełną spokoju.