Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Vouchery na strzelnicę

Pójście na strzelnicę to prawdziwy STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ! Poczuj niesamowitą dawkę adrenaliny, jaką niesie ze sobą strzelanie. W naszej ofercie znajdziesz tylko profesjonalne strzelnice zatrudniające doświadczonych instruktorów. Pod ich fachowym okiem nauczysz się strzelać celnie, bezpiecznie i skutecznie. 

Strzelnica
Filtry

Średnia cena 470,50 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją

Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Strzelanie z legendarnych broni – poczuj się jak John Rambo

Zamiast mówić „ale bym chciał postrzelać...”, chwyć broń do ręki. Celuj do tarczy i traf prosto w 10! Strzelanie z kultowych pistoletów sprawi Ci radość, o której będziesz pamiętać do końca życia. A może strzelanie stanie się Twoim nowym hobby? Kto raz strzelał z ostrej amunicji, ten będzie wracać do tego zawsze. Możesz też sprawić tę niesamowitą przyjemność komuś bliskiemu. Dzięki Tobie może odnaleźć nową pasję i zakochać się w strzelaniu.

Legendarne bronie – chwyć za kałacha!

Spróbuj swoich sił strzelając z AK-47 popularnie zwanego kałasznikowem. Od czasów rozpoczęcia masowej produkcji, kałasznikow to najbardziej popularna broń na świecie. Potwierdza to księga Guinnessa. Odnotowuje ona 100 milionów karabinów będących w użyciu. Z kolei francuska gazeta Liberation uznała kałacha za najważniejszy wynalazek XX wieku. Na taki sukces AK-47 składa się kilka czynników, między innymi: łatwość obsługi, trwałość, niskie koszty produkcji, dostępność. Kałasznikow rewelacyjnie sprawdza się w trudnych warunkach bojowych - ani duża wilgotność ani piaszczysty teren nie są mu straszne. Dlatego też AK-47 zostawia w tyle bardziej wyrafinowane bronie i jest na wyposażeniu wojsk i sił specjalnych ponad 100 krajów. W wielu dostępnych u nas strzelnicach znajdziesz tę broń – spróbuj swoich sił i przekonaj się, co stanowi o jego popularności i legendzie.

Wybierz na prezent dobrze wyposażoną strzelnicę

Arsenał broni z których możesz strzelać jest imponujący. Każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno miłośnik broni policyjnych jak i pasjonat broni z II Wojny Światowej. Strzelnice, z którymi współpracujemy, to w pełni profesjonalne obiekty. Pracują w nich doświadczeni instruktorzy, którzy w łatwy i przejrzysty sposób dzielą się swoją wiedzą z uczestnikami. Dzięki temu nie musisz się martwić o swoje bezpieczeństwo oraz o warunki strzelania, bo te, w opinii naszych klientów, są komfortowe!

Nie tylko Warszawa – mamy strzelnice z całego kraju

Nie zamykamy się wyłącznie na stolicę. W naszej ofercie znajdują się najlepsze strzelnice w największych polskich miastach. Jeśli chcesz podarować prezent swojemu znajomemu, który mieszka w Krakowie, w Poznaniu czy też we Wrocławiu – lepiej trafić nie mogłeś! Strzelnica w Krakowie oferuje kilka atrakcyjnych pakietów, dzięki którym możesz poznać czym jest prawdziwe strzelanie. W Krakowie możesz także spróbować strzelania ekstremalnego albo zdecydować się na pakiet, dzięki któremu wcielisz się w samego Johna Rambo.Wybierając się do Wrocławia, przygotuj się na prawdziwy armagedon.W stolicy Dolnego Śląska czekać na Ciebie będą bronie takie jak kałasznikow, glauberyt czy MP5. Jeśli chcesz, możesz również przenieść się w czas II Wojny Światowej i spróbować strzelania z broni tamtego okresu. Strzelnica w Poznaniu pozwoli Ci z kolei wcielić się w zawodowego glinę.

Strzelnica dla dwojga – pomysł na oryginalną randkę

Jeśli szukasz pomysłu na wystrzałową randkę – strzelnica będzie świetnym rozwiązaniem! Zabierz na strzelnicę swoją drugą połówkę i sprawdźcie, które z was lepiej trafia do celu. W każdej z dostępnych w naszej ofercie strzelnic, możecie strzelać we dwoje. Strzelnica dla dwojga sprawdzi się zarówno jako pomysł na randkę, jak i jako prezent na rocznicę.