Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Vouchery na strzelanie dynamiczne

Pragniesz podarować komuś emocje zamknięte w voucherze? W takim razie otwórz się na strzelectwo w najlepszym wydaniu! Wystarczy kilka sekund, aby poczuć ogrom adrenaliny przepływającej przez organizm poczęstowany hukiem oraz szelestem kul, jakie wypluwa każda tutejsza broń. Każde z przedstawionych tu przeżyć gwarantuje strzały do tarczy oraz ruchowych celów w terenie, których nie da się zaznać przy realizacji w zadaszonym pomieszczeniu. Karabin czy pistolet? Z bronią śrutową czy snajperską? Daj wybrać osobie, która odbierze voucher na strzelectwo dynamiczne!

Strzelanie dynamiczne
Filtry

Średnia cena 745,94 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją

Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (13)
Od 99,00 zł

Czym jest strzelectwo dynamiczne?

W strzelectwie dynamicznym ważna jest umiejętność przeniesienia sztywnej wiedzy - nabywanej niekiedy na wielu szkoleniach - na płaszczyznę praktyki poruszania się oraz wykorzystania technik strzeleckich w ruchu. Nie ma tu zatem ani strzelnicy, ani martwych tarcz, które najczęściej ustawia się w bezruchu.

Strzelanie dynamiczne należy do grupy aktywności wykazujących się niezwykłą wszechstronnością; ma on zarówno charakter edukacyjny dla specjalistów tudzież osób szykujących się do egzaminów wymagających biegłości w technikach strzelectwa, jak i również ludzi pragnących wziąć udział w zawodach. Dlaczego? Ponieważ większość konkurencji odbywa się w ruchu, który w przypadku takiego przeżycia jest stałym elementem realizacji.

Zasady strzelectwa dynamicznego

Najważniejszą zasadą panującą na poligonie jest dyscyplina strzelecka, która tyczy się strzałów z pistoletu i karabinu, bezpieczeństwa oraz stosowania do sugestii instruktora. Certyfikat IPSC, który posiada każda firma znajdująca się w tej kategorii, świadczy o profesjonalizmie, jakim wykazuje się osoba przeprowadzająca szkolenie. Certyfikat jest ważny również w Polsce.

Voucher na strzelectwo dynamiczne jako prezent

W czasie szkolenia zawodników praktyczne oraz teoretyczne umiejętności są przyswajane z niezwykłą przyjemnością. Warto jednak wiedzieć, że najważniejsza jest doskonała zabawa! Wystarczy kilka strzałów z pozycji albo biegu, by przekonać się co do prawdziwości tych odczuć. Właśnie z tego powodu poświęcenie swojego czasu na zawody bądź kurs okazuje się źródłem szczęścia. Czy to nie jest jedyny i zarazem najważniejszy możliwy powód, by wręczyć strzelectwo dynamiczne z okazji urodzin, świąt czy imienin?

Ile osób bierze udział w strzelectwie dynamicznym?

Podczas sportowego strzelania z broni palnej występują różne tryby szkolenia, które są uwarunkowane już w procesie kupna vouchera. W zależności od zakresu broni oraz przestrzeni i przede wszystkim ceny ustalana jest maksymalna dopuszczalna liczba uczestników. Najczęściej vouchery dotyczą jednej lub dwóch osób, choć zdarzają się aktywności przeznaczone dla całych grup. Strzały możliwe do wykorzystania są najczęściej podawane dla jednego uczestnika.

Najlepsi organizatorzy strzelectwa praktycznego:

 • Feniks,
 • Hilevel,
 • C4 Guns,
 • PM Shooter.

 

Nauka strzelania dynamicznego -praktyczne strzelanie

Konkurencje odnoszące się do broni z wykorzystaniem umiejętności zmiany magazynka, zakładania lunety czy podchodzenia do ruchomych celów powinny przede wszystkim kształtować odpowiednie odruchy. Konkurencje na zawodach oraz w trakcie szkoleń są synonimem praktyki w strzelectwie i właśnie tym strzelectwo dynamiczne różni się od statycznego!

Na terenie Polski kurs strzelania dynamicznego odbywa się w:

 • Katowicach,
 • Chorzowie,
 • Krakowie,
 • Łodzi,
 • Białymstoku.

 

IPSC - Practical Shooting Confederation - formalne kwestie strzelectwa praktycznego

IPSC to najważniejsze stowarzyszenie wspierające strzelectwo dynamiczne. Jeśli organizator przeprowadzający kurs posiada certyfikat IPSC, możesz być pewien przekazywanej tu wiedzy. Ponadto sam możesz zdobyć certyfikat IPSC. Jak to zrobić? Wystarczy zdać egzamin, który wieńczy strzelanie oraz umiejętności zdobyte podczas realizacji. Practical shooting confederation to również organizacja przygotowująca do zawodów na terenie Polski oraz wielu innych krajów europejskich i nie tylko!

Warunki panujące na strzelnicy i w terenie

Jak zapewne się domyślasz, istnieje subtelna różnica między poligonem a strzelnicą. W czterech ścianach zadaszonego obiektu - na specjalnie wytyczonym torze - nie ma możliwości, aby wziąć pistolet i pobiec z nim kilkaset metrów. Nie ma tu również przeszkód wynikających z ukształtowania terenu ani perspektywy, by wybierać sobie konkretne cele. Tylko w czasie zajęć w terenie, gdzie broń jest przedłużeniem ciała, kondycji oraz zręczności, poczujesz prawdziwy przypływ dobrej rozrywki!

Najpopularniejsze przeżycia dotyczące strzelania sportowego w Polsce:

 • profesjonalne szkolenie strzeleckie,
 • strzelanie dla zaawansowanych,
 • nauka dla początkujących,
 • trening kompetencyjny.

 

Zobacz, jakie rodzaje broni czekają na Ciebie w tej kategorii!

Wiadomo, że broń jest ważna - w końcu po to przygotowujesz się do zawodów; by mieć styczność z militariami, będącymi niekiedy najwartościowszą częścią przeżycia. Broń, taka jak pistolet czy karabin, to najczęściej wybierane typy w Polsce i na całej reszcie naszej planety. Pamiętaj jednak o tym, że istnieją również inne niesamowite sprzęty! Równie często na wytyczonym torze wykorzystywana jest broń snajperska, strzelby gładkolufowe, bronie półautomatyczne, a nawet karabiny precyzyjne - to tylko część arsenału, jaki przysługuje uczestnikowi w zależności od wybranego wariantu!

Lista broni dostępnych w tej kategorii:

 • pistolet (np. Glock, Desert Eagle),
 • bronie snajperskie,
 • strzelby,
 • bronie snajperskie wyborowe,
 • karabiny automatyczne i półautomatyczne.