Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Vouchery na rejs statkiem

Statek otwiera umysł na zupełnie nowe doświadczenie. Mimo że sam statek nie jest najnowszym odkryciem w historii ludzkości, to istnieje wielu ludzi – najpewniej również w Twoim gronie – którzy nigdy nie byli na jego pokładzie. A szkoda, bo rejs łączy w sobie wiele wspaniałych przeżyć! Na szczęście dzięki szerokiej ofercie Superprezenty.pl możesz wykupić voucher na podróż statkiem dla siebie i bliskich Twemu sercu osób. Sprawdź proponowane przez nas statki pasażerskie i przygotuj się na odkrywanie nowych miejsc z pokładu.

Rejs statkiem
Filtry

Średnia cena 922,36 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją

Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (15)
Od 99,00 zł

Wycieczka statkiem - all inclusive czy samodzielnie?

Każda podróż statkiem obfituje w wyjątkowe przeżycia. Z pokładu statku wszystko wydaje się być inne. Dodatkowo ten typ aktywności najczęściej odbywa się w grupach. Zbiorowy rejs organizowany przez biuro podróży jest więc niepowtarzalną okazją do nawiązania nowych znajomości. Podróż statkiem to zarówno idealny podarunek, jak i perfekcyjny pomysł na romantyczne doświadczenie.

Pozytywy wynikające z rejsu organizowanego przez biuro:

 • możliwość poznania wielu wspaniałych ludzi,

 • większe poczucie bezpieczeństwa,

 • rejsy przez biuro - zwłaszcza te all inclusive - zapewniają najwyższy poziom standardu.

Istnieją jednak osoby czerpiące największe pokłady energii z samotnych wypraw bądź takich, które odbywają się w niewielkiej grupie osób. Czy to źle? Oczywiście, że nie. Należy jednak pamiętać, że takie samotne wyprawy (w tym statki na wyłączność) wiążą się przede wszystkim z wyższymi kwotami.

Pozytywy wynikające z rejsu w nielicznej grupie:

 • brak presji grupy,

 • spokój - statek nie jest zatłoczony, co z kolei umożliwia błogi wypoczynek,

 • bilety na statek są dostępne w wersji last minute,

 • poświęcasz więcej czasu konkretnym osobom niż w przypadku wypraw na kilkadziesiąt osób.

Rejsy wycieczkowe - termin rezerwacji

Nie od dziś wiadomo, że wakacje to okres wzmożonego ruchu turystycznego - nie tylko w Polsce, ale w każdym innym zakątku świata. Właśnie dlatego najlepiej dokonać rezerwacji z dużym wyprzedzeniem.

Istnieją firmy obłożone tak dużą liczbą podróżnych, że wolny termin na statek jest niemal niemożliwy wcześniej niż za kilka miesięcy. Najbardziej uczęszczanymi polskimi miejscami w kontekście rejsów - i to o każdej porze roku - jest oczywiście morze, a także największe mazurskie jeziora, z kolei znacznym zainteresowaniem za granicą cieszy się Morze Śródziemne. W przypadku wyżej wymienionych lokalizacji termin powinno się zarezerwować z co najmniej 3-miesięcznym wyprzedzeniem, choć nawet ta data nie jest pewna.

Rejsy w Super Prezentach - bez odległych terminów i długotrwałych przygotowań

Co zrobić, jeśli chcesz udać się na statek w najbliższej przyszłości? Kupić voucher w Super Prezentach! Nasze rejsy wycieczkowe odbywają się wyłącznie u sprawdzonych organizatorów. Kojący szum wody, zapierające dech w piersiach widoki, niezapomniane chwile z bliskimi, luksusowy statek - to wszystko, a nawet więcej, czeka na Ciebie w Super Prezentach.

Rejsy wycieczkowe - czas atrakcji

Czas podróży zależy od wariantu wykupionego vouchera. W przypadku wypraw do sąsiednich krajów wycieczka trwa kilka dni.

Zdarzają się również takie przeżycia, których łączny czas wynosi ledwie kilka godzin, co wydaje się idealnym pomysłem, gdy w podróż planujesz zabrać swoje dzieci lub masz mniej czasu na atrakcję.

Wakacje na statku - przygoda i zwiedzanie

Fakt słuszności przebywania wyłącznie na pokładzie jest kwestią należącą do samych podróżujących. Organizatorzy wycieczek - zwłaszcza po Morzu Śródziemnym - sugerują, aby opuszczać pokład choćby po to, by przespacerować się po porcie. Bilety na rejs statkiem po morzu czy rejs statkiem po jeziorze - zwłaszcza na kilka dni - oferują niejednokrotnie możliwość zwiedzenia wielu ciekawych zakątków.

Rejs statkiem nad morzem

W naszej ofercie znajdziesz bardzo ekskluzywne przeżycia - zarówno na Morzu Śródziemnym, jak i naszym polskim. Rejsy organizowane przez firmy, posiadające wieloletnie doświadczenie w branży morskiej, są przede wszystkim synonimem bezpieczeństwa oraz gwarantem udanego podarunku.

Rejsy po mazurskich jeziorach statkami pasażerskimi - najlepsza atrakcja dla miłośników wody

Każda podróż po szlaku Wielkich Jezior Mazurskich obfituje w niezapomniane chwile. Relaks na pokładzie, okalające widoki, szum wody, blask słońca - wybierając rejs po Mazurach, możesz poznać ten region z nieznanej dotąd perspektywy.

Voucher na rejs statkiem to również doskonały sposób, aby uczcić jakieś wyjątkowe wydarzenie, na przykład rocznicę ślubu rodziców.

Dokładny przebieg mazurskiego rejsu zawsze zależy od danego organizatora. Przykładowa trasa to rejs Mikołajki - Śniardwy - Mikołajki. Przekonaj się, ile statków znajduje się wśród naszych propozycji - szczególnie w okolicach jezior mazurskich.

Poznaj Mazury

W centrum Mikołajek znajduje się główne miejsce cumowania statków (promenada - Aleja Żeglarska - między mostem samochodowym a kładką dla pieszych). Pozostałe miejsca cumowania: Ruciane-Nida i w porcie hotelu w Starych Sadach. Lokalizacja portu ma szczególnie znaczenie, gdy po jednodniowym rejsie chcesz skorzystać z usług mazurskiego hotelu. Szeroką ofertę luksusowych ośrodków spa & wellness na Mazurach również znajdziesz w katalogu Super Prezenty.

Co ciekawe, wielu organizatorów oferuje zniżki w kasie biletowej dla najmłodszych. Często z rejsu bezpłatnie mogą korzystać dzieci do lat 5. Z kolei bilet ulgowy przysługuje dzieciom w wieku 6-12 lat.

Rejs statkiem po Mazurach i inne przykładowe rejsy z oferty Superprezenty.pl:

 • romantyczny rejs po Wiśle w Warszawie,

 • rejs po Wiśle w Krakowie,

 • rodzinny rejs jachtem z Trójmiasta,

 • rejsy po Chorwacji,

 • nocny rejs po porcie w Gdańsku (statek na wyłączność),

 • rejsy z romantyczną kolacją po Odrze,

 • rejsy jednodniowe po Zatoce Gdańskiej,

 • rejsy katamaranem z sesją zdjęciową (Wrocław).

Rejsy statkiem - dlaczego warto?

 • zwiedzanie akwenu wodnego i infrastruktury brzegowej,

 • możliwość spędzenia czasu z bliskimi na pokładzie luksusowego statku,

 • możliwość poszerzenia wiedzy o żeglarstwie - na pokładzie możesz zapytać kapitana statku o jego przygody i doświadczenie,

 • rejsy statkiem to świetny sposób na relaks.

Wybierz ofertę, statek i zafunduj sobie lub bliskim wspaniałą przygodę!