Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Vouchery na lot helikopterem

Lot helikopterem jako fantastyczny prezent! Lot Helikopterem nad miastem pozwala zobaczyć to, co z pokładu Samolotu umyka uwadze. Helikopter unosi się niżej i może zatrzymać się przy miejscach szczególnie interesujących. Przy wcześniejszym zaplanowaniu pozwala też wylądować poza lotniskiem – na łące lub na dachu budynku. Czy czujecie już Zaręczynową inspirację? Wybierz czas trwania podroży helikopterem: 15 minut czy 10 minut? A może wolisz wariant oferujący 20 minut przelotu? Skorzystaj z 12 miesięcy na realizację o postaw na Super Prezent! Loty helikopterem. Największy wybór prezentów w super cenach. Bezpieczne zakupy i błyskawiczna dostawa tylko z Super Prezentami!

Lot helikopterem
Filtry

Średnia cena 2 080,97 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (13)
Od 99,00 zł

Jak wygląda lot widokowy helikopterem?

Lot helikopterem to przeżycie gwarantujące różnorodne emocje. Z jednej strony pojawia się wielka ekscytacja, a niekiedy odrobina adrenaliny! Nic dziwnego - w końcu uczestnicy lotu helikopterem znajdują się co najmniej kilkaset metrów nad ziemią! W trakcie lotu widokowego pilot wznosi się na określony pułap, który umożliwia swobodny oraz komfortowy przelot. W ciągu 10 minut od procedury wzniesienia można ujrzeć matkę natury w pełnej okazałości. Błękit nieba zapiera dech w piersiach, wielkie połacie zieleni dosłownie przyklejają się do oczu, a poczucie wolności umożliwia ucieczkę od wszelkich trosk.

Prezenty z kategorii lotniczej, takie jak lot śmigłowcem, samolotem czy balonem, opierają się głównie na umiejętnościach doświadczonego pilota. Sternik to osoba posiadająca niezbędne certyfikaty oraz uprawnienia do organizacji przelotów. W trakcie loku widokowego realizacja przebiega bardzo spokojnie; to najczęściej spokojny dryf po tafli nieba. Dzięki temu uczestnicy mogą dokładnie przyjrzeć się walorom natury, a przy okazji docenić spokój płynący z przeżycia.

Okazja na przeżycie intensywnych emocji oraz widoków z lotu ptaka

Każdy wariant przeżycia z tej kategorii prezentuje uczestnikowi znakomite przeżycia wizualne i podróżnicze. W zależności od miejsca wybranego przez uczestników oczom ukazują się dary natury bądź dzieła dokonane ludzką dłonią. Aby poznać tysiące uliczek, dziesiątki kościelnych iglic czy labirynty gęsto ulokowanych blokowisk z lotu ptaka, wystarczy udać się na realizację, która oferuje lot nad miastem. Warszawa, Wrocław, Trójmiasto czy Poznań to tylko kilka z wielu wspaniałych miast na mapie Polski.

Być może bardziej interesujesz się widokami płynącymi z pędzla matki natury? W takim razie doskonałym wyborem będzie lot helikopterem nad górami, morzem lub krainami turystycznymi, jak Mazury czy Bieszczady. Na szczególną uwagę zasługuje Trójmiasto, które prezentuje zarówno bajeczne pejzaże, jak również widoki trzech miast. W ciągu 30 minut można zobaczyć je wszystkie!

Nasze najlepsze przeżycia ze śmigłowcem:

 • ze zdjęciami,
 • z filmowaniem,
 • romantyczne,
 • dla przyjaciół,
 • ze szkoleniem.

 

Voucher na lot helikopterem dla dwojga

Gdy w przeżyciu ma brać udział 1 osoba, lot może przynieść wiele dobrego. W takim razie jak wiele uciech przyniesie realizacja... we dwoje? Prezenty z kategorii lotniczej są idealną okazją, by spędzić czas we dwoje. Dla dwojga osób prezent w postaci przelotu może być perspektywą rozwoju - również w kontekście relacji międzyldzkich. We wspólnych objęciach świat pięknieje w oczach, dlatego zdecyduj się na śmigłowiec i spędź 15 minut, dzieląc wizualne doświadczenia między sobą.

Na pokładzie helikoptera istnieje rodzi się również niezliczona ilość możliwości co do romantycznych uniesień. W trakcie realizacji prezentu możesz wręczyć ukochanej kwiaty lub... oświadczyć się! To również perfekcyjna sposobność, by wybrać się z przyjacielem na aktywność wprowadzającą odrobinę różnorodności; wystarczy 30 minut lotu, aby poczęstować się uśmiechem i beztroską.

Lot helikopterem dla dwojga - najlepsze propozycje:

 • nad panoramą miasta,
 • nad górami,
 • lot zaręczynowy.

 

Przelot helikopterem - możliwość realizacji lotu ze zdjęciami

Helikopter to znakomita maszyna, dzięki której dzień umilisz sobie na wiele sposobów. Oczywiście, to oczy są głównym odbiorcą znakomitych obrazów, ale coś tak cudownego warto uwiecznić! Prezenty, które tutaj znajdziesz, umożliwiają wykonanie zdjęć. Wystarczy wziąć ze sobą kartę SD, a po dokonaniu realizacji odbierzesz fotografie znakomitej jakości. W przypadku dłuższych atrakcji, na przykład wtedy, gdy ma ona trwać 20 minut lub dłużej, warto postawić na lot helikopterem z filmowaniem.

Loty helikopterem to idealne prezenty wakacyjne

Nie od dziś wiadomo, że wakacje to czas, gdy ramiona przyrody prezentują się w pełnej okazałości. W takim okresie nawet 20 minut przelotu nad wiejskimi terenami przyspiesza bicie serca! Warto wziąć pod uwagę, że okres lipiec-wrzesień to czas, gdy prezenty lotnicze są obejmowane promocjami. Przeżycie dla dwóch osób może kosztować nawet kilkadziesiąt złotych mniej. Nie musisz martwić się, że po dokonaniu płatności portfel uszczupli się zbyt mocno; w końcu to wakacje, a sylwetka jest bardzo ważna!

Lot widokowy w dobrej cenie - zobacz miasto z lotu ptaka i nie płać milionów!

Po dokonaniu płatności dotyczącej prezentu nie czekają Cię żadne dodatkowe opłaty. Cały sprzęt, jaki i początkowe szkolenie są zawarte w cenie vouchera. Oczywiście dotyczy to również kwestii opieki ze strony doświadczonego pilota! Prezent w postaci przelotu na pokładzie helikoptera to nie tylko dobra cena, 12 miesięcy na wykorzystanie vouchera i piękne doświadczenia. To przede wszystkim niecodzienne, oryginalne oraz pouczające doświadczenie. To, co oferują miasta widoczne z perspektywy ptaka, całkowicie odbiega od wszelkich standardów.

Warszawa, Trójmiasto, Wrocław i inne przepiękne miasta udowadniają, że człowiek dokonał wiele dobrego. To parafka ludzkiego geniuszu, którego czasem nie widać na ziemi.

Lot helikopterem - najlepsi organizatorzy w Polsce:

 • Wekter Helicopters,
 • Polcopter,
 • Manufaktura Lotnicza,
 • Loty nad Wartą.

 

Okazja, by poczuć emocje na pokładzie śmigłowca

Wcześniej wspomnieliśmy, że lot helikopterem to również sposobność, by podarować sobie odrobinę adrenaliny. Wiadomo, że każda osoba wykazuje się innym odbiorem rzeczywistości. Istnieją miłośnicy adrenaliny, którzy potrzebują skoku z wysokości kilku pięter, aby dobrze się bawić. Są również i ci, którym wystarczy nawet zwykły lot - bez wyskakiwania ze spadochronem! Gdy śmigłowiec unosi się tak wysoko, że wielkie miasto wydaje się wręcz mikroskopijne, niektórzy uczestnicy doświadczają istnego prania układu nerwowego!

Zdecyduj, jaka lokalizacja Ci odpowiada, wybierz wariant przeżycia i zobacz miasto oraz okolice! Gdy już zrealizujesz przelot, przekonasz się o tym, że Super Prezenty zostają na zawsze...

Lot śmigłowcem - miejsca, w których odbywają się realizacje:

 • Warszawa,
 • Wrocław,
 • Poznań,
 • Kraków,
 • Trójmiasto,
 • góry,
 • Mazury.