Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Vouchery na paintball laserowy

Paintball laserowy umożliwia zabawę z ogromną dawką rywalizacji dla grup od 2 do 10 osób, w zależności od wybranego wariantu przeżycia. Charakterystycznym elementem rozrywki w klimacie „bezbolesnego paintballu” jest rezygnacja z kulek wypełnionych farbą na rzecz wiązek laserów, które nie powodują bólu, a do tego wyglądają niezwykle zjawiskowo! Taki rodzaj podarunku sprawdzi się zatem jako pomysł na prezent dla przyjaciół, zakochanych czy rodziny, a wszystko to dzięki wszechstronności; w końcu wszyscy kochają lasery oraz gigantyczne dawki pozytywnych emocji. Zapraszamy!

Paintball laserowy
Filtry

Średnia cena 384,58 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (16)
Od 99,00 zł

Laserowy paintball - rozrywka dla graczy głodnych fascynujących scenariuszy

Laserowa zabawa to najbardziej ekscytująca aktywność, ponieważ toczy się na wielkich terenach, dotyczy wielu uczestników i rozwija umiejętności strzeleckie! W ramach wielogodzinnej zabawy uczestnicy podzielą się na grupy, po czym stoczą bój na terenie nawet kilku hektarów, gdzie znajdują się linie okopów, wraki samochodów, bunkry oraz budynki umożliwiające realizację planu defensywy bądź zaskoczenia oponentów. Stawką gry jest zdobycie terytorium przeciwnego teamu i przede wszystkim… ucieczka od codziennej rutyny!

Na co wyrażasz zgodę, gdy decydujesz się na Laser Tag?

W laserowym paintballu bardzo ważnym aspektem rozgrywki jest bezpieczeństwo. Właśnie z tego powodu po dokonaniu rezerwacji i wstawieniu się na miejsce uczestnicy zapoznają się z regulaminem. W każdej ofercie dotyczącej strzelania prosimy potencjalnych uczestników o rezerwację kilku minut, by zapoznać się zasadami jeszcze przed pojawieniem się na arenie. Najważniejszym aspektem zabawy jest wyżej wspomniane bezpieczeństwo. Uczestnicy muszą przestrzegać reguł odnoszących się do zachowania podczas imprezy.

Bezwzględnie zakazuje się bycia pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających. Nic więc dziwnego, że w przypadku zniszczenia sprzętu - będąc pod wpływem alkoholu bądź zachowując się nieodpowiednio - gra może zostać przerwana, a uczestnik obciążony kosztami za uszkodzoną kamizelkę czy inne akcesoria. Wiadomy jest więc fakt, że składając rezerwacje, klienci muszą liczyć się z zaakceptowaniem regulaminu i zgodą na ewentualne roszczenia od strony organizatora w przypadku jego złamania.

Bronie wykorzystywane w rozgrywkach typu Laser Tag:

 • Glock,
 • M4A1,
 • M16,
 • AK47,
 • Shotgun,
 • Desert Eagle.

 

Poniedziałek czy weekend? Idealny czas na udział w zabawie

Mówi się, że poniedziałek to najgorszy dzień w tygodniu, co jest nieprawdą! Laserowy paintball to przede wszystkim doskonale rozluźniające przeżycie, a tego typu rozrywka stanowi idealną odskocznię na poniedziałek czy nawet środek tygodnia. Zastanawiasz się, czy realizacja w weekend jest w ogóle możliwa? Oczywiście! Tak się składa, ze rezerwacje na gry są przyjmowane specjalnie dla klienta oczekującego szybkiej realizacji. Arena okazuje się najczęściej przystosowana dla bardzo dużych grup, w związku z czym terminu sobotnie i niedzielne nie są obłożone tak bardzo, jak w przypadku innych działalności, które nie mogą pozwolić sobie na rezerwację w takich dniach. Tutaj nie musisz czekać na poniedziałek, jeśli tego nie chcesz!

Zapraszamy także większe grupy!

Oferta prezentująca Laser Tag gwarantuje dodatkowo możliwość realizacji dla kilku, a nawet kilkunastu zainteresowanych. Laserowa wiązka, która wydostaje się z lufy broni, jest jeszcze bardziej efektowna, gdy jej koniec wędruje po ciałach wielu członków imprezy! Wiąże się to z faktem, że drużynowa rywalizacja oznacza możliwość manipulacji otoczeniem. Im więcej graczy, tym intensywniejsza radość klienta realizującego prezent. Oczywiście każda oferta umożliwia również grę w mniejszych grupach!

Paintball laserowy - jakie scenariusze gry czekają na drużyny?

Labirynt, specjalne bunkry, laserowa pajęczyna, wielka arena, a może Laser Tag łączący labirynt z wielkim pokojem? W trakcie imprezy uczestnicy mogą wybierać, jaka arena miałaby być polem do walki! Scenariusz jest zależny od tego, jak prezentuje się oferta. Najczęściej dostępne pokoje oraz pola do rozgrywki są prezentowane w opisie oferty bądź w czasie otwarcia zabawy, najczęściej w godzinach podanych na stronie organizatora.

Miejscowości, w których weźmiesz udział w zabawie:

 • Warszawa,
 • Kraków,
 • Wrocław,
 • Nowy Sącz,
 • Trójmiasto,
 • Łódź,
 • Tychy.

 

Różnica miedzy rozgrywkami Laser Tag a paintballem

Voucher na laserowy paintball sprawdzi się jako prezent dla kilku osób. Warto dodać, że taki rodzaj aktywności będzie idealną zabawą dla osób czerpiących satysfakcję z uprawiania wszelakich aktywności fizycznych  – niektóre kombinacje wydają się wymagać posiadania gumowych kości! W takim razie czym laserowy paintball różni się od tradycyjnego? Przede wszystkim brakiem bólu. Laser wydostający się z lufy jest zupełnie bezinwazyjny, czego nie można powiedzieć o tradycyjnej formie tego sportu. Ponadto gry odbywają się zarówno na zewnątrz, jak również w zadaszonych pomieszczeniach, z kolei w paintballu dotyczącym kulek z farbą powierzchnia areny jest najczęściej niezadaszona.

Czym charakteryzuje się oferta dotycząca gier w paintballa laserowego?

Niesamowite wspomnienia, adrenalina wynikająca z rywalizacji oraz pożytek wynikający z ruchu to oczywistość. Zajmijmy się mniej popularnymi plusami tej aktywności. Laserowy paintball to rozgrywka, w której rezerwacja jest niezwykle prosta. Wystarczy zadzwonić pod tel. podany do rezerwacji bądź napisać mail, a następnie czekać na swoją kolej!

Dlaczego o tym wspominamy? Otóż laserowa rozrywka pozornie wygląda na zabawę wymagającą cierpliwości. To nieprawda! Zarówno dzieci, jak i dorośli potwierdzają, że w laserowym strzelaniu najlepsza jest łatwość rejestracji. Nie ma tu wielkich kolejek ani tabunów zainteresowanych. Ponadto paradoksalnie, jak na tak emocjonującą zabawę, laserowa strzelanka jest niezwykle wyciszająca, i to już od momentu otwarcia imprezy. Zapraszamy tu wszystkim - zarówno tych zainteresowanych paintballem w innej formie, jak i osób niezwiązanych z żadnymi aktywnościami strzeleckimi.

Zapraszamy na rezerwacje gier typu Laser Tag!

W przypadku chęci dokonania rezerwacji zapraszamy do wystosowania wiadomości e-mail lub połączenia tel. w godzinach otwarcia centrum rozrywkowego. Laserowa zabawa jest niezwykle przystępna w kontekście zapisów konkretnych terminów, dlatego prosimy, aby rezerwacji paintballa dokonywać w dniach, które są najbardziej przystępne dla Ciebie, a nie organizatora.

Zasady dotyczące sprzętu do paintballa laserowego

Każde centrum rozrywki oferuje używanie sprzętu paintballowego w ramach vouchera. Już od momentu otwarcia zabawy laserowa rozrywka jest opatrzona zasadami, których należy przestrzegać w kontekście broni. Laserowa wiązka, która wydostaje się z lufy, jest oczywiście efektem zastosowania pewnych zjawisk oraz technologii mogącej ulec uszkodzeniu. Z tego powodu instruktor pokazuje uczestnikom, w jaki sposób działa broń laserowa.

Najpopularniejsze przeżycia w tej kategorii:

 • paintball dla dzieci,
 • wieczór panieński,
 • paintball dla dwojga, 
 • dla większych grup,
 • dla przyjaciół,
 • zestaw podarunkowy.

 

Czym jest zestaw podarunkowy?

Zestaw podarunkowy będzie idealnym pomysłem na prezent dla osoby, której potrzeby nie zostały dokładnie poznane. Nierzadko zdarza się, że jesteśmy w stanie określić jedynie kategorię, w której powinniśmy się poruszać, aby odnaleźć podarunek. Ciężko jednak w takim przypadku  sprecyzować konkretną aktywność. Tu pojawia się książeczka wypełniona dziesiątkami różnorodnych przeżyć!

Zestaw podarunkowy to prezent dla każdego wielbiciela bądź wielbicielki przeżyć zapadających w pamięć. Każda z kilkudziesięciu ofert dostępnych w ramach zestawu charakteryzuje się możliwością oderwania od codziennej rutyny, pożytkiem niezwykle inspirujących doświadczeń, a nawet perspektywą postawienia pierwszego kroku w obliczu zupełnie nowej pasji.

W ramach zestawu podarunkowego osoba obdarowana wybierze jedną z aktywności,  a następnie zrealizuje przeżycie w terminie jednego roku od daty nabycia katalogu.