Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Vouchery na rzucanie siekierami

W tej kategorii odnajdziesz swoje idealne miejsce do rzucania siekierami! Rozrywka dla osób szukających ucieczki od codzienności oraz niecodziennych aktywności znajduje się własnie tutaj! Rzucanie siekierami do celu sprawdzi się jako prezent, pomysł na wyjście z przyjaciółmi, a nawet spotkanie biznesowe. Dla Ciebie czy dla dwojga osób? Wybierzcie tory w Krakowie lub Warszawie, zbierzcie jeszcze więcej więcej osób i przekonajcie się, dlaczego axe throwing króluje w Ameryce.

Rzucanie siekierami
Filtry

Średnia cena 387,54 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (14)
Od 99,00 zł

Poznaj klub, w którym nie ma czasu na nudę

Rzucanie siekierami otworzy przed tobą metaforyczne wrota do niesamowitej zabawy i rywalizacji. Aby rzucać do celu, nie potrzebujesz garnituru ani krawatu. Wystarczy, że zabierzesz ze sobą pozytywną energię oraz chęć zdobywania... zdobywania punktów! Aktywność odbywa się najczęściej w przestrzeniach będących częściami barów, tawern oraz klubów strzeleckich. Właśnie dlatego rzucanie siekierami do tarczy jest przyjemnością tak wielowątkową; Ty i Twoi znajomi zaznacie tu beztroski wynikającej zarówno z rywalizacji, jak również innych przyjemności.

Miejsca, w których możesz uprawiać rzucanie siekierami

 • Kraków,
 • Warszawa,
 • Wrocław,
 • Poznań,
 • Kalisz,
 • Łódź.

Sport, który przywędrował z... Kanady

Niewielu wie, że znane działalności, takie jak Axe Nation, czerpią pełnymi garściami z aktywności polegających na rzucaniu siekierami w Ameryce, z naciskiem na północną część kontynentu. Tutaj właśnie narodziła się oryginalna wersja takiego sportu.

Dlaczego Kanada?

Można przypuszczać, iż duże zalesienie kraju jest związane z występowaniem lokalnych kłusowników, strzelców oraz osób pracujących przy wycince. Możliwe więc, że rzucanie siekierą narodziło się wtedym gdy znudzony drwal postanowił rzucić swoim narzędziem pracy, a to wbiło się w efektowny sposób!

Zasady panujące na terenie klubu

Kluby strzeleckie oraz strzelnice, które oferują rzucanie siekierami, są przeznaczone dla osób pełnoletnich. To konieczny warunek w przypadku tych, którzy widzą perspektywę zabawy podczas wbijania siekiery w cel. Ponadto każdy klub oraz strzelnica pozwalająca możliwość, by poznać ten sport, wymaga bezwzględnego przestrzegania regulaminu.

Dla ilu osób przeznaczona jest zabawa?

Rzucanie siekierami to jedna z tych aktywności, które właściwie nie mają ograniczeń co do liczby uczestników. Oczywiście, jeśli voucher jest przeznaczony dla konkretnej grupy lub zamierzasz przyjść z kilkudziesięcioma znajomymi, to może nie wypalić. Nie wypali jednak wyłącznie z powodów technicznych; przecież nie da się przeprowadzić sensownej rozrywki wśród takiej hordy fanów strzelectwa! Optymalnie w przeżyciu bierze udział od jednej do 5-6 osób.

Wybierzcie jeden z torów do rzucania

Zabawa w rzucanie siekierami odbywa się najczęściej w specjalnym pomieszczeniu lub przestrzeni zagospodarowanej zgodnie z wymogami wszelkich instytucji sanitarnych. Tory przypominają te spotykane na strzelnicach, ponieważ sama aktywność okazuje się czymś pomiędzy rozrywką militarną a typowymi aktywnościami z rzucaniem do celu, takimi jak lotki.

Najlepsi organizatorzy rzucania siekierami

 • Alfa Fun,
 • Rojber Pub,
 • Axe Nation,
 • 7 siekier,
 • Bad Axe.

 

Rzut siekierą do tarczy w obecności trenera

Rzucanie siekierami wiąże się z dużą odpowiedzialnością od strony organizatora. Właśnie z tego powodu przeżycie może być realizowane jedynie w obecności specjalisty. Instruktor może uczestniczyć w realizacji bądź przyjmować jedynie rolę obserwatora. Bez względu na rolę w atrakcji jest on przede wszystkim stróżem dbającym o bezpieczeństwo. Ponadto w przypadku braku biegłości specjalista jest w stanie przedstawić, jak wygląda prawidłowa technika.

Poznaj Axe Nation i inne działalności tego typu!

W Super Prezentach nie ma miejsca dla nudy, za to siekier zmieszczą się całe setki! Jeśli nie masz czasu na przeszukiwanie strony w celu znalezienia idealnej propozycji, przefiltruj wyniki wyszukiwania po najpopularniejszych. Wśród osób obdarowanych, które podzieliły się z nami opinią, to właśnie te działalności zapewniają najwyższą jakość usług.

Jak trudno nauczyć się rzucania siekierami?

W przypadku sportów polegających na wykorzystaniu siekier biegłość w trafianiu jest zależna od nakładów czasowych, jakie poświęca się aktywności. Warto jednak pamiętać, że rzucanie siekierami znacznie różni się od typowych rozrywek strzeleckich. Nie ma tu celownika ani magazynka, co może stanowić wyzwanie. Ale przecież po to właśnie stworzono ten sport - aby siekiera pokonała wszelkie banały!

Axe Throwing - pomysł na prezent

Podarunek idealny to taki, który rozwija. Tak się składa, że tor strzelecki kształci skuteczniej niż niejedna lekcja, a dodatkowo stanowi ogromną odskocznię od codzienności. To nie tylko wyjątkowy prezent dla osób głodnych wiedzy, ale przede wszystkim adrenaliny. Nawet nie wiesz, jak niesamowity wpływ na układ nerwowy wykazuje wbijanie siekiery w cel!

Rzucanie siekierami to rozrywka nie tylko dla drwali!

Zawsze uważałeś, że to zabawa dla osób o stalowych nerwach? Nic bardziej mylnego! Prezent w postaci axe throwingu w największych polskich miastach - takich jak Kraków czy Warszawa - wręczysz wszystkim tym, którzy szukają czegoś więcej w spędzaniu wolnego czasu.

Rzut siekierą do celu - najpopularniejsze przeżycia z tej kategorii:

 • rzut siekierami w Krakowie,
 • dla dwojga,
 • dla większych grup,
 • rzucanie ze wstępem do baru,
 • rzucanie z innych rodzajów broni (np. shuriken, kusza).