Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Vouchery na strzelanie z łuku

Pragniesz uszczęśliwiać? Nasza kategoria zawierająca vouchery na strzelanie z łuku to idealne miejsce, by upolować dla kogoś trochę dobrej zabawy! Zajęcia łucznicze dotyczą zarówno strony rozrywkowej, jak również wykazują ogromne znaczenie w kontekście edukacyjnym. W tym miejscu odnajdziesz również przeżycia dla kilku osób, co świadczy o możliwości zacieśniania relacji oraz wspólnej rozrywki w celu odcięcia się od codzienności!

Strzelanie z łuku
Filtry

Średnia cena 1 132,23 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją

Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (16)
Od 99,00 zł

Do szczęścia wystarczy kawałek... cięciwy!

W łucznictwie nie ma czegoś takiego, jak nuda. Są jedynie emocje, które towarzyszą podczas każdego strzału. Oprócz nauki celowania w trakcie realizowania usług tutejszych organizatorów ogromną uwagę przykłada się do aspektu emocjonalnego. Radość płynąca z trafienia w sam środek okazuje się nieopisana, a adrenalina napędza chęć do tego, by kolejny raz zaadresować strzałę w stronę tarczy.

Najlepsze przeżycia dotyczące strzelectwa:

 

Dlaczego warto nauczyć się strzelać?

Cięciwa łuku działa na zasadzie praw fizyki. Coś takiego oznacza, że palce wędrujące w jej stronę powinny być odpowiednio wytrenowane. Łucznictwo wymaga precyzji, skupienia oraz zręczności. To właśnie te umiejętności kształtują się podczas korzystania z mocno napiętego naciągu. Strzały oddawane w łucznictwie są również czynnikiem predysponującym do poszerzenia zdolności w innych gałęziach tej dyscypliny. Dlaczego? Ponieważ sama broń jest jedynie narzędziem. Oczywiście, technika jego obsługi różni się w zależności od oręża. W swojej istocie wszystkie sporty tego typu są ze sobą powiązane; chodzi bowiem o celność. Właśnie z tego powodu zdolności łucznicze mogą pomóc osobom myślącym o tym, by udać się na strzelnicę.

Wręcz prezent dotyczący strzelania z łuku

Wiesz już, że strzał wyrzuca z serca ogromne pokłady frajdy. Czy to nie takie uczucie powinno się wzniecać podczas realizacji prezentu? Jeśli sądzisz, że szczęście wynikające ze strzelania mogłoby zagościć u kogoś z Twoich bliskich, wręcz voucher i udowodnij, że tutaj napięte są tylko łuki, a wszystko inne maksymalnie wyluzowane!

Strzelanie z łuku do tarczy lub ruchomych celów

Najlepsze formy spędzania czasu to te, które otwierają perspektywę wielkich wspomnień. Strzelanie z łuku do jabłka, statycznego lub ruchomego celu spełnia to wymaganie, jednak samo w sobie - również je stawia. Podstawową kwestią, o której należy pamiętać, są same strzały. Najczęściej ich liczba jest ograniczona, co skłania uczestników do maksymalnego skupienia - w końcu nikt nie chce marnować "amunicji"! Istotnym plusem ofert zawartych w tej kategorii jest fakt, że realizacja wiąże się najczęściej z wyborem obiektu, do którego celujemy w trakcie strzelania. Pomiędzy cięciwą a tarczą rozpościera się przeważnie specjalnie wytyczony tor, dzięki któremu łuk przybliżany do ust i oka jest nakierowywany z punktem odniesienia.

Voucher na strzelanie z łuku klasycznego to ekonomiczny prezent

Wcześniej wspomnieliśmy o fakcie, że istotą tak oryginalnego sportu jest możliwość nauki - na przykład manipulowania ruchów palcami. Oczywiste jest stwierdzenie, że sama dydaktyczna strona to ledwie procent korzyści wynikających z tego, co oferują łuki. Ponad wszystko wymienione powyżej taka rozrywka stanowi idealną odskocznię od codzienności. Dodatkowo należy zauważyć, że większość prezentów dotyczących strzelectwa ma raczej charakter militarny. Jeśli bliska Tobie osoba interesuje się pistoletami czy karabinami, voucher na strzelnicę nie będzie wielkim zaskoczeniem... ale jeśli włączysz w tę pasję łuk zamiast standardowej broni, to stanie się coś niesamowitego!

Nauka strzelania z łuku - czy to jest trudne?

Przeciętnie strzelec używa dwóch palców do tego, by trafić w cel. Wiadomo więc, że wiedza z zakresu strzelectwa jest zbyt duża, by mieć ją "w jednym palcu". Niełatwo napiąć cięciwę, strzały wymagają ogromu precyzji, a ruchy ręki powinny być płynne. Strzelanie z łuku do celu należy do tych aktywności, które stawiają przed zawodnikiem pewne wymagania. Choć podstawy strzelectwa są możliwe do zgłębienia w ciągu kilku godzin, to już samo dojście do biegłości zajmuje całe lata.

Zasady łucznictwa oraz nauka techniki w obecności instruktora

Podstawową zasadą panującą na terenie realizacji vouchera jest ta dotycząca pokory względem wskazówek instruktora. To zwykle specjalista posiadający lata doświadczeń w najróżniejszych odłamach strzelectwa. Przy nauce ważne są nie tylko chęci, ale przede wszystkim zachowanie środków bezpieczeństwa. Na zajęciach najlepiej wychodzą osoby, które biorą sobie do serca wskazówki organizatora - nie tylko na poziomie czysto merytorycznym, ale również tym dotyczącym odpowiedniego zachowania.

Ułożenie rąk i zasady prawidłowej postawy ciała - weź udział w szkoleniu!

Czy da się trafić, leżąc bokiem? Czy można strzelić z wysokości? To najczęściej zadawane pytania podczas realizacji. Tak naprawdę w każdym z tych pytań kryje się chęć przekroczenia pewnych barier, które oczywiście są do zrealizowania, ale wyłącznie po opanowaniu podstaw. Jak już wspomnieliśmy, ułożenie dłoni, postawa oraz technika strzelecka są niezwykle ważne. Dopiero po zgłębieniu tajników poprawnego celowania i przybierania postaw dochodzi do "podwyższenia" poprzeczki.