Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Vouchery na loty

Szukasz lotu, który spełni Twoje oczekiwania i zachwyci widokami? W tej kategorii znajdziesz prezenty, które wzniosą Twoich bliskich w przestworza. Spraw im prezent, który zapamiętają do końca życia! Podaruj im odlotowy prezent – lot balonem. Niech zobaczą piękne widoki i doświadczą niezapomnianych emocji. To świetny prezent bez względu na to, na jaką okazję go przygotowujesz. Taki prezent, zupełnie niematerialny, trafi w gusta nie tylko pasjonatów ekstremalnych doznań. Zadowoleni z niego będą także amatorzy niecodziennych aktywności. Lot balonem to także wspaniała przygoda. Lot paralotnią to konkurencyjne wyzwanie, które przeniesie Cię do zupełnie innego świata. Możesz spróbować także flyboardu z nagraniem. Lot zapoznawczy samolotem, który możesz wykorzystać razem z bliską Ci osobą, pozwoli Wam zobaczyć znajome tereny z zupełnie innej perspektywy. Masz lęk wysokości? Korzystając z naszych usług, nie musisz przejmować się naprawdę niczym. Profesjonalna ekipa zadba o Twoje bezpieczeństwo i sprawi, że ten lot będzie wyjątkowym! Bezpieczeństwo jest podstawą w tego typu atrakcjach! Profesjonalne podejście do tematu to wizytówka naszych usług. Wizyta w chmurach to niezapomniane przeżycie, które warto podarować najbliższym. Dzięki takiej atrakcji zobaczysz dobrze znane Ci lokalizacje, z zupełnie nowej perspektywy. Daj ponieść się przygodzie i zobacz, ile niesamowitych propozycji przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie i Twoich najbliższych. Na którą z nich się skusisz?

Loty
Filtry

Średnia cena 1 489,29 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

1 2 3 4 5 6 7 8

Lot – paralotnią, motolotnią, samolotem

Szukasz super prezentu, który przeniesie Cię do zupełnie innej przestrzeni? Wybierz jeden z wielu lotów i przeżyj wraz z najbliższymi niesamowitą przygodę, pełną przepięknych widoków i niezapomnianych emocji. Loty balonem to wspaniała okazja, by doświadczyć adrenaliny i zobaczyć widoki, które do tej pory podziwiało się tylko na fotografiach.

Podaruj lot balonem lub paralotnią komuś, kto marzy o przeżyciu, które będzie pamiętał do końca życia! Loty w Warszawie to super przeżycie i szansa na doświadczenie niesamowitego przeżycia. Podziwiajcie wspólnie widoki, które zapierają dech w piersiach i są jedyne w swoim rodzaju.

Lot samolotem – prezent, którego nie zapomnisz!

Podaruj najbliższym – przyjaciołom, rodzinie, znajomym – prezent, którego nie zapomną nigdy. Nauka latania samolotem to wspaniała szansa na przeżycie przygody życia! Loty samolotem to nie tylko zwykłe podróżowanie z jednego miejsca do drugiego.

To także szansa na zwiedzenie wielu ciekawych miejsc. Patrzenie przez okna samolotu to świetna okazja, by na spokojnie zobaczyć dobrze znane miejsca z zupełnie innej perspektywy. Rozsiądźcie się przy oknie i wychylcie się – czekają na Was niesamowite widoki i perspektywa, jakie dotąd nie poznaliście! To idealna okazja, by zasmakować w lotach widokowych i przeżyć emocje, których nie sposób opisać!

Aerotunel – świetny pomysł na prezent

Latanie w aerotunelu to idealna okazja, by podarować najbliższym prezent, jakiego dotąd nie dostali. To jednocześnie wyzwanie, jak i mega przeżycie, którego nie sposób opisać słowami! To trzeba po prostu przeżyć!

Aerotunel to miejsca, w którym możesz swobodnie unosić się na ziemią. Wykonuj różne akrobacje, baw się przygodą, jakiej do tej pory nie przeżyłeś. To idealna propozycja dla osób, które chciałyby przeżyć coś nowego i poszerzyć swoje życiowe doświadczenie! Jeśli znasz kogoś, kto nie boi się wyzwań i marzy o nowych eksperymentach – podaruj mu przygodę w tunelu aerodynamicznym i obserwuj jego dziecięcą radość. To także spełnienie dziecięcych marzeń o poczuciu bezwładności i nieograniczonym lataniu!

Loty szybowcem – tego musisz spróbować!

Nie boisz się wyzwań i marzysz o ogromnej dawce adrenaliny? Skuś się na lot szybowcem! To wspaniała okazja, by sprawdzić swoją wytrzymałość na stres, a także by zobaczyć dobrze znane miejsca, z innej pespektywy.

Warto także skusić się na loty paralotnią i motolotnią – to świetna okazja, by poczuć się naprawdę wolnym. Poczujcie wiatr we włosach i pespektywę , jakiej dotąd nie poznaliście.

Wsiądźcie do helikoptera i przelećcie nad miastem – bawcie się wspaniale, oglądając okolicę z lotu ptaka! Loty helikopterem to idealna okazja, by rozsiąść się wygodnie i poczuć, co znaczy prawdziwy odpoczynek z głową w chmurach!

Loty balonem – prezenty mogą naprawdę uszczęśliwiać i rozbudzać apetyt na nowe doznania. Podaruj komuś takie przeżycie i obserwuj niesamowitą radość na jego twarzy Nauka latania samolotem czy helikopterem to także prezenty dla bardziej odważnych pasjonatów lotów. To idealna okazja, by przekonać się, jak dobrze czujesz się za sterami wielkiej, powietrznej maszyny!