Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Prezenty dla seniora

Szukacie najciekawszych prezentów dla babci i dziadka? Prezent dla starszej osoby nie musi być wcale nudny! Podaruj im wspaniałe przeżycia, które zostaną w ich pamięci na zawsze. Prezenty dla seniorów to możliwość obdarowania najbliższych emocjami, wrażeniami i chwilami, które skradną ich serce.

Prezenty dla seniorów
Filtry

Średnia cena 573,06 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją

Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

1 2 3 4 5 6 7 8

Prezenty dla seniorów – co warto wybrać?

Szukasz idealnego prezentu dla babci i dziadka? Właśnie znalazłeś super propozycje – w tej kategorii znajdziesz najlepsze oferty, które z pewnością przypadną do gustu Twoim dziadkom. Dużo emocji, a może odpowiedni, zasłużony relaks? Zdecyduj się, na którą z propozycji postawisz. Bez względu na Twój wybór, Twoich dziadków czeka super zabawa i moc emocji!

Prezenty dla seniorów nie muszą być nudne. Wyszukaj szalone propozycje z Warszawy, Krakowa, Poznania i Wrocławia. Możesz wyszukiwać różnorodnych ofert z kategorii degustacji, podróży, wizyt w spa i wielu, wielu innych.

Prezent na Dzień Babci i Dziadka to idealna okazja, by podarować wspaniałe emocje. Możesz zdecydować się na specjalny pakiet dla seniorów, który pozwoli im wspaniale odpocząć i zaznać zasłużonego odpoczynku. Seans w grocie solnej także brzmi jak spełnienie marzeń? Pozwól babci i dziadkowi zwolnić nieco tempa i zaznać błogiego relaksu tylko we dwoje.

Prezent na Dzień Babci i Dziadka

A może szukasz prezentu, który podniesie im nieco adrenalinę i sprawi, że znów poczują się jak 20-latkowie? Podaruj lot widokowy w balonie! Ten prezent przeniesie ich w przestworza i doda im skrzydeł! Nie wierzysz? Sam przekonaj się, jakie to cudowne uczucie szybować w chmurach i wznosić się ponad wszystko, co na ziemi. Lot widokowy w awionetce dla dwojga to wspaniała przygoda, której nie sposób zapomnieć. Uwaga – taki prezent może rozbudzić wyobraźnię i apetyt na więcej przygód!

Prezent dla starszej osoby to cudowny gest, który powinien płynąć z serca. Podaruj niezapomniane przeżycia, którymi będziesz mógł dzielić się z najbliższymi. My szczególnie stawiamy na masaże – klasyczny, pleców, relaksacyjny. Wszystkie to cudowne chwile warte są kolekcjonowania i przeżywania w gronie najbliższych.

Prezenty dla babci – wspaniałe propozycje

Twoim dziadkom marzy się wspaniały weekend tylko we dwoje? Podaruj im rozkochany weekend. W hotelu Helonowo będą mogli wyciszyć się i zaznać błogiego nicnierobienia. Jest to idealna okazja, by spędzić czas tylko we dwoje i nacieszyć się swoją obecnością w przestrzeni znacznie odbiegającej od tej domowej. Sprezentuj wspaniały czas, który na długo zostanie w pamięci Twoich dziadków.

Idealny prezent dla babci i dziadka to także nauka zupełnie nowych aktywności. Podaruj im niezapomniane lekcje golfa albo rodzinne wyjście na bowling. Nowe wyzwania, nawet w starszym wieku, to wspaniała szansa na zupełnie nową i świeżą przygodę.

Seniorzy – prezenty, które będą dla nich idealne

Prezenty dla seniorów to także wyjścia na romantyczne kolacja. Przepyszne jedzenie, blask świec i klimatyczna atmosfera – czego chcieć więcej? Dziadkowie też zasługują na wspaniałe chwile, które będą wspominać naprawdę długo. Rozkoszna uczta to wspaniała okazja, by ponownie zbliżyć się do siebie i rozbudzić apetyt na zupełnie nowe i dotąd nieznane kuchnie świata. Warto poznawać nowe smaki, bo to właśnie one otwierają naszą wyobraźnie i poszerzają horyzont doznań, nie tylko smakowych.

Prezenty dla dziadka, które spełnią jego marzenia

Warsztaty czekoladowo-pralinowe to magia słodkości, która udzieli się także Twoim dziadkom. Każdy uwielbia słodycze, a te wykonane na najwyższym poziomie szczególnie kuszą wyglądem i smakiem. Spraw, by idealny prezent dla dziadka był naprawdę niezapomniany. Praktyczne podejście do prezentów to podstawa dobrej zabawy. Podarunki mogą wykorzystać we dwoje lub zaprosić do wspólnej zabawy całą rodzinę, na przykład podczas szalonej przygody na kręglach w escape roomie, gdzie potrzeba nie lada cierpliwości i wytrwałości. Sprawdź, jak dobrze pójdzie Wam w odkrywaniu tajemnic i dochodzeniu do ukrytej prawdy. Jesteście gotowi na wyzwania?