Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione
Dostawca Teatr Capitol

Voucher do Teatru Capitol z deserem w Warszawie

Warszawa
Zależy od wybranego spektaklu.
2 os., 1 os.
259,00
Odbierz w Klubie Lojalnościowym25,90 zł
Wybierz wariant cenowy:
Wybierz ilość
 • Cena niższa lub taka sama jak u organizatora

 • Voucher ważny 12 miesięcy od dnia nabycia

 • E-voucher w 1 minutę

 • Łatwe przedłużenie i wymiana

 • 1 minuta
 • Dostawa 1-3 dni
 • 2-3 dni robocze
 • * 0 zł dla zamówień od 149 zł
 • 1-3 dni robocze
 • * 0 zł dla zamówień od 149 zł
 • 1 dzień roboczy dla zamówień złożonych do 14:00
 • 1 godz.*
 • 4-6 dni

Obraz wchłaniany źrenicą oczarowaną ludzkim talentem, a ciało rozognione w muzyce ulatniającej się z głośnika. Tylko wyjście do miejsca łączącego gatunki daje możliwość wyżłobienia kulturowego krateru w pamięci obdarowanego.

Teatr Capitol to duma Warszawy i zakątek okraszony bajeczną sztuką usadowioną na samej krawędzi granicy między przedstawieniem a tańcem. Jeżeli pragniesz podarować artystyczną perłę odzianą szykiem i nutą rozrywki, sprezentuj wspaniałe obrazy przedstawiane przez wybitnych aktorów oraz godzinny dancing, który dzięki ognistej muzyce lat 70, 80 i 90-tych rozhuśta ciało we wspaniałej atmosferze. Na deskach teatru zobaczyć można takich aktorów, jak Olaf Lubaszenko, Kacper Kuszewski, Wojciech Wysocki, Katarzyna Skrzynecka, Aleksandra Szwed, Piotr Gąsowski, Michał Milowicz.

Ruch, słuch i wzrok to za mało? Może oczarujemy również zmysł smaku? Przed spektaklem lub w jego trakcie, istnieje możliwość skosztowania domowego sernika, który efektywnością zahaczania się w pamięci niczym nie ustępuje innym bodźcom!

Voucher nie obowiązuje na spektakle zamknięte, spektakle odbywające się w ramach sceny dla dorosłych - Capitol by night, premiery Teatru oraz spektakle zastrzeżone przez Dyrekcję Teatru (np. wieczór Sylwestrowy, Walentynki).

Prezent zawiera:

- voucher na dowolne przedstawienie z aktualnego repertuaru Teatru Capitol

- domowe ciasto + kawę z aktualnego menu Kawiarenki Teatru ( możliwość wykorzystania przed spektaklem lub w czasie przerwy)

Co robimy, aby było u nas jeszcze bezpieczniej niż dotychczas? 

Zainstalowaliśmy system wymiany powietrza, analogiczny jaki można spotkać w samolotach. Nasza sala teatralna jest obecnie wyposażona w wysokowydajny wertykalny system wentylacji, który eliminuje horyzontalne rozprzestrzenianie aerozoli z wydychanego powietrza.
 
Przed i po każdym spektaklu nasze sale teatralne, foyer oraz toalety będą odkażane przez odpowiednio zaprojektowane promienniki UV-C, które zakupiliśmy specjalnie z myślą o Waszym bezpieczeństwie.
Tego typu lampy od wielu lat z powodzeniem są wykorzystywane w gabinetach medycznych i jak pokazują liczne badania sanitarne są jednym z najskuteczniejszych sposobów, zapewniających czystość powietrza w pomieszczeniach. Niszczą wszelkiego typu bakterie, wirusy, pleśnie i grzyby oraz eliminują konieczność stosowania środków chemicznych.
Zastosowanie promieniowania UV-C jest ważnym środkiem interwencji środowiskowej mogącym zmniejszyć zarówno kontaktowe jak i powietrzne rozprzestrzenianie się czynników zakaźnych, takich jak bakterie i wirusy. 

Ważne informacje

 • Teatr Capitol ul. Marszałkowska 115 (przy Pl. Bankowym), Warszawa

 • Pogoda nie ma wpływu na realizację usługi.

 • Zależy od wybranego spektaklu.

 • 1-2 osoby zależy od wybranej opcji

 • Dane kontaktowe do Organizatora widoczne będą na zakupionym Voucherze.

 • 12 miesięcy od dnia nabycia

Inne informacje

Voucher uprawnia do rezerwacji dowolnego miejsca na widowni. Na realizację weź ze sobą voucher podarunkowy. Dancing po spektaklu dotyczy wybranych spektakli, oznaczonych w repertuarze.Voucher nie obowiązuje na spektakle zamknięte, spektakle odbywające się w ramach sceny dla dorosłych - Capitol by night, premiery Teatru oraz spektakle zastrzeżone przez Dyrekcję Teatru (np. wieczór Sylwestrowy, Walentynki).

Teatr Capitol to unikalne miejsce na artystycznej mapie Warszawy. Pod jednym dachem połączona została przestrzeń teatralna z przestrzenią klubową. Ten nowatorski pomysł pozwala na spędzenie długiego i wyjątkowego wieczoru. Już od momentu otwarcia, a więc 2008 roku, Teatr Capitol zyskał ogromną sympatię warszawiaków. Spektakle wystawiane są na dwóch nowoczesnych scenach teatralnych– Dużej Scenie i Scenie Mniejszej. Widzowie mogą podziwiać czołowych polskich aktorów, którzy swoją rewelacyjną grą przyciągają na spektakle prawdziwe tłumy. Vouchery można kupić dla jednej osoby, dla dwojga lub też dla większej grupy (4 lub 8 osób).

4.0
(1 - ilość oddanych głosów)
5 punktów
0
4 punkty
1
3 punkty
0
2 punkty
0
1 punkt
0
An
Anna
Zweryfikowany użytkownik
4.0
· 2024-06-10

Prezent dla osoby która lubi sztukę