Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione
Filtry

Średnia cena 254,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją

Brak wyników

Nauka śpiewu

Online czy stacjonarnie? Z krakowską szkołą nauki śpiewu czy z warszawską Akademią Rocka? Jedna lekcja, która pozwoli rozgrzać struny głosowe, czy cały kurs, dzięki któremu podszkolisz warsztat? Super Prezenty to super możliwości! Wybierz voucher na naukę śpiewu dla siebie lub kogoś bliskiego. Pozwól innym rozwijać swój talent lub zadbaj o swoją pasję. Jak mawiał klasyk: "śpiewać każdy może"!

Samodzielna nauka śpiewu - dlaczego warto?

Możesz nucić sobie ulubione piosenki pod prysznicem i występować na przyjęciach rodzinnych, ale dopiero dobry nauczyciel śpiewu pokaże Ci, jak ćwiczyć głos, poszerzyć skalę dźwięków i śpiewać tak, aby innym wręcz odebrało głos!

Profesjonalne lekcje śpiewu obejmują między innymi: naukę emisji głosu, interpretacji, komponowania własnych linii melodycznych oraz wiedzę o technikach, takich jak scream czy growl. Co więcej, niektórzy organizatorzy na koniec zajęć z techniki wokalnej zapraszają wszystkich uczestników na specjalny koncert. Występ przed widownią jest okazją do sprawdzenia swoich wokalnych umiejętności i popracowania nad sceniczną tremą.

Lekcje odbywają się pod okiem doświadczonych nauczycieli śpiewu. Profesjonaliści przeprowadzą osobę obdarowaną voucherem przez wszystkie ćwiczenia wokalne. W efekcie obdarowany nie tylko udoskonali swój słuch muzyczny i śpiew, ale również dowie się, jak zadbać o doskonale ułożoną przeponę, opanowaną tonację i niemalże lektorską dykcję. Profesjonalna nauka śpiewu to zachęta do dalszej pracy i komponowania własnych piosenek.

Voucher na lekcje śpiewu - dla kogo taki prezent?

Jak pokazać drugiej osobie, że jest nam bardzo bliska? Wspierać rozwijanie jej pasji! Lekcje śpiewu na prezent sprawdzą się u:

  • początkujących dorosłych, którzy chcą nauczyć się śpiewać,

  • początkujących dzieci, które od najmłodszych lat obcują z muzyką i spędzają czas na scenie,

  • rozśpiewanych dorosłych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o barwie głosu, technikach śpiewania i komponowania na własną rękę,

  • rozśpiewanych dzieci, dla których śpiew jest prawdziwą pasją,

  • każdego, kto kocha śpiewać i chce doskonalić swój warsztat pod okiem profesjonalistów,

  • każdego, kto marzy o tym, aby wziąć udział w zajęciach wokalnych,

  • każdego miłośnika karaoke, który nie boi się nowych wyzwań.

Gdzie można skorzystać z lekcji śpiewu?

Super Prezenty współpracują z najlepszymi partnerami w Polsce. Dzięki temu nasi klienci mogą skorzystać z szerokiej oferty kulturalno-rozrywkowej. Wybierając lekcje śpiewu z naszego katalogu, musisz wiedzieć, że nie tylko nauczysz się śpiewać, ale również spędzisz miło czas!

Poniżej przedstawiamy szczegóły nauki śpiewu w dwóch popularnych szkołach: warszawskiej Akademii Rocka i krakowskiej Hucie Metalu.

Wokal Studio - Warszawska Akademia Rocka - ćwicz głos z profesjonalistami

Chcesz nauczyć się śpiewać pod okiem gwiazd z popularnych telewizyjnych programów muzycznych? Wybierz lekcje śpiewu w warszawskiej Akademii Rocka.

W szkole Akademia Rocka muzyczna pasja przeplata się z pasją do nauki. Cel Akademii jest prosty: pokazać innym, jaką radość może dawać śpiew i nauka gry na instrumentach. Szkołę wyróżnia indywidualne podejście do każdego klienta. Program nauczania zawsze dopasowany jest do potrzeb, możliwości i gustów ucznia.

Pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela będziesz uczyć się śpiewać, bazując na kawałkach Twoich ulubionych wykonawców. Gdy opanujesz podstawy, nauczyciele zaproszą Cię na wspólne próby i występy. A gdy będziesz już gotowy pokazać siebie i swój głos światu, wystąpisz na koncercie organizowanym przez Akademię Rocka. Brzmi jak prawdziwa przygoda, prawda? Zatem idź za głosem serca i wybierz śpiewanie w Akademii Rocka!

Szkoła muzyczna - Huta Metalu w Krakowie - nauka śpiewu z najlepszymi

Każdy, kto chce się nauczyć śpiewać w Krakowie, powinien skierować swoje kroki do Huty Metalu.

Huta Metalu to środowisko muzyczne, które powstało z pasji do muzyki i zaangażowania jego pierwszych członków. Celem szkoły jest propagowanie śpiewu i grania na instrumentach jako sposobu na rozbudzenie kreatywności i pasji. Jednocześnie dla twórców szkoły ważne jest łączenie teorii z praktyką. Dlatego każdy z wokalistów spotka w Hucie Metalu nauczyciela, który jednocześnie jest komponującym, nagrywającym i koncertującym muzykiem.

W Hucie Metalu nauka śpiewu nie kończy się na szlifowaniu barwy głosu. Szkoła (wraz z nauczycielem) przygotowuje do gry na scenie, a nawet organizuje pracę zespołu, ucząc jak rozwinąć markę muzyczna pod kątem promocji i marketingu.

Nie masz czasu na zajęcia stacjonarne? Spróbuj nauki śpiewu online!

Czy wiesz, że z lekcji śpiewu możesz skorzystać również nie wychodząc z domu? Nauka śpiewu online to doskonałe rozwiązanie dla zapracowanych i osób z mniejszych miejscowości.

Lekcje online z naszej oferty prowadzi nauczyciel - muzyk z 20-letnim stażem, pracujący na co dzień w Hucie Metalu w Krakowie. Jego umiejętności i sposób przekazywania wiedzy pozwolą Ci podszkolić się w śpiewie.

Do wyboru masz podwójną lekcję śpiewu i emisji głosu online (2 x 60 minut) lub zajęcia ze śpiewania w wersji rozszerzonej (4 x 60 minut).

Nauka śpiewu - najczęściej zadawane pytania

#1 Śpiewam amatorsko od lat. Czy na nauce śpiewu dowiem się czegoś nowego?

Masz w swoim głosie prawdziwą moc? Z nauką śpiewu jest jak z każdym innym hobby - trzeba go rozwijać i pielęgnować. Zajęcia z naszej oferty nie tylko pozwalają popracować nad śpiewem, ale również są okazją do spotkania z profesjonalistami z branży. Kto wie, może śpiewanie w Hucie Metalu lub Akademii Rocka sprawi, że za niedługo będziesz mieć okazję zaśpiewać na dużym festiwalu muzycznym.

#2 Mam voucher na zajęcia ze śpiewu Superprezenty.pl. Co muszę zrobić?

Zapoznaj się ze szczegółami oferty i regulaminem organizatora. Nauka śpiewu z katalogu Superprezenty.pl dostępna jest w dwóch wersjach: stacjonarnej i online. Każdy voucher ważny jest 12 miesięcy od dnia zakupu. Wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu lekcji. Jeśli masz jakieś wątpliwości, skontaktuj się z nami lub bezpośrednio z organizatorem.

#3 Śpiew nie jest dla mnie, ale kocham muzykę. Co możecie mi zaoferować?

Nauka śpiewu wymaga pracy i cierpliwości. Podobnie jest z innymi zajawkami muzycznymi. Jeśli chcesz spróbować gry na gitarze czy pianinie, mamy dobrą wiadomość. W naszym katalogu znajdziesz vouchery również na takie atrakcje. Zapoznaj się ze szczegółami w zakładce "Kultura i rozrywka".