Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Vouchery na windsurfing

Zastanawiasz się, która szkoła sportów wodnych nauczy Cię pływać? Sprawdź vouchery na windsurfing i kitesurfing w najlepszych miejscach w Polsce, takich jak Jastarnia, Chałupy czy podwarszawskie Zegrze. Mamy zarówno oferty dla początkujących adeptów pływania, jak i niejeden zaawansowany kurs winda dopasowany do potrzeb tych, którzy mają już za sobą pierwszy ślizg.

Windsurfing
Filtry

Średnia cena 879,74 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (16)
Od 99,00 zł

Lekcje windsurfingu - naucz się pływać na desce

Ten piękny sport, popularny obecnie na całym świecie, powstał jako odpowiedź na potrzeby osób złaknionych połączenia rozrywek typu wind i surf. Taka fuzja zaowocowała powstaniem jednego z najbardziej legendarnych wodnych doświadczeń z wykorzystaniem deski i żagla (zwanego również pędnikiem).

Nic dziwnego, że kiedy tak niesamowita rozrywka połączy się z sezonem wakacyjnym, to miejscowości, w których istnieje możliwość, by realizować vouchery na windsurfing, dosłownie pękają w szwach.

"Pływanie jest jak pianino. Białe klawisze to sukcesy, czarne to porażki. Jednak razem potrafią stworzyć muzykę".

Każdy kurs, w którym główną rolę odgrywa windsurfing, udowadnia wielkie znaczenie wiatru. To wiatr dmucha w żagle i porusza deskę. Dzięki współpracy z żywiołem możesz poruszać się po akwenie i wykonywać nad wodą różne akrobacje.

Jest całkiem spora grupa osób twierdzących, że sport, w którym wieje po oczach, właściwie nie jest niczym ekscytującym. To oczywiście nieprawda! Szkolenia windsurfingowe co rusz dowodzą, że powiewy - nawet te porywiste i nieprzyjemne na lądzie - okazują się czymś totalnie ekscytującym na wodzie.

Najlepsze deski do pływania, lekki sprzęt z włókna węglowego, kolorowe żagle - sprawdź oferty szkółek wind & kite z naszego katalogu

Każda szkoła, wymieniona w naszej ofercie, to windsurfingowy raj - nie ma tu ani instruktorów z przypadku, ani źle podawanej wiedzy. Informacje dawkowane przez doświadczonych specjalistów wyróżniają się dydaktyczną lekkością oraz przyjaznym podejściem, z kolei merytoryczne sugestie jedynie napędzają do dalszego udoskonalania własnej techniki.

Nauka pływania na windsurfingu możliwa jest między innymi w następujących szkołach:

 • Easy Surf,

 • Surfpoint,

 • Number 1 World,

 • Surf Szkoła.

Większość szkółek ma do dyspozycji nowoczesny sprzęt, który gwarantuje bezpieczną i komfortową przygodę na falach. Z dużym wiatrem poradzi sobie mały pędnik. Małe żagle i deski to dobry wybór, gdy chcesz uprawiać freestyle lub zależy Ci na rufie w ślizgu. Sprzęt szkolny (większy żagiel i deska) pozwoli z kolei na wykonywanie podstawowych zwrotów na wodzie. W komfortowym pływaniu ważną rolę odgrywają również trapez i pianka. Trapez to uprząż, która powstała z myślą o tym, aby przypiąć się do żagla i odciążyć ręce. Z kolei pianka zapewnia komfort termiczny. Dobre pianki charakteryzują się solidnym materiałem, a dobra szkoła powinna mieć ubranie piankowe dla każdego klienta.

Windsurfing - odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

#1 Czym różni się windsurfing od kitesurfingu?

Lekcje kitesurfingu opierają się na połączeniu latawca powietrznego (kite) oraz lekkiej deski (podobnej do deski wave). Właśnie z tego powodu prawie każda szkoła wind oferuje również kurs kitesurfingu. Obie aktywności są do siebie podobne, jednak technika wymaga zastosowania innych ruchów, dlatego też nie utożsamia się ich jako jednego rodzaju sportu. Kite staje się coraz popularniejszym sportem i to na całym świecie. Freestyle nad wodą na deskach wave jest bardzo efektowny.

#2 Czy indywidualny kurs windsurfingu to dobry wybór dla dzieci?

Praktycznie każdą działalność o charakterze dydaktycznym wyróżniają inne modele prowadzenia lekcji, a co za tym idzie - zupełnie inne podejście do kwestii "widełek wiekowych". Jeśli potraktujemy dziecko jako osobę w wieku 15-18 lat, wtedy możemy stwierdzić, że kursy windsurfingowe są możliwe do odbywania przez młodszych uczestników. Kursy obejmują niekiedy młodszych uczestników (poniżej 14 lat), jednak tylko wtedy, gdy organizator posiada odpowiednie warunki do prowadzenia lekcji dla młodych pływaków. Znaczenie ma zarówno sprzęt (rozmiar deski i żagla, lekki sprzęt z aluminium), jak i możliwości i umiejętności instruktorów.

#3 Gdzie wziąć udział w kursie?

Gdy tylko wpadnie Ci do głowy, by wybrać się na żagle, kurs nad morzem wydaje się idealnym wyborem. Oczywiście, nasze polskie morze oferuje cudowne widoki, bajeczny klimat i jest naszą dumą. Czy jednak jest to jedyna okolica, która może zapewnić miejsce do zabawy z deską? Zerknij na nasze propozycje miejscowości idealnych do uprawiania sportów wodnych!

 1. Jastarnia,

 2. Chałupy,

 3. podwarszawskie Zegrze,

 4. Łódź,

 5. Trójmiasto,

 6. Szczecin,

 7. Władysławowo.

Co ważne, do uprawiania windsurfingu nie wymaga się posiadania własnego sprzętu! Trzeba jednak wiedzieć, że podróż do miejscowości wczasowiskowych naturalnie wymaga zabrania ze sobą kilku rzeczy. Pamiętaj o ręcznikach, zmiennym obuwiu oraz stroju kąpielowym.

#4 Co to jest freeride?

Freeride to w dosłownym tłumaczeniu "wolna jazda", czyli windsurfing bez instruktora. Tylko Ty, deska i żagiel. Oczywiście na freeride warto wybrać się dopiero po kilku lekcjach z instruktorem. Jeden dzień wystarczy, aby opanować podstawowe techniki, ale każda kolejna godzina na wodzie składa się na to, że jesteś coraz lepszym windsurferem.

#5 Jaki rozmiar żagla wybrać?

W doborze sprzętu w szkółce windsurfingowej zawsze pomagają doświadczeni instruktorzy. Rozmiar żagla dobiera się nie tylko do warunków panujących na wodzie, ale także do wieku, wzrostu i umiejętności kursanta. Przykładowo żagiel 4.0 m to dobry rozmiar dla dorosłego, który dopiero zaczyna przygodę z windem w komfortowych warunkach wietrznych. Dla dziecka na takie same warunki konieczny będzie mniejszy rozmiar (np. 2.0 m - w zależności od wieku i wzrostu).

#6 Jakie inne atrakcje znajdę w katalogu Superprezenty.pl?

Przekonałeś się już, że każda aktywność wiąże się ze zdrowiem. To jednak zbyt mało? Chcesz być całe lato w dobrej formie i korzystać z różnych atrakcji? Wiedz, że obozy windsurfingowe czy wycieczki z opcją korzystania ze zbiorników wodnych otwierają przed turystami znacznie więcej. Na szczególną uwagę zasługują te oferty, które pozwalają na dodatkowy wypoczynek w hotelu bądź gwarantują dodatkowe atrakcje, takie jak rowery wodne, pływanie na bananie czy dmuchany plac zabaw na tafli wody!

Choć zorganizowany kurs windsurfingu może okazać się trudny do uzyskania, w Super Prezentach nie znamy pojęcia niemożliwego! Oferujemy całe krocie aktywności pozwalające najmłodszym na odbycie nauki u boku doświadczonego specjalisty.

To oczywiste, że szkoła windsurfingu może bawić i zarazem uczyć, ale sama wiedza to nie wszystko, co gwarantujemy w ramach super prezentowej oferty! Oprócz przeżyć dydaktycznych posiadamy całe dziesiątki propozycji dla osób doświadczonych w uprawianiu sportów wodnych. W takim przypadku czas realizacji jest dłuższy, ponieważ nie obejmuje szkolenia. Dodatkowo uczestnik wykazujący zaawansowane umiejętności może skorzystać z dodatkowego sprzętu, dostępnego wyłącznie dla wąskiego grona zaawansowanych łowców przygód.

Zestawy podarunkowe i inne super prezenty z naszej oferty!

Są takie momenty, gdy nie sposób odgadnąć, jakie aktywności sprawią największą radość, zwłaszcza że jest w czym wybierać, a wiele ofert celuje w gusta dokładnie tak samo! Nie martw się i wybierz książeczkę wypełnioną dziesiątkami różnorodnych propozycji! Osoba obdarowana otworzy się na możliwość dokonania decyzji i jednocześnie zazna oryginalności.

Sprawdź nasze produkty:

Nasza kategoria sportów morskich zawiera niesamowite aktywności, również te bez konieczności używania siły wiatru! Oprócz tradycyjnych sportów w objęciach wody proponujemy również inne przeżycia, jak choćby pobyt w aquaparku, deski wave czy flyboard - zawierający w sobie ekstremalną cząstkę. Super Prezenty to ponad 3000 przeżyć i jeszcze więcej zachwytów wywołanych najbardziej fascynującymi doświadczeniami. Sprawdź nasze produkty i zafunduj sobie lub bliskim wspaniałą rozrywkę.

Oprócz wyżej wymienionych prezentów posiadamy wiele innych voucherów. Zajrzyj do innych kategorii dotyczących aktywności morskich i zaskocz bliską osobę Super Prezentem skrojonym na miarę! Potrzebujesz pomocy w wyborze? Jesteśmy do Twojej dyspozycji w punktach stacjonarnych Super Prezenty.