Kurs Kitesurfingu | Jastarnia
Czy wiesz że ? 5 godzin to wystarczający czas, żebyś mógł poczuć na czym polega i jakich emocji dostarcza kitesurfing.
Podczas pierwszych zajęć jeden z naszych doświadczonych instruktorów przekaże Ci ogromnie ważne zasady bezpieczeństwa, opowiemy i pokażemy Ci także jak zbudowany jest najnowszy sprzęt i jak działa latawiec.
Nauczymy Cię jak się nim steruje oraz jak należy go startować i lądować. Mając już podstawową wiedzę dalszą część kursu spędzimy na wodzie.
Będziesz już umiał wykorzystywać moc latawca, aby pociągać się po wodzie (body dragging) i popłynąć w dowolnym kierunku. Po tych ćwiczeniach dostaniesz już deskę i próbujemy startować na najlepszym akwenie w Polsce!
Po zakończonym kursie otrzymasz od nas międzynarodową licencję IKO!
Cena zawiera kompletny sprzęt oraz piankę.

SurfPoint, Półwysep helski, Jastarnia, Jurata, Zatoka Pucka

Pogoda ma wpływ na realizację prezentu. Usługa dostępna od maja do września.

4 godziny (1-2 dni)

1-2 osoby ( w zależności od wybranego wariantu cenowego).

Dane kontaktowe do Organizatora widoczne będą na zakupionym Voucherze.

12 miesięcy od dnia nabycia

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Na realizację weź ze Sobą voucher podarunkowy. Przy rezerwacji podaj Organizatorowi numer kuponu.

Wygodny strój.
Tutaj możesz zadać pytanie dotyczące prezentu.
Inni klienci oglądali również
Podobne prezenty


Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.