Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Vouchery na masaż orientalny

Witaj w Azji czerpiącej z wiedzy swoich przodków! Znajdziesz tutaj kilkadziesiąt ofert masażu leczniczego i relaksacyjnego. Zapewnij bliskiej osobie ukojenie zarówno ciała, jak i ducha - kilka chwil błogości, które mogą mieć ogromny wpływ na postrzeganie świata wokół. To niebiańskie wytchnienie, na które z pewnością zasługuje ktoś, kogo kochasz

Masaż orientalny
Filtry

Średnia cena 359,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją

Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (14)
Od 99,00 zł

Masaż orientalny - co warto o nim wiedzieć?

Masaże orientalne stosowane są od bardzo dawna, liczą sobie przeszło 2500 lat. Czerpią z tradycji buddyjskiej, ale powstawały w oparciu o przenikanie się kultur zarówno Chin, Indii, Japonii, jak i poszczególnych państw południowoazjatyckich. To lustrzane odbicie tamtejszych zwyczajów i podejścia do funkcjonowania całego ciała człowieka jako spójnego mechanizmu. To wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie ustnie, stopniowe zanurzanie się we wschodniej kulturze. Już mnisi w świątyniach wiedzieli, jak zbawienny wpływ na ludzkie ciało może mieć prawidłowo wykonany masaż relaksacyjny, czy też masaż leczniczy. Dzisiaj masaże orientalne to nie tylko forma rehabilitacji i walki z poszczególnymi schorzeniami, ale również doskonały sposób na utrzymanie sprawności ducha i ciała u osób zdrowych. 

Komu warto sprezentować masaż orientalny?

Sama istota masażu orientalnego to prawidłowa praca terapeuty z energią. To dokładnie to, co różni zwykły masaż relaksacyjny od masażu orientalnego. Wschodnia tradycja i kultura idzie zgodnie z przekonaniem, że organizm człowieka przenika energia i ma na niego ogromny wpływ. Celem stosowania masażu orientalnego jest przywrócenie przepływu tej energii, jego harmonii. To prowadzi do stanu głębokiego relaksu, uwolnienia od stresu i napięć, a także wszelkich negatywnych emocji. Odczuwamy masaż wszystkimi zmysłami, dzięki tworzeniu specjalnego klimatu, który przenosi nas w zupełnie inny stan. Towarzyszy nam zapach naturalnych olejów, tańczące wokół płomienie świec, sprzyjająca relaksowi muzyka. 

Masaż orientalny jest zatem dla każdego, kto chce w pędzie i biegu odnaleźć chwilę dla siebie. To prezent w postaci chwil absolutnego odpoczynku, który przekłada się na wiele stref cielesnych i emocjonalnych człowieka. Prezent w tej postaci to przeżycia i doświadczenia, przenoszące w inny wymiar relaksu i odczuwania siły zarówno swojego ciała, jak i ducha. 

Masaże orientalne - prezent, o którym się nie zapomina

Wschodnia tradycja ujmowana rękami doświadczonego terapeuty to dla masowanej osoby niezwykłe przeżycie. Wybierz zatem masaż orientalny na prezent dla bliskiej Ci osoby, by doświadczyła, jak odpowiednia praca z energią może wpłynąć na ogólne samopoczucie i stan jej ciała. To doskonały sposób, by dążyć do odtworzenia utraconej równowagi wewnętrznej. 

Masaż tajski

Jest jednym z najpopularniejszych masaży w rodzinie masaży relaksacyjnych i leczniczych z Dalekiego Wschodu. Zaliczany jest do masaży głębokich, które opierają się na poprawnym uciskaniu poszczególnych części ciała, w tym również mięśni. Mocno związany jest z tradycją buddyjską, a jego celem jest zapewnienie harmonii i pełnego spokoju, zarówno w obszarze fizycznym, jak i duchowym osoby masowanej. Masaż tajski może być wykonywany zarówno z użyciem aromatycznych olejów, jak i bez nich (tradycyjny masaż tajski). Pomaga również zniwelować obecne w ciele napięcie, a także płynnie zwiększyć zakres ruchów. 

Masaż shiatsu

Poleca się jego wykonywanie zarówno u osób zdrowych, jak i tych, które zmagają się z dolegliwościami. Jego zadaniem jest pobudzanie organizmu do walki z tymi czynnikami, które mogą powodować choroby. To wspomaganie ciała w walce z bólami głowy, migrenami, bólem wynikającym z naderwanych ścięgien. Odpowiednia technika wykonywania masażu shiatsu wpływa również na zmniejszenie napięcia w okolicach szyi, barków i karku. Pozwala zniwelować ból kręgosłupa. Masaż orientalny tego typu może wpływać również na funkcjonowanie układu nerwowego, układu krążenia i hormonalnego. 

Masaż balijski

To rodzaj masażu orientalnego, którego celem jest usprawnienie przepływu limfy i krwi w organizmie, a przez to uzyskanie stanu głębokiego odprężenia. Podczas prawdziwego masażu orientalnego tego typu, stosuje się kojące olejki, które czynią sam masaż o wiele przyjemniejszym, ale także intensywnie pielęgnują skórę. Dotyczy to wszystkich masaży z użyciem pachnących olejów. To dość intensywny masaż, który zawiera również elementy akupresury, co finalnie prowadzi do rozluźnienia mięśni głębokich. Znaczenie ma oczywiście technika wykonywania masażu, jednak prawidłowo przeprowadzony masaż balijski obudzi w masowanej osobie siły życiowe natury. 

Masaż stóp

Sekret skuteczności refleksologii stóp opiera się na znajomości ich budowy. Na stopie znajduje się bowiem ponad 7 tysięcy zakończeń nerwowych, które mają wpływ również na inne części ciała. Masaż orientalny tego rodzaju to nie zwykły masaż stóp. To masaż leczniczy, który sięga również w okolice kostek, łydek i kolan. Stymulacja poszczególnych punktów sprawia, że znika uczucie ociężałych nóg, a organizm oczyszcza się z toksyn. Masaż wpływa również na samopoczucie oraz podwyższenie jakości snu. Uspokaja, obniża poziom stresu. Właśnie takie masaże orientalne przeznaczone są dla kogoś, kogo kochamy. 

Masaż indonezyjski 

To część starożytnego, indonezyjskiego systemu uzdrawiania, w którym prowadzi się do rozluźniania mięśni i wywołuje harmonijny przepływ energii poprzez uciskanie, głębokie oddziaływanie dłońmi, a także akupresurę i refleksoterapię. Masaż ten może wspomagać leczenie kontuzji, a także poprawiać elastyczność skóry i niwelować cellulit. Finalnie wpływa na układ nerwowy i układ odpornościowy. Możesz podarować go komuś, kto wykorzysta go po intensywnym wysiłku fizycznym, by ciało szybciej wróciło do swoich sił, czerpiąc z natury. W naszym sklepie możesz pokusić się o ten prezent również dla dwojga, by uczucie rozluźnienia i głębokiego relaksu towarzyszyło Wam w tym samym czasie. 

Gabinety masażu w całej Polsce

Znajdź gabinet masażu, który znajduje się najbliżej Ciebie i spraw prezent komuś, na kim Ci zależy. Doceń siłę dobrodziejstw masażu i pozwól posmakować jej komuś, kto na to zasługuje!