Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Vouchery na skok ze spadochronem

Na świecie istnieje wiele wspaniałych aktywności, ale tylko skok ze spadochronem jest w stanie wzbudzić największy poziom emocji ze wszystkich możliwych aktywności. Voucher dający możliwość swobodnego spadania to przeżycie, które udowodni komuś z Twoich bliskich, że prezenty - zwłaszcza na lot ze skokiem - zaspokajają serce głodne emocji. Wybierz skok spadochronem i zaszczep w kimś całe hektolitry adrenaliny! Wrocław, Gliwice, Kraków, Trójmiasto, Poznań, a może Warszawa? Postaw na emocje i przekonaj się, że niskie ceny gwarantują dobre loty!

Skok ze spadochronem
Filtry

Średnia cena 1 335,20 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

 Lista lokalizacji, w których lata samolot służący do skoku:

Skok ze spadochronem jako prezent

Przeżycie, jakim jest lot spadochronem, wykazuje wiele właściwości dla osoby otrzymującej prezent. Najważniejszym z nich wszystkich jest moc przyspieszania akcji serca. Wystarczy 50 sekund lotu, aby doświadczyć wpływu adrenaliny na ciało głodne pozytywnego szaleństwa. Czy więc będzie to odpowiedni prezent? Oczywiście, że tak! W Końcu realizacja prezentu powinna gilgotać układ nerwowy, a przecież przeżycia dotyczące skoków spadochronowych wykazują tę właściwość najskuteczniej ze wszystkich możliwych aktywności.

Skok ze spadochronem ukazuje się również idealnym podarunkiem z innego powodu. To przede wszystkim dwa prezenty w jednym. Jak to możliwe? Otóż przed tym, jak ktoś z Twoich bliskich zdecyduje się skoczyć, nastąpi wzniesienie się na odpowiednią wysokość. Samolot spełnia tu rolę nie tylko narzędzia, ale również tego, dzięki czemu osoba obdarowana jest w stanie ujrzeć przepiękne panoramy.

Zasady bezpieczeństwa podczas wykonywania skoku ze spadochronem

Skok ze spadochronem to aktywność wymagająca precyzji oraz perfekcji na każdym etapie realizacji. Choć sama czynność spadania wydaje się banalna, to jest ona opatrzona wieloma technicznymi procedurami, które minimalizują jakiekolwiek ryzyko awarii. Przed wykonaniem usługi skoku spadochronowego specjalista przygotowuje uczestnika, zaopatrując go we wskazówki merytoryczne. Początkowe szkolenie zapoznawcze ma na celu dostarczenie informacji nie tylko o tym, jak powinno się zachowywać, gdy przyjdzie pora na lot. Chodzi przede wszystkim o fakt, że przeżycie poprzedzone nauką pomaga zachować pewność siebie - wymaganą w przypadku lotu ze spadochronem w tandemie, jak również w innych wersjach. Świadomość działania otwartej czaszy, samolotu, a nawet podstaw fizyki lotu znacznie ułatwia proces przełamania się do tego, by skoczyć.

Skoki ze spadochronem - najlepiej skoczyć z instruktorem

Ponadto na odpowiedniej wysokości instruktor przygotowuje się do skoku spadochronowego, który nastąpi po przypięciu się do uczestnika. Trójmiasto, Poznań czy Warszawa? Wybierz swoje miasto i leć w bezpiecznych warunkach!

To właśnie ten moment jest jednym z najważniejszych w kwestii szeroko pojętego bezpieczeństwa. Każda uprząż, element spadochronu, pasy, taśmy oraz slajdery są sprawdzane z największym przyłożeniem. W przypadku najdrobniejszego uszkodzenia element jest wymieniany na nowy, który najczęściej jest zabierany do samolotu jako zapasowy.

Już w trakcie lotu, gdy osoba obdarowana realizuje główny punkt przeżycia, jest ona pod opieką instruktora, dla którego dobro odbiorcy podarunku jest najwyższym priorytetem. Wieloletnie doświadczenie, ogromna merytoryka oraz znajomość teorii spadania podczas skoku spadochronowego pozwalają specjaliście na dogłębną analizę jeszcze przed tym, jak zostanie wykonany skok z samolotu.

Czym się wyróżnia skoczek spadochronowy?

Na pozór wydaje się, że aby skoczyć ze spadochronem, wystarczy odrobina odwagi. Czy to jednak jedyne wymaganie co do tego, jaki powinien być skoczek? Choć w roli osoby wykonującej skok wraz z instruktorem można postawić uczestnika o każdym możliwym temperamencie, to przecież mówimy tu o samodzielnym skoku ze spadochronem, wszak tylko taki sposób wykonania aktywności czyni człowieka prawdziwym skoczkiem.

Każdy skok ze spadochronem jest sumą starań, uwagi oraz wiedzy skoczka. Właśnie dlatego osoba aspirująca do tego zaszczytnego miana powinna charakteryzować się dokładnością. Każdy element sprzętu spadochronowego wymaga poświęcenia czasu, z kolei częste kontrole przed skokiem nie są niczym dziwnym; nie świadczą one o zaburzeniach kompulsywnych, lecz profesjonalizmie w każdym calu. Skakanie z samolotu to jedynie kawałek magii, jaka kryje się w skokach ekstremalnych!

Czym powinna wyróżniać się osoba pragnąca organizować lot ze spadochronem?

Jeśli zaś pragniesz zostać instruktorem, powinieneś cechować się heroizmem, a przede wszystkim umiejętnością zachowania rozwagi i zimnej krwi. Nie każda osoba, która mogłaby trafić pod Twoją pieczę, jest w stanie wyciszyć nerwy, za to po stronie instruktora stoi zadanie, by wytworzyć w umyśle skoczka poczucia bezpieczeństwa. W przypadku bycia opiekunem przeżycia należy liczyć się z faktem, że istotną cechą opiekuna jest również umiejętność jasnego przekazywania komunikatów tudzież wiedzy. Dzięki temu osoba będąca pod opieką kieruje się tymi informacjami, będąc uświadomioną i wiedząc, które elementy realizacji są celowe i kontrolowane.

Omówiliśmy już odrobinę restrykcyjne cechy skoczka, zatem teraz omówimy miękkie kompetencje. Każdy skoczek wykonuje skok spadochronowy z różnych powodów, ale to miłość do emocji o najwyższej intensywności łączy tych wszystkich pasjonatów. Skok ze spadochronem dosłownie wyciska z ludzkiego serca ogromne dawki adrenaliny, z kolei ogromne wysokości wpływają zarówno na umysł, jak również ciało. Uczucie niecierpliwości przed skokiem oraz brak oporów by skoczyć, a na dokładkę pragnienie doznawania intensywnych emocji, jakim towarzyszy każdy skok ze spadochronem - jeśli wyróżniają Cię te wartości, to wybierz inną profesję!

Jak wzlecieć na odpowiednią wysokość podczas skoku ze spadochronem?

Odpowiedź na to pytanie wydaje się banalna. Teoretycznie wystarczy wejść na pokład, ale to nie wystarczy, by skoczyć ze spadochronem. Każdy skok spadochronowy wiąże się z koniecznością obliczenia wysokości. Czy zatem powinniśmy uwzględnić, że skoczek musi być również matematykiem? Bez przesady - szczególnie gdy mowa o realizacji przeżycia w postaci prezentu; wtedy ta praca należy do osób organizujących przeżycie. Warto dodać, że choć samolotem steruje pilot, to polega on na wskazówkach specjalisty zajmującego się określaniem parametrów do wykonania skoku spadochronowego.

Co to jest skok w tandemie?

Każdy skok z wysokości, który odnajdziesz w tej kategorii, jest realizowany w tandemie, ale co to znaczy? Otóż ta odmiana skoku spadochronowego opiera się na ścisłej współpracy z instruktorem. Istotą tandemu jest wykonanie usługi poprzez skok z przypięciem do osoby niedoświadczonej. W takim przypadku obsługa spadochronu należy do specjalisty, z kolei druga osoba przyjmuje rolę obserwatora, ograniczając się do pozyskiwania wrażeń, jakie przynosi przeżycie. W skokach z tandemem niesamowite jest to, że bez względu na wybór lokalizacji spełnienie ekstremalnych marzeń wiąże się z najwyższym poziomem bezpieczeństwa!

Czy leci z nami... instruktor?

Realizacja prezentu, jakim jest voucher na skok w pandemie, nie oznacza w takim przypadku, że osoba piastująca rolę obserwatora może robić wszystko to, co jej się podoba - wręcz przeciwnie - za nakaz uważa się konieczność słuchania wszystkich wskazówek operatora tandemu. Szkolenie prowadzone jeszcze przed realizacją dokładnie określa rolę osoby realizującej przeżycie. Ważnym czynnikiem odnośnie tandemu jest lokalizacja i okoliczności. To właśnie miejsce skoku ze spadochronem predysponue specjalistę do wykorzystania tandemu, z kolei okoliczność okazuje się w tym przypadku swego rodzaju fundamentem do podjęcia takiej decyzji. Warto przypomnieć raz jeszcze, że wszystkie oferty dostępne w Super Prezentach umożliwiają wyłącznie skok w tandemie, dlatego też nie ma możliwości, aby instruktor nie był obecny podczas realizacji.

Swobodne spadanie z wysokości 4000 metrów... ile to trwa?

Tak, to prawda - skok ze spadochronem jest bardzo często realizowany z wysokości aż 4 kilometrów! Jak to się zatem dzieje, że swobodne spadanie trwa jedynie 50 sekund? To wszystko prawa fizyki - średnia waga ludzkiego ciała wynosi 80 kg, a pokonanie strefy przed otworzeniem spadochronu trwa mniej więcej minutę.

Jeśli chodzi o aktywności ze spadochronem, skok jest ich bezpieczną formą

Nie tylko skok w tandemie, ale również inne jego odmiany powodują trwogę na samą myśl o podjęciu decyzji, by się podjąć się takiej aktywności. W takim przypadku warto wziąć pod uwagę opinie innych osób, które mają tę przygodę za sobą. Okazuje się bowiem, że ogromny stres towarzyszący lotowi jest... mitem! Strach opuszcza ludzkie ciało w momencie wykonania skoku. Stres związany z perspektywą wznoszenia to suma łatki nadanej tego typu aktywnościom przez społeczeństwo i jednocześnie odruchowi przetrwania; organizm traktuje tak ogromną wysokość jako zagrożenie... nie można się temu dziwić - w końcu natura nie przewidziała, że będziemy czerpali przyjemność z czegoś tak spektakularnego!

Podaruj skok ze spadochronem w tandemie

Podaruj bliskiej Ci osobie adrenalinę w czystej postaci. Skoki spadochronowe to synonim prawdziwych emocji. Wybierając skoki spadochronowe na prezent, decydujesz się na podarunek z najwyższej półki. Podobnie jest z poziomem adrenaliny – on również sięga szczytowych wartości. Ty także wzniesiesz się bardzo wysoko. Swój skok oddasz z wysokości około 4000 metrów!

Oczywiście na ten pułap wzniesiesz się na pokładzie samolotu. Mamy również ofertę, gdzie swój skok wykonasz z balonu! Skok ze spadochronem na prezent to fantastyczny sposób na przeżycie chwil, które zostaną z Tobą na zawsze. Czekają na Ciebie niesamowite przeżycia, których nie masz szansy doświadczyć na ziemi. Emocji, jakie towarzyszą skokowi ze spadochronem nie da się opisać – trzeba je po prostu przeżyć. Zrób krok w przód i daj się ponieść grawitacji! Fantastyczna przygoda jest na wyciągniecie Twojej ręki. Nie zapomnij tylko o założeniu spadochronu – z nim lecieć będzie o wiele bezpieczniej!

Skok spadochronowy - bezpieczeństwo

W kwestii swojego bezpieczeństwa możesz być całkowicie spokojny. Czuwać nad Tobą będzie doświadczony instruktor, który zadba o bezpieczny przebieg skoku. Dzięki temu Ty możesz całkowicie skupić się na przeżyciach, jakie na Ciebie czekają. Uwaga! Przed Tobą adrenalina na maksymalnym poziomie! Jaki poziom adrenaliny, taki i poziom bezpieczeństwa. Organizator skoku dba bowiem o najnowszy, certyfikowany sprzęt pochodzący od renomowanych producentów. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu instruktorów oraz najnowocześniejszemu sprzętowi, Twój skok będzie całkowicie bezpieczny.

Skoki spadochronowe - przeżycie idealne jako pomysł na prezent

Czas spędzony w przestworzach zapamiętasz na zawsze. Nieważne, czy interesuje Cię Warszawa, Poznań, Wrocław czy Gliwice - niesamowite odczucia nie są uzależnione od lokalizacji! Prędkość z którą będziesz spadać – a wynosi ona 200km/h – po kilku latach wciąż będzie powodowała przyśpieszone bicie Twojego serca. Decydując się na skok ze spadochronem, wybierasz prezent, który zawiera nieporównywalną z niczym innym dawkę wrażeń. Skok spadochronowy na prezent to wybór z najwyższej półki. Taki ekskluzywny prezent z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagającego miłośnika adrenaliny.

Skok ze spadochronem to dobry pomysł na prezent na zarówno męskie, jak i damskie święta. Świetnie sprawdzi się jako prezent na dzień chłopaka, ale i jako prezent na dzień kobiet. Skok ze spadochronem bez obaw można podarować jako prezent na dzień ojca, ale i jako prezent na dzień mamy. Urodziny i imieniny to również dobre okazje. Coraz częściej skok ze spadochronem jako prezent na 18 urodziny – to doskonały i ekstremalny sposób na wejście w dorosłość.

Bez względu na to, jakie święto się zbliża i jaka jest płeć osoby, której chcesz podarować skok ze spadochronem na prezent, liczy się jedno – czy ta osoba uwielbia emocje? Jeśli tak, to skok spadochronowy będzie najlepszym wyborem. To jedno z najbardziej ekstremalnych przeżyć, jakie możesz znaleźć w naszej ofercie. W tej kategorii zebraliśmy każdy skok ze spadochronem, który odbywa się w okolicach 4000 m. Wystarczy wybrać odpowiednią lokalizację i możesz cieszyć się adrenaliną, której poziomu nie można porównać z niczym innym.

Skoki spadochronowe w tandemie i szkolenia

Skok ze spadochronem absolutnie nie jest czymś ryzykownym. Super Prezenty współpracują wyłącznie z certyfikowanymi szkołami spadochroniarstwa. Skoki ze spadochronem to całkowicie bezpieczna sprawa.

Jeśli chodzi o instruktora i sprzęt – nie masz się czego obawiać, jest on bowiem doliczony do ceny vouchera. Jedyny lęk, jaki możesz poczuć, to ten tuż przed realizacją, gdy będziesz musiał oderwać stopy od stabilnego pokładu. Cała realizacja prezentu może zostać sfilmowana oraz sfotografowana – wybierz tę opcję, a zyskasz fantastyczną pamiątkę na całe życie.

wybierz swój skok ze spadochronem: