Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione
Dostawca PL STREFA

Skok spadochronowy z filmowaniem przez dodatkowego skoczka | Elbląg

Trójmiasto (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Morze (okolice), Sopot (okolice)
Zarezerwuj ok. 2-3 h na całość usługi
1 247,04 1 299,00 zł -4 %
Odbierz w Klubie Lojalnościowym124,70 zł
Wybierz wariant cenowy:
Wybierz ilość
 • Voucher ważny 12 miesięcy od dnia nabycia

 • Wydłużenie okresu ważności vouchera o 3 miesiące

 • Szybka dostawa

 • 14 dni na zwrot

 • 1 minuta
 • Dostawa 1-3 dni
 • 2-3 dni robocze
 • * 0 zł dla zamówień od 149 zł
 • 1-3 dni robocze
 • * 0 zł dla zamówień od 149 zł
 • 1 dzień roboczy dla zamówień złożonych do 14:00
 • 1 godz.*
 • 4-6 dni

Jeśli chcesz zafundować sobie niezapomniane wspomnienia i wrażenia, które niełatwo opisać słowami, to nasza podniebna oferta jest właśnie dla Ciebie. Skok ze spadochronem jest niepowtarzalnym przeżyciem, które pozwoli Ci doświadczyć sił natury i poczucia nieskrępowanej wolności. Tutejsze skoki to także gwarancja wspaniałych widoków na malownicze krajobrazy Zatoki Gdańskiej, Mierzei Wiślanej oraz Wysoczyzny Elbląskiej. To spełnienie marzeń o skoku ze spadochronem z widokiem na morze.

Skoki tandemowe wykonywane są z wysokości 4000 metrów, co daje możliwość pełnego doświadczenia swobodnego spadania z prędkością ponad 200 km/h, które trwa około 60 sekund! 
Robimy wszystko aby Twój skok tandemowy należał do chwil, które warto wspominać z przyjemnością. Twój uśmiech po skoku, pozytywna ekscytacja pod wpływem dawki adrenaliny, chęć powrotu do naszego grona sprawiają nam ogromną frajdę i są dla nas nagrodą!

Oprócz samego skoku ze spadochronem proponujemy także usługę video filmowania i fotografowania. Będzie to świetna pamiątka ze skoku. Profesjonalny skoczek kamerzysta będzie towarzyszył Ci przez cały czas –od momentu przechodzenia szkolenia, aż do lądowania. Kamerzysta uwieczni Twoją niezwykłą przygodę wyskakując razem z Tobą z samolotu, razem z Tobą szybując i koncentrując uwagę na Twoich emocjach. Po skoku osoba obdarowana otrzyma profesjonalnie zmontowany materiał w postaci linku do zdjęć cyfrowych i filmów. 

Uwaga !

W przypadku niestawienia się na miejscu realizacji, usługa zostaje uznana za zrealizowaną. Kupon jest akceptowany przez Organizatora w momencie składania rezerwacji. W przypadku łamania zapisów regulaminu i podając nieprawdziwe informacje uniemożliwiające wykonanie skoku (w tym dotyczących max. wagi, min. wzrostu, stanu zdrowia, kondycji psycho-fizycznej, a także w przypadku braku obecności obojga rodziców podczas skoku osoby niepełnoletniej) - voucher zostanie uznany za zrealizowany.

Rezerwacja terminu możliwa wyłącznie online w kalendarzu rezerwacyjnym Partnera z podaniem prawidłowych danych kontaktowych. Po dokonaniu rezerwacji zostaje ona potwierdzona e-mailowo. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie voucher przepada. Po przybyciu na miejsce realizacji należy pokazać wydrukowany voucher. Voucher musi być ważny w dniu realizacji usługi. Partner ma prawo do odwołania terminu w związku z brakiem dogodnych warunków atmosferycznych lub technicznymi problemami sprzętu (kwestie bezpieczeństwa).

 

Ważne informacje

 • Aeroklub Elbląski, ul. Lotnicza 8b, Elbląg

 • Pogoda może uniemożliwić realizację.Rezerwacja terminu z min. tygodniowym wyprzedzeniem.

 • Zarezerwuj ok. 2-3 h na całość usługi

 • 1 osoba

 • Dane kontaktowe do Organizatora widoczne będą na zakupionym Voucherze.

 • 12 miesięcy od dnia nabycia

 • Wygodny ubiór oraz obuwie sportowe.

Inne informacje

Dodatkowe informacje Brak przeciwwskazań zdrowotnych uniemożliwiających podjęcie uczestnictwa w skoku. Przed realizacją skoku, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia. Podczas realizacji osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych o podobnym działaniu. Min. wzrost 140 cm. Podczas realizacji usługi przez osoby niepełnoletnie wymagana jest obecność obojga opiekunów prawnych bądź ich zgoda notarialna. Maks. waga uczestnika to 110 kg (ważymy w ubraniu wierzchnim oraz w obuwiu). Prosimy o bezwzględne przestrzeganie limitów uwzględnionych w regulaminie Partnera. Usługa dostępna od IV do końca X, piątek - niedziela, dokładny termin ustalany indywidualnie. Wydłużenie okresu ważności vouchera o 3 m-ce

PL Strefa oferuje skoki spadochronowe na terenie Śląska i nad Bałtykiem. Jako firma od wielu lat stawiamy czoła szarej codzienności, oferując ekstremalne usługi zostawiające po sobie niezapomniane wspomnienia. Gwarantujemy miłą atmosferę, świetną zabawę, dreszczyk emocji, a przede wszystkim całkowite bezpieczeństwo. Pracujemy z instruktorami, będącymi wykwalifikowanymi skoczkami spadochronowymi. Dysponujemy również własnymi nowoczesnymi samolotami turbinowymi oraz najwyższej jakości zapleczem sprzętowym. Doświadcz prawdziwej adrenaliny i niesamowitego uczucia wolności w trakcie szybowania w powietrzu. Przekonaj się, jak może smakować życie, korzystając z oferowanych voucherów.

5.0
(4 - ilość oddanych głosów)
5 punktów
4
4 punkty
0
3 punkty
0
2 punkty
0
1 punkt
0
Kr
Krzysztof
Zweryfikowany użytkownik
5.0
· 2024-01-11

W miarę blisko i coś oryginalnego.

Ew
Ewelina
Zweryfikowany użytkownik
5.0
· 2023-07-05

Ma
Marcin
Zweryfikowany użytkownik
5.0
· 2022-12-08

Gr
Grzegorz
Zweryfikowany użytkownik
5.0
· 2022-05-03

Zenon · 2023-04-30
CZY JEST OKREŚLONA GÓRNA GRANICA WIEKU BY SKORZYSTAĆ Z USŁUGI. S
Super Prezenty odpowiadają · 2023-05-31
Nie jest określona górna granica wieku. Jedynym warunkiem do skorzystania dla osób dorosłych jest brak przeciwskazań zdrowotnych oraz nieprzekroczenie wagi 110kg.
Czy ta informacja była dla ciebie pomocna?
Kamil Jasiński · 2021-01-11
Witam, w jakim okresie organizowane są skoki i ile czasu przed należy zarezerwować? Pozdrawiam
Super Prezenty odpowiadają · 2021-01-14
Sezon rozpoczyna się w kwietniu i trwa do października. Jeżeli chodzi o terminy, to są one ustalane bezpośrednio z Organizatorem, po zakupie vouchera. Skoki najlepiej rezerwować z co najmniej 2 tygodniowym wyprzedzeniem, tak aby mieć większą szansę, że interesujący nas termin będzie dostępny. Należy jednak pamiętać, że skok może zostać odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych. W takim wypadku ustalany zostaje kolejny termin realizacji usługi.
Czy ta informacja była dla ciebie pomocna?