Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Vouchery na lot szybowcem

Czy szukasz wyjątkowego prezentu, który zaskoczy i zachwyci bliską osobę? Lot szybowcem to idealny pomysł na niezapomniany podarunek, który dostarczy mnóstwo emocji i wrażeń. Ten niecodzienny prezent z pewnością zostanie zapamiętany na długo i stanie się jednym z najcenniejszych wspomnień.  Taki prezent, to unikalne doświadczenie, które pozwala na poznawanie świata i podziwianie niesamowitych widoków z lotu ptaka. Polskie krajobrazy podziwiane z góry, tworzą niezapomniane wrażenia, które trudno porównać z czymkolwiek innym. 

Lot szybowcem
Filtry

Średnia cena 793,32 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (15)
Od 99,00 zł

Lot szybowcem – co to jest? 

Lot szybowcem to dość fascynujące doświadczenie, które łączy w sobie elementy przygody i bliskości natury. Taki lot, to doskonały moment na oderwanie się od ziemi i od codziennych trosk, aby zobaczyć świat z zupełnie nowej perspektywy. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na lot zapoznawczy, czy planujesz zdobyć licencję pilota szybowcowego, szybowanie dostarczy niezapomnianych wrażeń i wyjątkowych wspomnień. 

Lot szybowcem to ciekawe zjawisko – i to nie tylko ze względu na widoki! Czy wiedziałeś, że ta maszyna nie posiada silnika? Konstrukcja opiera się na prawach fizyki, a zjawiska aerodynamiczne zachodzące w trakcie lotu pozwalają na unoszenie się w powietrzu bez jakiejkolwiek siły napędowej. 

Gdzie można skorzystać z lotu szybowcem w Polsce? 

Lot szybowcem to wspaniały pomysł na prezent! I na całe szczęście — voucher na lot można wykorzystać w różnych częściach Polski. 

Loty szybowcem na terenie kraju odbywają się: 

  • na terenie Trójmiasta, 

  • we Włocławku, 

  • w okolicach Poznania, dokładniej w Ostrowie Wielkopolskim, 

  • w Nowym Targu, 

  • we Włocławku, 

  • w Częstochowie. 

Lot szybowcem to prezent, który z pewnością podbije serce, rozweseli i wzbudzi mnóstwo niezwykłych emocji. Widok miasta z lotu ptaka zapiera dech w piersiach, a obserwacja gór z wysokości kilkudziesięciu metrów udowadnia, że marzenia nie mają ograniczeń — ani wiekowych, ani tych związanych z wysokością!  

Ile kosztuje lot szybowcem? 

Cennik na loty szybowcem różni się w zależności od miejscowości, w której ten lot ma się odbyć. Istotnym elementem składającym się na cenę lotu jest rodzaj. Lot widokowy dla jednej osoby będzie tańszy niż dla dwóch. Rodzaje lotów dostępne w ofercie superprezenty.pl: 

  • Lot widokowy, 

  • Kurs szybowcowy, 

  • Lot zapoznawczy, 

  • Lot motoszybowcem. 

Każdy z tych lotów jest nieco inny i każdy z nich działa na innych zasadach. Wybór między lotem widokowym, kursem szybowcowym, lotem zapoznawczym a lotem motoszybowcem pozwala na dostosowanie prezentu do potrzeb i oczekiwań obdarowanej osoby. Każdy z tych lotów oferuje niezapomniane wrażenia. 

Prezent w postaci lotu szybowcem 

Chcesz zaskoczyć bliską Ci osobę nietypowym, ale ciekawym prezentem? Lot szybowcem, to strzał w dziesiątkę! Taki prezent dostarczy niezapomnianych wrażeń i emocji, które na długo pozostaną w pamięci obdarowanego.  

Lot szybowcem to niezwykła przygoda, która umożliwia osobie obdarowanej poczucie wolności i spokoju. Podziwianie krajobrazów z lotu ptaka to niezapomniane przeżycie — wszystko wygląda zupełnie inaczej z perspektywy nieba, a cisza i spokój otaczający osobę lecącą, działają niczym terapia relaksacyjna. 

Lot Szybowcem dla Dwojga – romantyczna przygoda w przestworzach 

Czy marzysz o niezwykłym i romantycznym przeżyciu wraz z ukochaną osobą? Lot szybowcem dla dwojga to doskonała propozycja, która pozwoli Wam wspólnie odkryć piękno przestworzy i stworzyć niezapomniane chwile. 

Szybowce mają dość ograniczone miejsce, co oznacza, że loty mogą odbyć się osobno. Nie zmienia to jednak nic, ponieważ taki lot wciąż może być ciekawą przygodą dla dwóch osób! Każda z osób będzie mogła doświadczyć nieco innych widoków i emocji, o czym później będą mogli wspólnie porozmawiać! Takie doświadczenie pozwala Ci poznać drugą osobę pod względem emocjonalnym. Poznajesz jej odczucia, jej przemyślenia i pokazuje to, jak z pozoru dwa te same przeżycia, mogą się różnić w zależności od odbioru.  

Voucher na Lot Szybowcem – jak wybrać i gdzie kupić? 

Wręczając lot szybowcem jako prezent, dajesz bliskiej osobie niepowtarzalną okazję do przeżycia czegoś wyjątkowego, pełnego radości i zachwytu. To idealny sposób na podarowanie niezapomnianych chwil, które zostaną w pamięci na zawsze. 

Voucher na lot szybowcem znajdziesz na superprezenty.pl. Szeroki wybór przeżyć i różnego rodzaju lotów. Przed wyborem lotu, warto zastanowić się nad zainteresowaniami i oczekiwaniami obdarowanej osoby. Czy to ma być lot widokowy, lot zapoznawczy, kurs szybowcowy czy może jeszcze coś innego? Gdy już masz pewność, że prezent, który chcesz podarować, ucieszy osobę obdarowaną, zamów jednym kliknięciem i podaruj radość bliskiej osobie. 

Do zakupionego vouchera warto dodać mały, personalizowany akcent, np. osobisty komentarz lub życzenia na kartce dołączone do vouchera. Możesz także dołączyć dodatkowy prezent związany z lataniem, np. model szybowca, książkę o lotnictwie lub okulary przeciwsłoneczne.