Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Lot samolotem na prezent

Wśród wszystkim osób kochających niebanalne przeżycia to właśnie pokład samolotu wiedzie prym jako niespełnione marzenie do zrealizowania. Ale po co czekać godzinami na lotnisku, przygotowywać się do długiego lotu i angażować biuro podróży? Spakuj walizki i koniecznie zarezerwuj dogodny termin wymarzonego przelotu!

Lot samolotem
Filtry

Średnia cena 837,06 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (13)
Od 99,00 zł

Pierwszy lot samolotem bez innych pasażerów i wiecznego tłoku…

W Super Prezentach podróż lotnicza odbywa się nierzadko indywidualnie, a samo przeżycie umożliwia podziwianie własnych okolic, bez konieczności udawania się na lotnisko czy zabierania ciężkiego bagażu. Voucher prezentowy na lot samolotem to aktywność zarówno romantyczna, jak i ekscytująca. Zobacz, jak wiele wspaniałości zazna ktoś z Twoich bliskich podczas lotu nad metropoliami bądź okolicami usłanymi zielenią.

Lot samolotem - lista miejsc, gdzie znajdziesz to przeżycie:

Pierwszy lot samolotem - przygotuj kogoś na emocje!

Niektórzy marzą o tym od dziecka, zaś inni dopiero od momentu, w którym mieli przyjemność polecieć do innego kraju. Wszystkie loty - a zwłaszcza te pierwsze - mogą wywołać lawinę emocji. Warto jednak wiedzieć, że w przypadku prezentów dotyczących lotów nie wystarczą te okrzyki radości, które wydostają się z gardła osoby traktującej samolot wyłącznie w charakterze środka transportu.

Prezent w postaci lotu - na rocznicę, walentynki lub urodziny

Przeżycia organizowane przez firmy z tej kategorii wyróżniają się znakomita oprawą i zupełnie inną realizacją. Podczas gdy standardowa podróż odbywa się w statku powietrznym, gdzie przebywają inni pasażerowie, nasze vouchery pozwalają na loty o charakterze romantycznym bądź turystycznym.

Dodatkowo trasy dobierane przez organizatorów mogą ulegać zmianom, dzięki czemu samolot skierowany na pola uprawne może w każdej chwili odbić w stronę dowolnego miasta, by osoba obdarowana mogła podziwiać miejską dżunglę z niskiego pułapu.

Procedura startu i lądowania samolotem oraz zasady bezpieczeństwa

Istnieją osoby, które boją się zarówno startu, jak również lądowania. Czy jest jednak czego się obawiać? Oczywiście, że nie! Nawet statystyki mówią, że środki bezpieczeństwa utrzymywane na lotnisku są perfekcyjnie przygotowane na wszelkie awarie, które - jak się okazuje - mają miejsce rzadziej niż w przypadku pojazdów naziemnych!

Moment wznoszenia samolotu przypomina szybki wjazd windą i trwa niewiele dłużej niż czas gotowania wody na herbatę. A jak wygląda sytuacja w odnośnie lądowania? Tutaj jest podobnie, co potwierdzają najczęściej sami pasażerowie opuszczający pokład. Nierzadko twierdzą oni, że najgorszym momentem podróży był... cały ten czas, kiedy nie było można zdecydować się, co umieścić w bagażu podręcznym.

Voucher na lot to coś więcej, niż gwarantują linie lotnicze

Marzenia to podstawa ludzkich ambicji. Od dziecięcych lat fascynujemy się ciekawymi zawodami po to, by dopiąć celu w dorosłym życiu. Istnieją jednak takie pragnienia, o których zapominamy bądź kończymy z ich realizacją, gdyż wydają się one zbyt odległe, a wręcz niemożliwe. Takich ambicji nie zagwarantuje linia lotnicza. 

Podaruj coś więcej...

Lotnisko popularnej linii lotniczej naturalnie gwarantuje możliwość podróży, ale czy zwykły transport z punktu A do punktu B może w ogóle równać się z małym turystycznym statkiem dryfującym nad miastem, górami lub morzem? Nie ma szans! Vouchery dostępne w kategorii "loty" bardzo często łączą perspektywę obserwacji piękna z równie piękną atmosferą, która zbudowała się jeszcze na długo przed lotem. To właśnie chęć sprawienia sobie romantycznych porywów wzbudza pragnienia tak wysokie, że trzeba je realizować na tafli nieba. Właśnie dlatego voucher tego typu sprawdzi się jako prezent z okazji urodzin, imienin czy rocznicy.

Czy w ramach prezentu można znaleźć się na pokładzie samolotu publicznej linii?

Odpowiedź na to pytanie jest zawarta w naszych ofertach. Proponujemy lot komercyjnych firm wyłącznie w kontekście pobytów hotelowych; w końcu do niektórych krajów nie da się dojechać, dlatego pojawienie się na lotnisku oraz lot zostają wliczone w cenę vouchera bądź są pokrywane z prywatnych środków osoby realizującej prezent. Pamiętaj o tym, że na miejscu będziesz zobligowany do podpisania oświadczenia na temat środków ostrożności. Koniecznie sprawdź wszystkie procedury realizacji vouchera przed rezerwacją.

Jeśli zaś mowa o krótkich wycieczkach po przestworzach - nad miastem, górami bądź morzem - nie istnieje duża firma lotnicza gwarantująca takie usługi. Właśnie dlatego vouchery na romantyczną podróż na pokładzie samolotu jest czymś wyjątkowym.

Najlepsze przeżycia w samolocie:

Czy trzeba przygotować dokumenty w przypadku kontroli?

To podchwytliwe pytanie ma na celu rozjaśnienie istotnej różnicy pomiędzy procedurami występującymi na terenie standardowego lotniska przed lotem komercyjnym a tym organizowanym przez prywatnego przewoźnika.

Najważniejsza zasada jest taka, że organizatorzy przeżyć lotniczych w Super Prezentach nie prowadzą kontroli dokumentów w trakcie lotu, wszak nie są one wymagane. Jedynym momentem, w którym osoba obdarowana mogłaby zostać poproszona o okazanie dowodu, jest sytuacja, gdy zasady nie pozwalają realizować przeżycia osobom poniżej określonego wieku.

Pamiętaj, że wyżej wymienione zasady dotyczą realizacji rekreacyjnych. W momencie składania rezerwacji na przelot szkoleniowy będziesz zobligowany do okazania dowodu - nie tylko przy pierwszej rozmowie telefonicznej, która ma miejsce kilka dni przed startem, ale również na miejscu.

Podstawowe informacje przed wejściem na pokład samolotu - bagaż podręczny

Już teraz wyobrażasz sobie, że lecisz wraz z bagażem podręcznym obok? Wyżej wspomnieliśmy, że istnieje istotna różnica między tym, co dzieje się na lotnisku oraz wśród popularnych linii lotniczych a sposobem realizacji od strony prywatnych działalności. Właśnie dzięki temu możemy przystąpić do kwestii rzeczy, jakie można by zabrać na teren lotniska, a następnie na pokład.

Należy wiedzieć przede wszystkim o tym, że osoba obdarowana voucherem może przynieść ze sobą wszystko, co nie stanowi niebezpieczeństwa dla przebiegu wycieczki. Inną sprawą jest to, czy owe rzeczy są rzeczywiście potrzebne.

Sugerujemy, aby na realizację zabierać się z walizką, która nie wymaga kółek. Należy wziąć pod uwagę, że loty - nawet te wielogodzinne - nie wymagają zabierania tego, czego nie zabralibyśmy na kilkugodzinną jazdę samochodem. Koniecznie sprawdź, czy organizator przeżycia gwarantuje jedzenie w ramach przelotu. Oprócz tego powinieneś wiedzieć, że bagaż podręczny nie jest opatrzony ograniczeniami co do ilości płynów; będziesz mógł zabrać o wiele więcej niż standardowe 100 ml!

Voucher na przelot samolotem to za mało? a może... kurs?

W kategorii marzeń odłożonych na półkę króluje praca pilota zawodowego samolotu pasażerskiego. Wśród osób niemających styczności z kursami na licencję pilota panuje przekonanie, że jej uzyskanie graniczy z cudem, a liczba wymagań do spełnienia zapiera dech w piersiach. Owszem, nie jest to zawód dla ludzi o słomianym zapale, ale musisz wiedzieć, że istnieją takie specjalizacje, w których otrzymanie uprawnień wiąże się z jeszcze większym wysiłkiem. 

Zapoznaj się z informacjami dotyczącymi bagażu podręcznego. Są one zawarte najczęściej na stronie internetowej organizatora.

Pierwszy lot samolotem - odprawa

Przed przystąpieniem do kursów powinieneś wiedzieć nieco o bagażu podręcznym. W kontekście zajęć odbywających się w ramach naszej oferty odprawa jest nieco bardziej swobodna i nie wiąże się z koniecznością posiadania karty pokładowej. Z tego powodu walizki, w które zapakujesz najważniejsze rzeczy, nie będą skanowane przez kontrolę naziemną. Jedyny dokument, który musisz zabrać, gdy wykorzystujesz swój voucher na lot samolotem, jest dowód osobisty.

Odprawy w przypadku lotów szkoleniowych znacznie różnią się od komercyjnych również pod względem wszelkich ograniczeń. Przede wszystkim podczas nauki latania możesz zabrać ze sobą jedynie bagaż podręczny. Bagaż rejestrowany (ten, któremu towarzyszą liczne wpisy na kartę pokładową) nie zostanie wprowadzony na pokład. Nie ma tu "głównego bagażu", który najczęściej jest umieszczany w specjalnie przeznaczonym luku.

Przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt, iż do przelotów szkoleniowych bądź widokowych jest wykorzystywany mały samolot. Takie maszyny są znacznie ograniczone pod względem miejsca. Pamiętaj o tym i w razie potrzeby zapytaj organizatora odprawy o wszelkie ograniczenia.

Warto wspomnieć, że bagażu podręcznego nie rejestruje się w momencie realizacji, dlatego też uczestnik jest odpowiedzialny za jego zawartość.

Naucz się startu i lądowania w cenie standardowego biletu!

Zajęcia traktujące o pilotażu to dwa prezenty w jednym. Z jednej strony lecisz nad przepięknymi terenami, a sam koszt przeżycia oscyluje wokół kwoty zbliżającej się do standardowego biletu komercyjnych firm. Wszystkie szkoły prowadzące kursy tego typu gwarantują najwyższy poziom merytoryki oraz bezpieczeństwa.

Kurs pilotażu to przede wszystkim sprawdzian dla samego siebie oraz najlepsza forma weryfikacji własnych predyspozycji. Jeżeli należysz do grona miłośników każdego typu samolotu, a do tego pasjonuje Cię wszystko, co dotyczy samolotów; pasażerskich, turystycznych i wszystkich innych, ten artykuł jeszcze przeznaczony dla Ciebie. Zobacz, jak łatwo dojść do bycia dumnym posiadaczem licencji pilota!

Najlepsze oferty kursów lotniczych: