Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Vouchery prezentowe na rejs motorówką

Woda to najskuteczniejsza terapeutka pod słońcem – wystarczy spojrzeć na jej taflę, aby rozpromienić się w uśmiechu. Motorówka wykorzystuje morską magię oraz postęp technologiczny, łącząc je w źródło wspaniałej, beztroskiej zabawy. Przedstawione tu rejsy motorówką pozwalają rozpłynąć się w bajkowych widokach krajobrazów wyrzeźbionych przez matkę naturę, w towarzystwie wody rozcinanej motorówką, sunącą po jej błękitnej tafli. To niesamowite, że tak mały sprzęt może rozwinąć aż tak duże prędkości! Stosunkowo duże moce silników widniejących tu maszyn stają się również źródłem pokładów adrenaliny, które oplatają ciało i intensyfikują przeżycie! Sprawdź nasze vouchery na rejs motorówką i zafunduj niesamowitą przygodę - sobie lub bliskim.

Motorówka
Filtry

Średnia cena 793,96 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją

Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Gdzie można skorzystać z rejsu motorówką?

Piękne widoki, wiatr we włosach, ekstremalne przeżycia - to tylko kilka z wielu zalet, jakie niesie za sobą rejs łodzią motorową. Przygoda na motorówce świetnie sprawdzi się jako urozmaicenie weekendu lub wakacji. Na pokład możesz zabrać swoich przyjaciół lub drugą połówkę.

Gdzie wybrać się na rejs motorówką? Oferta Superprezenty.pl jest naprawdę szeroka. Możesz zdecydować się na rejs nad Morzem Bałtyckim lub postawić na wody śródlądowe - jeziora, rzeki lub zalewy.

W Super Prezentach znajdziesz oferty na:

 • rejs motorówką na Mazurach - przez najpiękniejsze mazurskie jeziora,

 • rejs motorówką po Wiśle - na przykład w Warszawie,

 • rejs motorówką po zalewie - na przykład Zalewie Sulejowskim,

 • rejs motorówką po Bałtyku - na przykład w Mielnie.

Kolejną naszą ciekawą ofertą jest nauka pływania motorówką, obejmująca certyfikowane kursy na sternika.

Rejs łodzią motorową - przebieg rejsu

Zafunduj sobie i bliskim niezapomnianą zabawę na wodzie! Superprezenty.pl współpracują tylko z najlepszymi organizatorami. Niezależnie od tego, czy wybierzesz rejs motorówką po Wiśle, czy udasz się na Mazury, w Super Prezentach masz gwarancję wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

Dokładny przebieg i szczegóły atrakcji ustala organizator. W szczegółach każdej oferty znajdziesz między innymi informacje takie jak:

 • ile osób może skorzystać z prezentu,

 • czy jest minimalny wiek uczestników,

 • co zawiera prezent,

 • jakie atrakcje czekają na pasażerów,

 • jaki jest czas trwania rejsu.

W przypadku większości ofert wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Voucher ważny jest rok od zakupu.

Wycieczki motorówką odbywają się pod okiem doświadczonej załogi. Sternik chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Rejs motorówką - dla kogo taki prezent?

Rejsy motorówką to wspaniała atrakcja dla wszystkich, a już szczególnie dla każdego miłośnika wody. Motorówka sunie po tafli z dużą prędkością, więc z wycieczki ucieszą się również miłośnicy przygód i nowych wrażeń.

Przygoda na wodzie to świetny sposób na spędzenie czasu w gronie przyjaciół. Wycieczka motorówką sprawdzi się również w przypadku dzieci (sternik dopasowuje prędkość do wieku uczestników).

W ostatnim czasie rejsy motorówką cieszą się dużą popularnością wśród organizatorów wieczorów panieńskich i kawalerskich. Niektóre z firm, na specjalne życzenie klienta, przystrajają motorówki, zapewniają catering, fotografa i butelkę prosecco. Masz ochotę na taką zabawę w gronie najbliższych? Zarezerwuj termin i dogadaj szczegóły z organizatorem.

Przygoda na motorówce - a może sam chcesz spróbować swoich sił?

W ofercie niektórych firm organizujących rejsy znajdują się także kursy motorowodne.

Prawo w Polsce pozwala na prowadzenie motorówek bez patentu, ale pod pewnymi warunkami. 

Bez dokumentów można prowadzić jacht motorowy:

 • o mocy silnika tylko do 10 kW,

 • o mocy silnika do 75 kW i długości kadłuba do 13 m, jeśli ich prędkość maksymalna ograniczona jest konstrukcyjnie do 15 km/h.

Oznacza to, że bez uprawnień możliwe jest wypożyczenie i prowadzenie jedynie małej łódki z niewielką mocą.

Poza tym warto pamiętać, że poruszanie się po wodzie każdym jachtem motorowym wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy i umiejętności niezbędnych do bezpiecznego uprawiania turystyki wodnej. Dlatego kurs motorowodny, obejmujący niezbędną wiedzę i praktykę prowadzenia łodzi motorowych, wydaje się zasadny w każdym przypadku.

Stopnie motorowodne

Patenty motorowodne wydaje w naszym kraju Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego.

Wyróżniamy trzy stopnie obsługi łodzi motorowych:

 • sternik motorowodny,

 • motorowodny sternik morski,

 • kapitan motorowodny,

plus dodatkowo:

 • licencję na holowanie narciarza lub innych obiektów pływających,

 • licencję na holowanie statków powietrznych.

Jakie uprawnienia daje patent sternika motorowodnego?

Jeśli masz patent sternika motorowodnego, możesz poruszać się legalnie jachtami motorowymi po wodach śródlądowych bez ograniczeń (mocy silnika czy długości kadłuba) oraz prowadzić jachty motorowe o długości kadłuba 12 m po morskich wodach wewnętrznych i pozostałych wodach morskich w strefie od 2 Mm od brzegu w porze dziennej.

Zgodnie z prawem do egzaminu na patent sternika motorowodnego może podejść każda osoba, która ukończyła 16 lat.

Morze czy Mazury? Kursy motorowodne organizowane są w różnych zakątkach Polski. 

Najlepsze atrakcje wodne w Polsce i to w jednym miejscu!

Woda to wspaniały żywioł. Jeśli szukasz najlepszych atrakcji wodnych w Polsce i to dla całej rodziny, świetnie trafiłeś. W Super Prezentach znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Przebywając nad jeziorem, możesz skusić się nie tylko na rejs motorówką, ale również na kurs windsurfingu. Co więcej, na miłośników relaksu nad wodą czekają spokojniejsze rozrywki - kajaki lub deski SUP.

Planując urlop nad Morzem Bałtyckim, sprawdź naszą ofertę kursów kitesurfingu. A może spędzasz lato w mieście i chcesz udać się na nurkowanie w zalanym kamieniołomie? Nie ma problemu!

Vouchery na usługi i atrakcje z katalogu Superprezenty.pl możesz zamówić online lub w jednym z naszych punktów stacjonarnych. Nie wahaj się, niesamowita przygoda czeka! Zaproś do niej swoich bliskich i spędźcie cudowny czas na wodzie.