Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Vouchery na strzelanie dla dzieci

Prezent w postaci vouchera na strzelnicę to idealny oręż w walce przeciw codziennej rutynie. Jak wiadomo, pociechy nie lubią nudy, a ta jest efektem powtarzalności. Zajęcia w obecności instruktora pokażą latorośli, ze strzelnica jest miejscem narodzenia zupełnie nowych pasji oraz ciekawych doświadczeń, które uczą pokory i cierpliwości! Wybierz strzelanie z broni, jeśli wiek dziecka na to pozwala!

Strzelanie dla dzieci
Filtry

Średnia cena 177,33 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją

Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (15)
Od 99,00 zł

Strzelnica dla dzieci jako prezent

Dlaczego pójście na strzelanie to prezent marzeń? Ponieważ uczy! Przede wszystkim kontroli nad własnymi odruchami oraz cierpliwości, którą warto wpajać już od najmłodszych lat. Oczywiście dzieci nierzadko fantazjują na temat pracy policjanta czy żołnierza. Z tego powodu pierwsze doświadczenia militarne mogą pomóc w ewentualnym wyborze kariery na przyszłość!

Lokalizacja strzelania

Każda sesja obejmująca strzelanie odbywa się na strzelnicy. Lokalizacja w tym kontekście nie ulega zmianom. Dzieje się tak z powodu środków bezpieczeństwa. Zamknięty obiekt łatwiej się kontroluje, co w przypadku niepełnoletnich uczestników wykazuje szczególne znaczenie.

Voucher na strzelnicę - dostępne lokalizacje:

 • Bydgoszcz,
 • Szczecin,
 • Warszawa,
 • Trójmiasto,
 • Olsztyn,
 • Chorzów.

 

Dziecko na strzelnicy - czy to dobry pomysł?

Nie od dziś wiadomo, że strzelanie należy do tych aktywności, podczas których należy zachować szczególną i bezwzględną ostrożność. Warto jednak pamiętać, że realizacja wiąże się z perfekcyjną organizacją osób czuwających nad przebiegiem nauki. To ludzie, którzy poświęcili dekady na dydaktyce!

Zasady bezpieczeństwa dzieci podczas strzelania

Na strzelnicy obowiązuje bezwzględny nakaz słuchania sugestii organizatora oraz stosowania się do regulaminu. Realizacja jest poprzedzana szkoleniem technicznym, praktycznym oraz teoretycznym, dotyczącym działania broni.

Instruktor zajmie się opieką

Instruktor prowadzący zajęcia nie tylko pokazuje dostępne bronie, ale przede wszystkim czuwa - nad bezpieczeństwem, komfortem oraz poprawną techniką. Wiek dziecka nie ma nic do rzeczy w aspekcie kontroli ze strony organizatorów - każda osoba oraz dobro uczestników na strzelnicy jest najwyższym priorytetem dla specjalistów znajdujących się na obiekcie.

Wymagany wiek dziecka do obsługi broni palnej

Oczywiście wiek wymagany do samodzielnej obsługi nigdy nie będzie dotyczył dzieci. Strzelanie bez obecności instruktora jest dozwolone w Polsce od 18 roku życia i nie ma możliwości, aby kiedykolwiek się to zmieniło. A jak jest w przypadku strzelnicy, gdy specjalista znajduje się tuż obok? Tutaj wszystko zależy od samego organizatora. Niektóre pakiety dostępne na naszej stronie obejmują strzelanie nawet dla 6-latków.

Nauka strzelania dla dzieci uczy odpowiedzialności!

Wyżej wspomnieliśmy o samodyscyplinie, której uczy strzelanie. Ale przecież jej najważniejszą częścią jest poczucie odpowiedzialności! W trakcie oddawania strzału umysł nastawia się na konieczność przestrzegania zasad, a to rozwija zaradność i przekłada się na późniejsze życiowe doświadczenia.

Która broń dla dzieci jest odpowiednia? Najpopularniejsze bronie:

 • bronie paintballowe,
 • bronie laserowe,
 • pistolety,
 • karabinki,
 • strzelby.

 

Przyswajanie zasad podczas nauki

W trakcie strzelania osoba obdarowana zaczyna rozumieć zasadność regulaminu organizatora. Związek praktyki z teorią czuje się już po pierwszym naciśnięciu spustu. W przypadku dzieci taka nauka jest niezwykle pożyteczna, ponieważ kształci pokorę, jednocześnie gwarantując dobrą zabawę.

Wybierz rodzaj zajęć i broń

Organizatorzy zajęć strzeleckich umożliwiają dokonanie wyboru co do modelu oraz typu broni. W razie wątpliwości co do zasadności wyboru dziecka rodzic bądź opiekun obecny z latoroślą może wybrać sprzęt w oparciu o sugestie instruktora.

Najpopularniejsze oferty strzelnicy jako prezent:

 • strzelectwo sportowe dla dzieci,
 • paintball dla dzieci,
 • paintball laserowy,
 • strzelanie policyjne,
 • bon podarunkowy na strzelnicę,
 • zestaw podarunkowy.

Voucher na naukę z bronią to wyjątkowy prezent

Opinie klientów realizujących vouchery wskazują, że ich obecność na strzelnicy była w większości przypadków związana z wyjątkowa okazją, a oni sami byli odbiorcami podarunku. Co sądzą o strzelaniu? Że to najlepszy podarunek, jaki kiedykolwiek otrzymali!

Strzelanie pod opieką instruktora to również frajda!

Oprócz charakteru dydaktycznego pobyt na strzelnicy wiąże się z niecodziennymi doświadczeniami, których dzieci pragną niczym powietrza. Osoby prowadzące zajęcia to pasjonaci, którzy uczyć kochają tak samo, jak strzelać!

Przeczytaj opinie osób, które obdarowały swoje dziecko

Pod każdą ofertą znajdziesz komentarze, które świadczą o pozytywnym przebiegu przeżycia. Opinie uczestników potwierdzają niesamowite doznania. Tak wyjątkowy prezent uświadomi dziecku, że zabawa to nie tylko komputer czy telewizja. To przede wszystkim możliwość dodatkowej nauki i emocje!

Strzelnica to nie tylko pistolet...

Warto wiedzieć, że taki obiekt gwarantuje także odkrywanie zupełnie nowych pasji. Dziecięcy umysł jest jak gąbka, która pragnie nasączenia odpowiednimi informacjami. Dlatego właśnie zajęcia strzeleckie nie są jedynie możliwością, by potrzymać broń, ale perspektywą ukształtowania w sobie chęci do podążania w kierunku przyszłej życiowej pasji.

Wiek dziecka a rodzaj broni dostępnych na strzelnicach

Nie ma zależności pomiędzy dostępnym arsenałem a wiekiem osoby obdarowanej. Jeśli dziecko nie spełnia wymagań co do realizacji, nie może ono dokonać wizyty - bez względu na to, jaką konkretnie broń chciałoby wybrać.

Najlepsze firmy oferujące strzelanie:

 • Feniks,
 • Hajduki,
 • Akademia Obrony Immortals,
 • PM Shooter,
 • Alezebra.