Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Vouchery prezentowe z kategorii strzelectwo

Chciałbyś podarować komuś niezapomniany prezent, który zapamięta na długo? Wyjście na strzelnicę to wspaniała okazja, by sprawdzić się i zobaczyć, jak pracują zawodowi strzelcy. Obdaruj przyjaciół niepowtarzalnym przeżyciem na strzelnicy lub strzelaniem sportowym. Obdarz ich nie tylko wspaniałym prezentem, ale także emocjami, które są bezcenne. Paintball laserowy to wspaniała okazja do przeżycia super przygody w gronie przyjaciół. Sprawdźcie, kto okaże się mistrzem gry i wygra tę rozgrywkę. To szalona zabawa i moc wrażeń, które kryją się w specjalnie przygotowanych labiryntach i trasach. Stań oko w oko z celem i strzel w sam jego środek. Jak myślisz, uda Ci się od razu, czy będziesz potrzebował krótkiej rozgrzewki? Bez względu na to, jaki jest twój poziom, w tej kategorii znajdziesz propozycje zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów, chcących podszkolić swój warsztat strzelecki. Możesz także zdecydować się na rodzinny pobyt w centrum rozrywki – to aż 60 minut nieustannych zabaw dla Was i Waszych pociech. Do wyboru macie aż 4 pokoje, a w każdym z nich moc atrakcji! Na który z nich się zdecydujecie? Nie bój się eksperymentować i sprawdź się z bronią w dłoniach. Stań prosto, rozstaw lekko nogi, chwyć mocno broń i wymierz ją w cel, do którego chcesz trafić. Zapisz wyniki i porównaj je z oczekiwaniami!  

Strzelanie
Filtry

Średnia cena 438,70 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją

Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Nauka strzelania – jakie oferty warto wybrać?

Wybierz jeden z kilkudziesięciu propozycji i podaruj najbliższych wystrzałowy prezent – naukę strzelania na jednej z kilku profesjonalnych strzelnic na terenie całej Polski. To idealna okazja, by sprawdzić swoje oko i celność – właśnie w takich okolicznościach najlepiej jest sprawdzić swoje możliwości!

Strzelectwo to pasja wielu ludzi – nie bez powodu! To prawdziwie wciągające hobby, które staje się coraz bardziej popularne. Dlaczego? Nie jest to drogi sprzęt, a daje naprawdę wiele radości! Spróbuj przeżyć tę przygodę z bliskimi i cieszyć się sukcesami w ich gronie!

Strzelnica – Wrocław, Kraków czy Warszawa?

Bez względu na to, gdzie szukasz idealnego prezentu, we wszystkich tych lokalizacja znajdziesz prezenty, których pragniesz! Wybierz się na strzelnice i przeżyj super przygodę. Podaruj ją także znajomym i rodzinie, by oni także docenili magię Twojego hobby.

Laser tag Warszawa to nie lada przeżycie, także jeśli chodzi o doświadczenie nakierowane na zręczność! Sprawdź swoje umiejętności i przekonaj się, jak celne masz oko. Nie przejmuj się niepowodzeniami i podejmij wyzwanie!

Paintball – gdzie warto wybrać się na strzelanie?

Myśleliście o kolorowym strzelaniu, czyli paintballu? To wspaniałe doświadczenie, które nieco różni się od zwykłego strzelania. Tutaj zabawa polega na strzelaniu do siebie kolorowymi kulkami, które mogą stworzyć różnorodne i ciekawe wzory na specjalnych kombinezonach!

Paintball to wspaniałe doświadczenie, którego nie sposób zapomnieć! To idealny prezent dla osób, które pragną szalonych wrażeń i chcą sprawdzić się w nietradycyjnych wyczynach strzeleckich! Sprawdź swoje możliwości i porównaj swoje osiągnięcia ze znajomymi! Jak myślisz, komu pójdzie lepiej i kto stanie się mistrzem paintballa?

Jaki prezent wybrać dla amatorów strzelania?

Jeśli szukasz super prezentu dla wszystkich pasjonatów strzelania, zdecyduj się na również na paintball laserowy! To nieco inna zabawa od zwykłego paintballa. Tutaj nie wystrzeliwujesz kulek – wystarczy, że wykorzystać laser, by namierzyć przeciwnika. Zabawa gwarantowana. Szykuje się mnóstwo śmiechu i niesamowitych emocji.

Stwórzcie własne zawody i przekonajcie się, komu pójdzie najlepiej! Zabawa na strzelnicy nie musi być ani nudna, ani trudna. Wystarczy, że odpowiednio podejdziecie do tematu, a zabawa z laser tag sprawi niesamowitą frajdę wszystkim wokoło.

Jeśli szukasz idealnego prezentu dla pasjonatów strzelnicy i strzelania, podaruj im strzelanie policyjne, strzelanie ekstremalne, strzelanie sportowe na strzelnicy lub pakiet strzelania dla dwojga. To prawdziwa okazja, by sprawdzić swoje umiejętności w parach, jak i indywidualnie.

Możecie także skusić się na laser tag w dżungli albo na strzeleckie intro. Tam przeżyjcie emocje, jakich dotąd nie doświadczyliście! Wycelujcie do konkretnego punktu i spróbujcie do niego trafić. Bezbłędne strzały zdarzają się bardzo rzadko – myślisz, że Tobie się to uda?

Strzelanie na strzelnicy jest ciekawym przeżyciem także pod względem emocjonalnym – tutaj musicie zmierzyć się ze stresem, buzującymi emocjami i przede wszystkim z trzęsącymi się rękami. Nie jest to wcale takie proste. Spróbujcie opanować nerwy i nie dać się adrenalinie – to sukces dla wybornego strzelca!

Nauka strzelania jest czasochłonna, ale potrafi przynieść naprawdę wiele radości. Wytrwałość to klucz do sukcesu!