Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Vouchery na rejs jachtem

Poczuj prędkość, wolność i luksus. Zabierz najbliższą osobę na romantyczny rejs żaglówką we dwoje. Jest to idealny pomysł na wspaniałą randkę lub uczczenie rocznicy. Jeżeli natomiast szukasz inspiracji na dzień z przyjaciółmi, w tej kategorii także znajdziesz coś dla siebie.

Jachty
Filtry

Średnia cena 570,45 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją

Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (15)
Od 99,00 zł

Wybierz rejs jachtem żaglowym, katamaranem lub motorówką

Dzięki szerokiej ofercie Superprezenty.pl możesz odbywać rejsy po wodach pływowych - zarówno tych śródlądowych, jak i morskich. W naszym katalogu znajdziesz między innymi rejsy jachtem żaglowym, katamaranem i motorówką. Na pokładzie każdej maszyny czekać będzie na Ciebie profesjonalna i doświadczona załoga, a także całe mnóstwo atrakcji.

Przygoda na jachcie - jak przebiega atrakcja?

Dokładny przebieg atrakcji zależy od organizatora. Niezależnie od tego, jaką ofertę z naszego katalogu wybierzesz, masz gwarancję wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Podczas rejsu jachtem nie tylko będziesz mógł eksplorować akwen i podziwiać piękne widoki, ale również wziąć czynny udział w zadaniach załogi. Nawet krótka przygoda pod żaglami da Ci niezbędne umiejętności i doświadczenie, które z pewnością zaowocuje w kolejnych rejsach.

Jeden z najpopularniejszych rejsów z naszej oferty to rejs z centrum uroczego miasta, jakim bez wątpienia jest Gdańsk. Termin należy ustalić z organizatorem już po zakupie vouchera.

Pasażerowie rejsu, przez cały czas trwania przygody, znajdują się pod opieką wykwalifikowanego sternika. Sternik służy swoją wiedzą i doświadczeniem. Na pokładzie jachtu na uczestników czekają także kapoki, kocyki i butelka prosecco. Żegluga po Morzu Bałtyckim trwa dwie lub cztery godziny (w zależności od wybranej opcji). Zakończenie rejsu może odbyć się w Gdańsku, Sopocie lub dowolnym porcie Zatoki.

Bałtyk magiczny jak Morze Północne, Mazury o zachodzie słońca pięknem dorównują Chorwacji

Jak na żagle to tylko za granicę? Oczywiście, że nie! Najwięksi żeglarze są zgodni - Polska niczym nie ustępuje innym krajom. Nie trzeba jechać na Wyspy Liparyjskie, aby odbyć romantyczny rejs o zachodzie słońca. Nie trzeba nawet ruszać na tydzień nad Morze Śródziemne, aby wziąć udział w wyjątkowym rejsie i poznać piękno matki natury. Wystarczy wybrać jeden z rejsów z naszej oferty.

Proponujemy między innymi:

 • rejs po zalewie lub jeziorze, np. po Zalewie Sulejowskim, na Mazurach,

 • rejs po Wiśle, np. motorówką,

 • rejs po morzu, port Kołobrzeg, Świnoujście lub Trójmiasto.

Wszystkie rejsy organizowane są przez profesjonalne firmy. Lata doświadczenia, wszystkie niezbędne certyfikaty i objęcie klientów gwarancją ubezpieczeniową to tylko kilka z wielu dowodów tego profesjonalizmu.Wybierając rejs na jachcie, możesz być dodatkowo pewny, że zaskoczy Cię luksus maszyny. Po tafli wody sunie ona niczym wolny ptak. Kto wie, może po takim rejsie obudzi się w Tobie nowa pasja, jaką jest żeglarstwo?

Rejsy morskie i śródlądowe - dlaczego warto?

Do Twojej dyspozycji oddajemy możliwość odbycia cudownej przygody poza lądem. Każdy akwen, czy to Bałtyk czy jezioro, ma wiele miejsc do odkrycia. Dlaczego warto skorzystać z takiej formy zwiedzania i zabawy?

Jakie korzyści płyną z rejsów?

 • Rejsy to doskonały, nieco inny sposób, na odpoczynek. Z dala od lądu, w miejscu, gdzie króluje woda, możesz się zdystansować i oderwać od trosk codzienności.

 • Rejs to także świetny, nietuzinkowy sposób na zwiedzanie.

 • Dzięki naszej szerokiej ofercie możesz wybrać dowolny jacht, kierunek i akwen.

 • Płyniemy zawsze z doświadczoną załogą. Wybierając rejsy z katalogu Superprezenty.pl, masz gwarancję najwyższej jakości usługi w dobrej cenie.

 • Jachty są odpowiednio przygotowane (dostosowane do klientów indywidualnych) i zaskakują luksusem. Mają także ubezpieczenie i niezbędne certyfikaty.

 • Z rejsów możesz korzystać w dowolnym czasie - nie tylko w wakacje. Termin należy wcześniej potwierdzić u organizatora.

 • Rejsy idealnie sprawdzają się, jeśli chcesz w nietypowy sposób świętować ważną okazję, np. rocznicę ślubu czy zaręczyny. Wystarczy sprawdzić wolne miejsca i ustalić szczegóły z organizatorem.

 • Przygoda na jachcie to coś, co pamięta się nie na długie tygodnie, a na długie lata!

Rejsy morskie i nie tylko - szeroka oferta Superprezenty.pl

Czy wiesz, że dzięki szerokiej ofercie Superprezenty.pl możesz skorzystać z różnych wodnych atrakcji i to w wielu zakątkach Polski? Rejsy morskie organizujemy w takich lokalizacjach jak Kołobrzeg czy Trójmiasto. Dużą popularnością cieszą się również rejsy żaglówką po Mazurach. A jeśli wydaje Ci się, że w dużym mieście nie można skorzystać z wielu atrakcji wodnych, sprawdź nasze rejsy po Wiśle i specjalną ofertę restauracji na wodzie.

To jednak nie wszystko. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy szeroką ofertę kursów żeglarskich, w tym możliwość wyrobienia patentów! Jeśli chcesz mieć kiedyś własny jacht lub marzą Ci się rejsy tylko we dwoje, weź udział w oferowanym przez nas szkoleniu. Poniżej znajdziesz szczegóły ofert ze szkoleniami, prowadzącymi do uzyskania stosownych dokumentów.

Patent jachtowego sternika morskiego - szkolenia

Patent żeglarski uprawnia do legalnego wypożyczenia żaglówki i pływania jachtem o kadłubie dłuższym niż 7,5 m albo jachtem motorowym o mocy silnika powyżej 75 kW z długością kadłuba większą niż 13 m.

Polski Związek Żeglarski ustanowił trzy patenty żeglarskie, które można zdobyć po spełnieniu określonych w przepisach warunków.

Do tych patentów należą:

 • patent żeglarza jachtowego,

 • patent jachtowego sternika morskiego,

 • patent kapitana jachtowego.

Kto może zrobić patent żeglarski?

Pierwszy patent żeglarski, czyli patent żeglarza jachtowego, można uzyskać już po ukończeniu 14. roku życia.

Więcej informacji o kursach żeglarskich Superprezenty.pl znajdziesz TUTAJ.

Sternik motorowodny - szkolenia

Patenty motorowodne wydaje w naszym kraju Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego.

Wyróżniamy trzy stopnie obsługi łodzi motorowych:

 • sternik motorowodny,

 • motorowodny sternik morski,

 • kapitan motorowodny.

Jakie uprawnienia daje patent sternika motorowodnego?

Jeśli masz patent sternika motorowodnego, możesz poruszać się legalnie jachtami motorowymi po wodach śródlądowych bez ograniczeń (mocy silnika czy długości kadłuba) oraz prowadzić jachty motorowe o długości kadłuba 12 m po morskich wodach wewnętrznych i pozostałych wodach morskich w strefie od 2 Mm od brzegu w porze dziennej.

Kto może zrobić patent sternika motorowodnego?

Zgodnie z prawem do egzaminu na patent sternika motorowodnego może podejść każda osoba, która ukończyła 16 lat.

Więcej informacji o kursach motorowodnych Superprezenty.pl znajdziesz TUTAJ.

Sprawdź również oferty na rejsy stażowe. Uczestnicząc w rejsie stażowym lub rejsie morskim, zaliczasz kolejne godziny żeglowania, a także lepiej poznajesz akwen i zyskujesz nowe doświadczenie.