Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Vouchery na lot motolotnią

Jeśli marzysz, by podarować komuś bliskiemu przygodę z motolotnią, lot w obecności instruktora spełni swoje zadanie! Wystarczy 30 minut aktywności z motoparalotnią, aby docenić widoki najpiękniejszych polskich miast. Z lotu ptaka wszystko jest lepsze, a co za tym idzie - polepsza się również spojrzenie na rzeczywistość. Kraków, Warszawa, Zielona Góra, Toruń, Wrocław, Poznań, a może Kielce? Lot widokowy odbywa się w każdym miejscu!

Filtry

Średnia cena 583,40 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Lokalizacje, w których odbywa się lot widokowy:

Jeśli chcesz wręczyć prezent, lot będzie idealny!

Lot widokowy motolotnią to niesamowita okazja, by ujrzeć świat z lotu ptaka. Czy takie widoki mają swoją cenę? Okazuje się, że niekoniecznie! Nieważne, czy wybierzesz lot paralotnią czy motolotnią - ceny voucherów są bardzo przystępne! 30 minut lotu to koszt rzędu 150 złotych. Dla przypomnienia informujemy, że tyle samo kosztuje flakon perfum lub lampka. Chyba nie trzeba wspominać, że rzeczy do 150 zł nie mają podejścia do takich aktywności, jak lot motolotnią czy lot paralotnią!

Każdy prezent z tej kategorii to niesamowite przeżycie, ale podniebne emocje wiążą się również z aspektem podróżniczym, jaki wynika z realizacji prezentu. Zarówno w przypadku paralotni, jak i zabaw z motolotnią lot otwiera umysł na zupełnie nowe wizualne doznania. Dodatkowo uczestnicy decydują się nierzadko na zdjęcia, których wykonanie umożliwia organizator. Lot paralotnią cechuje się także gigantycznym wpływem na to, jak uczestnik widzi rzeczywistość.

Dlaczego taki prezent jest idealny?

Po czymś tak emocjonującym wszelkie troski wydają się ulatywać niczym kamfora, a widoki przysłaniają wszelkie niedogodności, jakich się doświadczyło. Nic więc dziwnego, że lot motolotnią będzie idealnym wyborem w kontekście podarunku. Prezent wybrany z tej kategorii to nie tylko niesamowite przeżycie, lecz przede wszystkim korzyści, jakie wiążą się z wrażeń doświadczanych na wysokości. Wspaniałe budowle, wielkie przestrzenie porośnięte zielenią czy gigantyczne zbiorniki - widziane z lotu ptaka - to tylko część wrażeń, jakie możesz podarować bliskiej osobie z okazji urodzin lub w innych okolicznościach; w końcu urodziny to tylko jedna z wielu wspaniałych sposobności do tego, by przeżyć coś niezwykłego!

Kraków, Warszawa, Zielona Góra, Toruń, Wrocław, Poznań, a może Kielce? Sprawdź, która lokalizacja będzie najlepsza i podaruj wspaniałe, niezapomniane emocje. Jeśli masz jakieś pytania, nie zostawimy Cię bez odpowiedzi. Skontaktuj się z naszą infolinia, a doradzimy Ci z wyborem idealnego miejsca do tego, by odbyć lot motolotnią!

Loty widokowe motolotnią - niezapomniane wrażenia gwarantowane

Przelot motolotnią to znakomity lot widokowy oraz przeżycie z kategorii lekko ekstremalnych. Jeśli nie wierzysz, przejrzyj opinie naszych klientów, które znajdują się pod sekcją "opis" w każdej propozycji podarunku. Większość uczestników doświadczała ekscytacji jeszcze przed realizacją prezentu. Tak niesamowite wrażenia biorą się z faktu, że już sama świadomość wznoszenia, jakie będzie miało miejsce, porusza serce i podrywa ciało do lotu. Zdjęcia wykonywane na wysokości, niezapomniane urodziny w ramionach przestworzy i przede wszystkim widoki, których nie da się usunąć z głowy - to emocje, które zagwarantujesz, decydując się na prezent.

Być może sądzisz, że taki prezent nie spełni swojej roli przeżyć o wielkim wpływie na wspomnienia. Pozwól, że wyprowadzimy Cię z błędu! Motolotnia to maszyna, w której zegarek chodzi zupełnie inaczej. Czas trwania usługi wynosi od 15 minut do nawet godziny! Wiedz ponadto, że nawet kwadrans pokazu, jaki gwarantują nieziemskie widoki, nokautuje wszystkie inne podarunki, o czym dowiesz się po przeczytaniu opinii zadowolonych klientów.

Lot motolotnią - nasze najlepsze przeżycia w tej kategorii:

 • Lot motolotnią Warszawa,
 • Lot motolotnią z filmowaniem,
 • loty dla dwojga - Warszawa i inne miasta,
 • w górach,
 • nad Wartą,
 • oferty motolotni w zestawach podarunkowych.

 

Voucher na lot motolotnią - zobacz, jak wielką moc ma ten prezent!

To piękne, że lot motolotnią może dać tyle niesamowitych emocji! W kategorii „lot motolotnią” odnajdziesz prezenty dla dwojga oraz jednej osoby po niezwykle przystępnych cenach. Przekonaj się, jak łatwo znaleźć prezent urodzinowy i na każdą inną okazję. Wybierz jedną z naszych propozycji!

Motolotnia potrafi zmienić obraz widziany własnymi oczami. W powietrzu pięknieje nawet to, co widziane na co dzień! W kategorii „lot motolotnią” zawarliśmy propozycje pomysłów na prezenty dla wszystkich osób złaknionych emocji wywołanych błękitem przestworzy. Wystarczy 15 minut na pokładzie motolotni, aby przekonać się pięknie bajecznych krain, rozsianych praktycznie po całej Polsce. Warto wykonać zdjęcia pamiątkowe z tak niesamowitej podróży. Pilot najczęściej pozwala, aby to zrobić - wystarczy jedynie karta pamięci!

Motoparalotnia - najlepsi organizatorzy lotów

 • Paralotnie Poznań,
 • Flytandem,
 • Fly-Tech,
 • Air Mario,
 • Sky-Life.

 

Okazja, by podarować lot motolotnią

Jak wiele razy ukochany mówił Ci o swoich pragnieniach z dzieciństwa? Czy znasz jago marzenia z najmłodszych lat? Jeśli tak, istnieje duże prawdopodobieństwo, że ich głównym obiektem był... sam szczyt nieba. Tak się składa, że w Super Prezentach posiadamy dziesiątki aktywności dotyczących tego typu przeżyć.

Oferujemy zarówno przeloty nad miastem czy połaciami zieleni w towarzystwie pilota, jak również szkolenia teoretyczne i praktyczne z obsługi samolotu. Pilot znajdujący się na pokładzie motolotni to najczęściej doświadczony specjalista, który posiada niezbędne certyfikaty.

Walentynkowy prezent o tak pożytecznym wpływie na umiejętności jest jednocześnie biletem do krainy powlekanej emocjami!

Doświadczajcie piękna wspólnie

To właśnie przecinanie ramion przestworzy podczas lotu owocuje pięknem najróżniejszych bodźców. Widoki zapierające dech w piesiach są nie tylko efektowne, ale również rozwojowe. Dlaczego? Bo to właśnie cudowne pejzaże okazują się wstępem do zupełnie nowej pasji, inspirując nowych adeptów lotnictwa. Motolotnia bawi, ale i uczy. Ponadto pilot, który znajduje się na pokładzie motolotni, umożliwi wykonanie zdjęcia. To idealna pamiątka z tak czarującego przeżycia!

Być może szukasz prezentów z kategorii lotniczej, które pozwolą Wam doświadczać piękna razem? Wiadomo, że we wspólnych objęciach wszystko jest lepsze, dlatego zdecydujcie się na lot balonem! To nie tylko perspektywa doznania piękna przyrody, ale także tego pochodzącego z romantycznej aury.

Eksploracja nieba to jedna z najlepszych okazji do wypowiedzenia czułych słów i podziękowań za bezgraniczną miłość. Właśnie z tego powodu pokaż komuś bliskiemu, że motolotnia jest wyrazem Twojej wdzięczności.

Najlepszy prezent - który lot wybrać?

 • lot motolotnią nad miastem,
 • lot motolotnią w górach,
 • lot motolotnią dla dwojga,
 • lot motolotnią + zdjęcia,
 • zestaw podarunkowy.

 

Lot motolotnią - pomysł na prezent wyjątkowy

Zadajesz sobie pytania dotyczące tego, czy motolotnia spełni swoje zadanie? A może zastanawiasz się, jaki lot motolotnią kupić dla pary kupić z okazji rocznicy? A może chciałbyś dać rodzicom prezent, który dosłownie wzniesie ich na wyżyny radości uplecionej szafirowym wrzecionem podniebnych okrzyków zabarwionych zielenią oddalającej się ziemi?.

Taką możliwość gwarantuje motolotnia we wrocławskiej firmie Flytech w ofercie lotu widokowego dla dwojga! Być może nie raz zastanawiałeś się, gdzie polecieć motolotnią w Warszawie, a my jesteśmy od tego, aby udzielić Ci odpowiedzi na to trudne pytanie – FAZA BE, LOTYPARALOTNIA.PL oraz P.P.H DOMEX to nasi niesamowici organizatorzy lotów motolotnią w stolicy, którzy oprócz doskonałego poziomu bezpieczeństwa oferują również przyjazną atmosferę!

Jeśli pragniesz złożyć w czyjeś dłonie wyjątkowy prezent, lot z możliwością wykonania zdjęcia z pewnością spełni swoje zadanie. Kategoria lotów motolotnią zawiera również pomysły na prezent dla wielbicieli samotnych wycieczek po sklepieniu nieba przy jednocześnie zachwycających widokach, jak w przypadku lotu motolotnią na Górami Świętokrzyskimi, które ukazują swoje zaostrzone iglice po wzniesieniu się na wysokości zapierające dech w piersiach. Voucher na lot motolotnią to doskonały prezent urodzinowy, podarunek dla chłopaka, kobiety zakochanej w adrenalinie oraz każdego miłośnika akcji serca przyspieszonej od widoków tasujących się przed oczami! Zdjęcia wykonane w objęciach nieba wyglądają niesamowicie!

Kategoria „yoty motolotnią” została zaprojektowana w taki sposób, aby każdy mógł pozwolić sobie na wzniesienie w ramiona przestworzy i właśnie dlatego voucher na lot – zarówno dla dwojga, jak i jednej osoby – vouchery na lot motolotnią zakupisz w kwocie już od 143 złotych!