Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Wirtualna rzeczywistość - vouchery do najlepszych ośrodków VR

Wirtualna rzeczywistość to zabawa pozwalająca przeżyć niesamowitą przygodę w zupełnie innym wymiarze! VR to również wspaniały pomysł na prezent dla fana gier, nowych technologii i... adrenaliny. Wirtualna rzeczywistość jest absolutnie dla każdego, ponieważ wystarczy założyć specjalne okulary, aby przenieść się do świata niespotykanych dotąd atrakcji i nowych doznań. Przekonaj się sam lub podaruj takie przeżycie bliskiej Ci osobie. Prezenty z kategorii VR szczególnie polecamy jako podarunek dla brata lub chłopaka. Zapraszamy na przygodę!

Wirtualna rzeczywistość
Filtry

Średnia cena 224,06 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją

Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (13)
Od 99,00 zł

Virtual reality, czyli czym jest rzeczywistość wirtualna?

Rzeczywistość wirtualna (z angielskiego VR - virtual reality) to obraz sztucznej rzeczywistości stworzony komputerowo. Technologia VR polega na multimedialnym kreowaniu przez komputer wizji przedmiotów, przestrzeni i zdarzeń. Dzięki wirtualnej rzeczywistości możesz "na żywo" zobaczyć elementy świat realnego (przykładem są symulacje komputerowe różnych znanych miejsc) i fikcyjnego (na przykład gry komputerowe science-fiction). Rzeczywistość wirtualną wykorzystuje się obecnie w różnych branżach. Technologie VR obecne są w nauce (wizualizacje wyników eksperymentów naukowych), architekturze (poruszanie się po zaprojektowanych budynkach, dobieranie oświetlenia i umeblowania), symulacjach treningowych (symulatory lotu), medycynie (edukacja, leczenie niektórych fobii, rehabilitacja zaburzeń ruchu) i handlu (wirtualne wizyty w salonach samochodowych). Dziedziną zdominowaną przez virtual reality jest rozrywka.

Playstation VR, czyli jak wirtualna rzeczywistość zdominowała gry

Wirtualna rzeczywistość coraz częściej pojawia się w grach komputerowych. Czym różni się zwykła gra od rozgrywki w wirtualnej rzeczywistości? Przede wszystkim zapewnia realne doznania na zupełnie innym poziomie. Gracz nie siedzi w wygodnym fotelu i nie obserwuje gry na ekranie komputera. Gracz dosłownie "jest w grze", wyposażony w specjalne gogle porusza się w rzeczywistości wirtualnej. Pomieszczenie, w którym przebywa, staje się polem bitwy lub pełną zagadek planszą w wysokiej rozdzielczości. W tej rozrywce następuje odcięcie od wszystkich bodźców świata zewnętrznego. Obraz i dźwięk VR działają na wszystkie zmysły.

Czym różni się virtual reality od augmented reality?

Wraz z rozwojem technologii przyszłości w użyciu pojawił się również termin augmented reality, czyli rozszerzonej rzeczywistości (w skrócie AR). Rozszerzona rzeczywistość to połączenie obrazu realnego (najczęściej z kamery) z naniesionymi na nią trójwymiarowymi elementami stworzonymi komputerowo. Z technologią AR mamy do czynienia na przykład w grze na smartfony Pokemon GO. Technologia AR znalazła również wiele zastosowań w handlu. System umożliwia umiejscowienie wirtualnego sprzętu w wybranym rzeczywistym miejscu. Dzięki temu możesz na przykład sprawdzić czy biała kanapa będzie pasować do Twojego stylowego salonu.

Vouchery na wirtualną rzeczywistość - gdzie prawdziwe życie miesza się ze światem wirtualnym

Superprezenty.pl współpracują ze znanymi i polecanymi ośrodkami VR w Polsce, które zapewniają rozrywkę na wysokim poziomie! Każde centrum VR gwarantuje mnóstwo atrakcji zarówno graczom, jak i osobom, które chcą na chwilę znaleźć się w zupełnie innym otoczeniu.

Ośrodki rzeczywistości wirtualnej znajdziesz między innymi w następujących miastach w Polsce:

 • Warszawa,

 • Poznań,

 • Łódź,

 • Bydgoszcz,

 • Wrocław,

 • Kraków,

 • Sopot,

 • Ostrołęka,

 • Gdynia,

 • Szczecin,

 • Polanica-Zdrój.

Wirtualny świat to mnóstwo możliwości, których nie obejmie nawet Twoja wyobraźnia. Możesz wybrać dowolną interakcję. Chcesz zrobić sobie wirtualny spacer nad przepaścią? A może interesują Cię interakcje w emocjonującej grze science-fiction? Wystarczy, że założysz gogle i będziesz gotowy na niezwykłe doznania. Powiedzieć, że wirtualna rzeczywistość to przygoda, to jak nic nie powiedzieć!

Wirtualna rzeczywistość - dla kogo taki prezent?

Voucher na wirtualną rzeczywistość to doskonały pomysł prezentu dla osoby, która w życiu codziennym fascynuje się światem gier. Voucher na VR to również dobry upominek dla miłośników przygody i niezwykłych emocji. Twój brat marzył o tym, aby zostać pilotem? Zabierz go do centrum rzeczywistości wirtualnej, dzięki której będzie mógł zasiąść w wyjątkowym symulatorze lotu. Symulator reaguje na wszystkie ruchy i inne działania użytkownika w czasie rzeczywistym, co gwarantuje przyjemne i bardzo naturalne doświadczenie. Chcesz wybrać się z przyjaciółmi do niezwykłego escape roomu? Sprawdźcie vouchery na VR i zaplanujcie atrakcję na zupełnie innym poziomie. Nie musicie martwić się, że obiekty, przedmioty czy postacie będą zaprezentowane w sposób nienaturalny. Współczesne zaawansowane oprogramowanie z założenia ma oddawać wszystko w sposób jak najbardziej realny.

Wirtualna rzeczywistość na prezent sprawdzi się głównie u:

 • wszystkich graczy, którzy każdą wolną chwilę spędzają na konsoli lub przed komputerem,

 • każdego miłośnika nowych technologii, którego interesuje komputerowa przyszłość,

 • osób, które uwielbiają wyjątkowe doznania, takie jak filmy 3D, 4D, 5D,

 • wszystkich miłośników przygody,

 • każdego fana niezapomnianych emocji.

VR na prezent możesz podarować nie tylko mężczyźnie, ale również kobiecie. Wirtualna rzeczywistość to także świetna rozrywka dla par oraz grup przyjaciół. Niektóre ośrodki VR udostępniają obiekty na wyłączność, więc możesz zorganizować tam urodziny lub wyjątkowy wieczór kawalerski.

Poniżej kilka popularnych ofert VR z katalogu Superprezenty.pl:

 • wirtualna rzeczywistość dla dwojga w Warszawie,

 • wirtualna rzeczywistość "VIVE" w Warszawie,

 • wirtualna rzeczywistość dla dwojga w Poznaniu,

 • wirtualna rzeczywistość w Łodzi,

 • wirtualna rzeczywistość dla dwojga w Bydgoszczy,

 • wirtualna rzeczywistość dla dwojga we Wrocławiu,

 • wirtualna rzeczywistość dla dwojga w Krakowie,

 • wirtualna rzeczywistość dla dwojga w Łodzi,

 • wirtualna rzeczywistość w Sopocie,

 • wirtualna rzeczywistość w Ostrołęce,

 • wirtualna rzeczywistość dla całej rodziny w Gdyni,

 • wirtualna rzeczywistość - impreza we Wrocławiu,

 • wirtualna rzeczywistość - pakiet wrażeń w Bydgoszczy,

 • wirtualna rzeczywistość - trening na symulatorze lotu w Szczecinie,

 • wirtualna rzeczywistość - pakiet dla grup w Szczecinie,

 • wirtualna rzeczywistość - pakiet dla pary w Szczecinie,

 • wirtualna rzeczywistość - impreza życia w Polanicy- Zdrój.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami ofert naszych partnerów!