Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione
Dostawca Virtual House

Przygoda w wirtualnej rzeczywistości dla dwojga - Łódź

Łódź
W zależności od wybranej opcji
2 os.
179,00
Odbierz w Klubie Lojalnościowym17,90 zł
Wybierz wariant cenowy:
Wybierz ilość
 • Cena niższa lub taka sama jak u organizatora

 • Voucher ważny 12 miesięcy od dnia nabycia

 • E-voucher w 1 minutę

 • Łatwe przedłużenie i wymiana

 • 1 minuta
 • Dostawa 1-3 dni
 • 2-3 dni robocze
 • * 0 zł dla zamówień od 149 zł
 • 1-3 dni robocze
 • * 0 zł dla zamówień od 149 zł
 • 1 dzień roboczy dla zamówień złożonych do 14:00
 • 1 godz.*
 • 4-6 dni

Rzeczywistość rozszerzająca przeżycia

Virtual House to miejsce, postawione na jak najbardziej realnych fundamentach, ale rzeczywistość tutaj wychodzi daleko poza ściany salonu. Jej wersji rozszerzonej dostarczy Wam 10 stanowisk VR oraz 90 różnych symulacji i doświadczeń. Tutaj przeżyjecie zawieszenie w stanie nieważkości, oddacie się rewolwerowym pojedynkom, przejedziecie się górską kolejką lub staniecie oko w oko z krwiożerczymi zombie.

Rozgrywki multiplayer

Salon nastawiony jest na rozgrywkę multiplayer. Dzięki temu we wspólnym teamie lub naprzeciw siebie stoczycie pojedynki np. na miecz i tarczę, dołączycie do dwuosobowego zespołu startującego w potyczkach rewolwerowców, lub usiądziecie w wygodnych fotelach formuły 1, wyposażonych w kierownicę i pedały, które zwiększają poczucie realności i aż się proszą, aby w nich usiąść i wcisnąć gaz do dechy!

VR dla dorosłych i dzieci

Virtual House oferuje aplikacje przeznaczone dla użytkowników zarówno dorosłych, jak i tych młodych. Znajdziecie tu imponujący wybór przeżyć wyciszających, relaksujących, angażujących oraz tych, które zjeżą Wam włos na głowie. Wiele z osób odwiedzających Virtual House nie spodziewa się tego, co ich czeka po otwarciu drzwi do wirtualnej rzeczywistości!

Ogrom pozytywnych przeżyć

Zebrane w salonie gry są łatwe, proste i przyjemne, co nie oznacza, że zostały pozbawione ducha rywalizacji oraz autentycznych emocji. Wręcz przeciwnie - czas spędzony w Virtual House dostarczy Wam całą masę pozytywnych przeżyć, otworzy na nowe doznania i pozwoli sprawdzić jakie emocje wyzwalają w Was przeżycia, które znaliście, ale do tej pory nie udało się Wam ich doświadczyć. Jesteśmy pewni, że raz odwiedzając Virtual House, wrócicie tu po kolejną dawkę przeżyć!

Dostępne warianty voucherów dla 2 osób:

 • 90 minut w Virtual House: 179 zł
 • 120 minut w Virtual House: 239 zł

Ważne informacje

 • Virtual House, ul. Piotrkowska 120, Łódź

 • Pogoda nie ma wpływu na realizację usługi.

 • W zależności od wybranej opcji

 • 2 osoby

 • Dane kontaktowe do Organizatora widoczne będą na zakupionym Voucherze.

 • 12 miesięcy od dnia nabycia

Inne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Na realizację weź ze Sobą voucher podarunkowy. Przy rezerwacji podaj Organizatorowi numer kuponu.

Virtual House to miejsce, w którym króluje wirtualna rzeczywistość. Dla uczestników przygotowano 10 stanowisk VR oraz 90 różnych symulacji i doświadczeń. Oddacie się tu zawieszeniu w stanie nieważkości i pojedynkom na rewolwery po jazdę kolejką górską i obronę zamku przed orkami i smokami. Virtual House oferuje profesjonalną obsługę firm na eventach zewnętrznych i targach, dostarczając wartościowej i mobilnej rozrywki.W Virtual House zetkniecie się z najnowszymi nowinkami ze świata wirtualnej rzeczywistości. Znajdziecie zarówno aplikacje przeznaczone dla użytkowników dorosłych, jak i tych młodszych. Od wyciszających i relaksujących przeżyć po te, które zjeżą Wam włosy na głowie. Wiele z osób odwiedzających Virtual House nie spodziewa się tego, co ich czeka po otwarciu drzwi do wirtualnej rzeczywistości!Salon podzielony jest na 4 strefy tematyczne. Ich ściany zdobią graffiti stworzone przez łódzkie StandART Studio. W pierwszej strefie zadbano o klimat rodem ze statku kosmicznego. Aplikacje, które się tu znajdują, nawiązują do przestrzeni kosmicznej (są to galaktyczne starcia i podróże w kosmosie).Kolejny z pokoi wyposażono w dwa fotele racingowe, wraz z kierownicami i pedałami, które pozwalają na ściganie się (również ze sobą) na torach całego świata. Na ścianach tej strefy znajdziecie wiele ciekawych prac związanych z wyścigami, nie tylko samochodowymi. Nacisk na gry multiplayerowe daje Wam możliwość spędzenia czasu na rywalizacji w gronie znajomych.W Virtual House znajdują się aplikacje przeznaczone dla osób w każdym przedziale wiekowym – a zebrane w nim gry są łatwe, proste i przyjemne, tak aby czas w nim spędzony dostarczał wyłącznie pozytywnych przeżyć. W Virtual House dba się o klimat i nowe technologie, tak aby osoby nieczujące się za pan brat z nimi, nie czuły dyskomfortu. Wręcz przeciwnie – istnieje duże prawdopodobieństwo, że nawet te osoby wrócą tu po kolejną dawkę wirtualnych przeżyć!Virtual House daje możliwość zatopienia się w wirtualny świat nawet 4-osobowej grupie znajomych - mogą oni rywalizować lub współpracować ze sobą w dwóch różnych symulacjach. Aż 67% osób najlepiej ocenia symulacje, w których mogą uczestniczyć w nich razem. W salonie znajdą swoje miejsce również osoby najmłodsze. Jak do tej pory rekordzistą jest 3-letni Jasio, który przeżył przygodę z wirtualnym królikiem. Dzieciom dedykowane są symulacje bogate w żywe kolory, pozwalające wcielać się w przeróżne role, odwiedzać bajkowe światy, a także stać się częścią animowanego filmu 360*. Dla nich został też przygotowany wirtualny pokój zabawek, w którym wcielą się w rolę czarodzieja. Te i wiele innych przeżyć czeka nie tylko najmłodszych w salonie Virtual House!

5.0
(1 - ilość oddanych głosów)
5 punktów
1
4 punkty
0
3 punkty
0
2 punkty
0
1 punkt
0
Ga
Gabriela
Zweryfikowany użytkownik
5.0
· 2022-12-20