Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Vouchery na kurs pilotażu

Pierwszy kurs pilotażu to przeżycie, które pozwala spełniać aspiracje! Wystarczy kilka minut spędzonych w kokpicie, aby przekonać się do wielkiej mocy podniebnych wojaży. Pilotowanie samolotu to marzenie wielu wielbicieli niesamowitych emocji i marzycieli, którzy śnią o pracy zawodowej w tej branży, jednocześnie łaknąc doświadczenia emocji gwarantowanych podczas lekcji.

Kurs pilotażu
Filtry

Średnia cena 590,44 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (15)
Od 99,00 zł

Jak zostać pilotem?

To bardzo ogólne pytanie jest jednym z najczęściej typowanych haseł odnośnie szeroko pojętego pilotażu. Szkolenie z pilotażu to jedno, ale inną kwestią jest odnalezienie odpowiedniej firmy, która zagwarantuje kursy opatrzone wysokim poziomem merytoryki.

Wśród naszych propozycji odnośnie lotu samolotem znajdziesz wiele propozycji, takich jak kurs pilotażu szybowca czy kurs pilotażu awionetki. Samolot, w którym będziesz mógł odbyć szkolenie, jest najczęściej przygotowany do przeżyć o charakterze dydaktycznym. Kokpity najpopularniejszych samolotów (np. Cessna) są wyposażone w liczne systemy komunikacji, które przedstawia się jeszcze podczas teoretycznej części zajęć.

Dalsze kroki podczas nauki latania

Przed finalnym lotem należy odbyć odpowiednią liczbę godzin szkoleniowych w symulatorze, który profesjonaliści wykorzystują nawet wtedy, gdy już od lat posiadają licencje lotnicze. Miastem, w którym znajduje się obecnie największy symulator służący do szkoleń, jest Wrocław.

Po zakończeniu sesji mają miejsce szkolenia praktyczne. Właśnie wtedy uczestnik poznaje wszystkie kwestie dotyczące budowy samolotu, fizyki, mechaniki, dynamiki oraz zasad bezpieczeństwa. Dopiero po zaliczeniu teoretycznego testu końcowego następuje przejście do kolejnego etapu. Latanie odbywa się wyłącznie w obecności instruktora, który posiada dodatkowe uprawnienia do organizacji lotów szkoleniowych.

Prezent w postaci vouchera na szkolenie lotnicze z pilotażu jest gwarancją otrzymania profesjonalnej wiedzy, której zwieńczenie ma miejsce po pomyślnie zaliczonym egzaminie państwowym, który odbywa się w większych miastach, takich jak Warszawa czy Wrocław.

Nauka latania - spójrz, gdzie odbywają się nasze szkolenia:

 • Warszawa,
 • Piotrków,
 • Łódź
 • Wrocław,
 • Kołobrzeg,
 • Poznań,
 • Szczecin,
 • Zielona Góra,
 • Aglomeracja Śląska.

 

Pierwszy kurs pilotażu samolotu - zbliż się do licencji pilota!

Kurs pilotażu na prezent to doskonały pomysł, aby zagwarantować komuś z Twoich bliskich perspektywę samorozwoju. Wspinając się po drabinie licznych egzaminów oraz uprawnień, na pierwsze miejsce wysuwają się niespełnione dotąd marzenia o karierze lotniczej.

Każde szkolenie składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. Podczas każdej z nich uczestnik trafia na wiele okazji, aby przekonać się co do swoich aspiracji. Licencja pilota, pozwalająca na realizację lotu samolotem turystycznym, nie jest bynajmniej trudna do otrzymania. Początkujący pilot otrzymuje ją po pomyślnym odbyciu lotu oraz zaliczeniu teorii. Tak się składa, że wszystkie narzędzia merytoryczne są przekazywane podczas realizacji szkolenia, które gwarantuje voucher!

Szkolenie teoretyczne - kariera pilota tylko czeka!

Wcześniej wspomnieliśmy, jak ważny jest symulator. W trakcie dwóch godzin szkoleniowych nie nauczysz się pilotować samolotem, co zdaje się oczywiste, biorąc pod uwagę odpowiedzialność oraz liczbę lat, które inni piloci spędzają na szkoleniu swoich umiejętności. Zanim jednak dojdzie do jakichkolwiek praktycznych zajęć, a nawet nim poznasz wspomniany symulator, musisz wiedzieć, jak działa samolot.

Pierwszy kurs pilotażu obejmuje przede wszystkim zasady panujące podczas lotów. Każdy aeroklub organizujący takie zajęcia stawia przede wszystkim na zgodność z regułami ustalanymi przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, zwłaszcza w przypadku starania się o licencję ppl. Oprócz tego organizator zajęć gwarantuje całą masę arcyciekawych kwestii dotyczących tego, z czym wiąże się sam lot, a czego nie mówi się w żadnej szkole.

Najlepsze pomysły na prezent w postaci kursu lotniczego:

 • lot w symulatorze,
 • lot z nauką pilotowania,
 • zostań pilotem - Warszawa,
 • pierwszy kurs pilotażu,
 • Lot w symulatorze za sterami Boeinga 737 - Wrocław,
 • lot zapoznawczy z warsztatami lotniczymi.