Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Prezenty na 40 urodziny

"Czterdzieści lat minęło jak jeden dzień". "Życie zaczyna się po czterdziestce!". "Już bliżej jest niż dalej, o tym wiesz" – ale czy wiesz co podarować bliskim jako prezent na 40 urodziny? Kolejna para skarpetek, spinki do koszuli, a może krawat? Drobny upominek jako prezent dla mężczyzny to norma. Co powiesz na to, aby tym razem przełamać rutynę i zdecydować się na oryginalny prezent na 40 urodziny? Prezenty dla niej, takie jak kremy, rajstopy czy perfumy również nie brzmią zbyt dobrze. Za to nasze oryginalne prezenty powinny idealnie sprawdzić się jako prezent na 40 dla niej. Przełam rutynę i zdecyduj się na przeżycia, które zostają na zawsze – dzięki temu prezent na 40 urodziny stanie się czymś niezapomnianym.

Prezenty na 40 urodziny
Filtry

Średnia cena 895,50 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją

Brak wyników