Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Strzelnica Katowice

Pragniesz podarować wyjątkowy prezent? Postaw na voucher dotyczący strzelania! Wszystkie podarunki zawarte w tej kategorii charakteryzują się najwyższym poziomem usług oraz wizją wielkich emocji, jakie towarzyszą realizacji. H&K 416? Karabin Colt M4? A może strzelba lub karabinek M4?

Filtry

Średnia cena 512,11 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (13)
Od 99,00 zł

Strzelnica – Katowice

W dawnych czasach niemalże wszyscy posiadali jakąś broń. Historyczne realia często bywały okrutne, a w życiu radził sobie ten, kto okazywał się silniejszy i potrafił bronić siebie, tak jak swojego gospodarstwa, rodziny i wszelkiego majątku. Dzisiaj do ochrony domowego przybytku w znakomitej części przypadków wcale nie jest potrzebny pistolet lub karabin. Taki sprzęt używany jest przez wojsko, policję i inne służby oraz przez myśliwych. Broń palna w XXI wieku objęta jest nadzorem przez Państwo. Co w związku z tym mają począć ci, którzy są żywo zainteresowani militariami, ale nie widzą dla siebie okazji, aby oddać się rozrywce polegającej na strzelaniu? Takie osoby powinny wybrać się na strzelnicę do Katowic, gdzie czeka ich wspaniała zabawa!

Czy strzelnica w Katowicach to dobry sposób na spędzanie wolnego czasu?

Strzelnica to najogólniej rzecz ujmując legalne miejsce do tego, by przyzwoicie spędzić czas i rozładować nagromadzone w nas napięcie. To znakomita odskocznia od pracy, oderwanie się od szarej, często niewdzięcznej rzeczywistości. Osoby, które posiadają takie hobby często uprawiają taką aktywność, co pozwala im się zrelaksować i naprawdę odpocząć. Często można usłyszeć, że strzelnica to typowo „męska” rozrywka, ale dziś równie chętnie korzystają z niej kobiety. Jeśli masz wolny czas to na pewno warto bliżej zainteresować się tym tematem. To także świetny prezent dla osoby zainteresowanej strzelectwem.

Strzelnica w Katowicach – multum możliwości

Wybierając się na strzelnicę w Katowicach pamiętaj o tym, że masz przed sobą niezapomnianą przygodę, która dostarczy Ci wspomnień na wiele lat. Świadczy o tym chociażby fakt, że każdy uczestnik będzie miał okazję skorzystać z broni, która znana jest z książek kryminalnych oraz filmów akcji. Do wyboru będziesz mieć różnego rodzaju pistolety, rewolwery, karabinki i strzelby. To doprawdy dość spory arsenał, z którego jest co wybierać, więc na pewno nawet najbardziej wybredny amator strzelectwa wybierze coś odpowiedniego dla siebie.

A jaki konkretnie jest wybór broni na strzelnicy w Katowicach? Jeśli chodzi o zwykłe pistolety, to możesz wybrać takie modele jak:  Glock, H&K, CZ Shadow SP-01 czy P-99. Natomiast dostępne pistolety maszynowe to: CZ i MP5. Może zainteresują Cię rewolwery, takie jak: Taurus oraz Smith&Wesson. Z kolei karabinki, z których także można postrzelać występują w modelach: M4, M16, AR15,G36 i AK47. Wreszcie do Twojej dyspozycji będą także strzelby gładkolufowe: Mossberg, Winchester oraz KSG Kel-Tec. Jak widać broni jest pod dostatkiem, więc na pewno nie można narzekać na nudę.

Strzelnica to nie tylko emocje oraz frajda związana z celowaniem do celu i oddawaniem strzałów. To także bardzo dobry trening dla umysłu. Możesz ćwiczyć koncentrację, a także celność. Taka odmiana to prawdziwe wytchnienie dla mózgu.

Strzelnica w Katowicach to także szkolenia

Niektórzy mają bardzo prosty obraz strzelania na strzelnicy. Sceptycy i osoby nastawione nieprzychylnie do tego typu aktywności niejednokrotnie wyobrażają to sobie jako bezsensowne zachowanie. Przekonanie to jest oczywiście błędne. Dużym argumentem przemawiającym za tym, że strzelnica to rozwojowa aktywność jest fakt, że możesz się tu nauczyć bardzo ciekawych umiejętności, a wszystko dzięki szkoleniom.

Szkolenie pistolet podstawowy

Wszystkie szkolenia na strzelnicy w Katowicach odbywają się z instruktorem. Przy tym szkoleniu uczestnik zapozna się z zasadami bezpieczeństwa panującymi na strzelnicy jak i z bezpieczną obsługą pistoletu. Zostaną mu wyłożone zasady celnego strzelania. Dowie się, w jaki sposób prawidłowo chwycić broń i jakie są poprawne postawy strzeleckie. Gdyby tego było mało będzie miał okazję poćwiczyć strzelanie statyczne oraz dynamiczne. A to tylko część atrakcji, które na niego czekają.

Szkolenie pistolet zaawansowany

Jest to niejako rozwinięcie poprzedniego kursu. Uczestnik znowu na samym początku będzie musiał poznać wszystkie niezbędne aspekty bezpieczeństwa. Wszystko, co zostanie mu wyłożone ma bardzo kluczowe znaczenie w bezpiecznym korzystaniu ze strzelnicy. Uczestnik będzie mógł udoskonalić zdobyte już umiejętności chwytania broni, utrzymywania postaw strzeleckich, a także praktycznego użytkowania pistoletu w sposób statyczny oraz dynamiczny.

Szkolenie karabinek podstawowy

Podobnie jak w przypadku pistoletu, na strzelnicy w Katowicach można z powodzeniem i pożytkiem dla siebie przejść podstawowe szkolenie z obsługi karabinku. Tutaj także osoba uczestnicząca praktycznie od samego zera nauczy się obsługi tejże broni palnej. Zdobędziesz umiejętność obsługi karabinku zarówno z pozycji stojącej jak i w ruchu. Oczywiście nie zapominamy o kwestiach bezpieczeństwa.

Szkolenie karabinek zaawansowany

Osoby, które mają już za sobą podstawowy kurs mogą wziąć udział w szkoleniu zaawansowanym. Pozwoli im to na szlifowanie już zdobytych umiejętności oraz poszerzenie posiadanej wiedzy. Jest to na pewno pożyteczne z tego względu, że pomoże Ci to rozwijać Twoje hobby w sposób jak najbardziej efektywny.

Czy ze strzelnicy w Katowicach może korzystać dziecko?

Tak, organizator dopuszcza do korzystania ze strzelnicy przez dziecko. Minimalny wiek uczestnika to 12 lat. Może on przebywać na strzelnicy i korzystać z broni palnej pod warunkiem, że znajduje się w obecności swojego rodzica albo opiekuna prawnego. Korzystanie ze strzelnicy przez młodszych uczestników nie jest przewidziane.

Czy strzelnica to bezpieczna rozrywka?

Wielokrotnie wspominaliśmy o kwestiach bezpieczeństwa związanych ze strzelnicą. Nie musisz mieć żadnych obaw, co do korzystania z tej atrakcji. Organizatorzy zapewniają ochraniacze na uszy oraz oczy. Ponadto, co już na pewno wiesz wszystko odbywa się pod czujnym okiem profesjonalnego instruktora. Organizatorzy dbają też o bezpieczeństwo broni.

Ile kosztuje strzelnica w Katowicach?

Cena jest różna i zmienna w czasie. Dużo zależy od tego jaki wariant wybierzesz. Najtańszy voucher na strzelnicę może być dostępny już za 150 zł. Natomiast szkolenia zaczynają się od 500 zł w górę.  

Voucher na strzelnicę w Katowicach na prezent

Już same opinie na temat tych broni świadczą o perspektywie doskonałej zabawy!

Jeśli interesuje Cię strzelnica Katowice, prezent – taki jak

Jeżeli zastanawiasz się czy odpowiednim prezentem będzie Strzelnica Katowice, cennik powinien rozwiać wątpliwości. Ceny od 99 zł to wystarczająca kwota, aby zadowolić kogoś bliskiego! Strzelnica Feniks, Strzelnica City Sport 24 i wiele innych obiektów – wręcz komuś militarne przeżycie.