Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2021-10-05

Co kupić dziewczynie na urodziny?

Co kupić dziewczynie na urodziny? Wbrew pozorom panie mają nieco cech wspólnych i jeśli tylko je dobrze przeanalizujesz, okaże się, że możliwości masz całkiem sporo. Popatrz na takie propozycje, jak masaże, loty, kursy fotografii. Czy znasz kobietę, która będzie negatywnie nastawiona do każdej z nich?

Co kupić dziewczynie na urodziny?

2021-10-04

Piękne życzenia bożonarodzeniowe dla najbliższych

Święto Bożego Narodzenia to najważniejszy dzień w tradycji chrześcijańskiej. 25 grudnia narodził się Jezus Chrystus, a my celebrujemy tę datę już od ponad 21 wieków. Nawet w 2021 roku pamiętamy o Synu Bożym; jednak tym, czego uczy nas jego żywot, jest również pamięć o wszystkich, którzy wnoszą coś do naszego życia. 

 

Piękne życzenia bożonarodzeniowe dla najbliższych

2021-09-28

Najpopularniejsze prezenty na Dzień Chłopaka

Einstein stworzył Teorię Względności, Maria Skłodowska-Curie dostała Nobla z fizyki i chemii, a Stephen King napisał ponad 50 powieści, które liczą sobie łącznie lekko 100 000 stron. Jak działa ludzki umysł, że potrafimy zmieniać oblicze świata, a gdy zadajemy sobie pytanie odnośnie prezentu na Dzień Chłopaka, to okazujemy się zupełnie bezsilni?

 

Najpopularniejsze prezenty na Dzień Chłopaka

2021-09-21

Życzenia bożonarodzeniowe 2021 – sprezentuj słowo…

Boże Narodzenie nadchodzi… Niektórzy z nas nie chcą jeszcze słyszeć o przygotowaniach, a jeszcze inni zaczynają przeglądać prezenty pod choinkę, które można by podarować ukochanym 24 grudnia.

Ten artykuł zostanie poświęcony tej drugiej grupie, czyli osobom preferującym zrównoważony sposób realizacji planów na święta, bez gorączkowania się czy wyczekiwania w kolejkach!

Życzenia bożonarodzeniowe 2021 – sprezentuj słowo…

2021-09-14

Różnorodne życzenia na 20 urodziny

Kiedy to tak zleciało?! 20 urodziny – choć może nie tak emocjonujące, jak osiemnastka czy „oczko” – również wyrażają wielką wartość. Rozpoczęcie drugiej dekady życia zmusza nas do pewnej refleksji. W wieku dwudziestu kilku lat ludzie biorą śluby, budują mieszkania, kończą studia oraz rozpoczynają pierwsze poważne prace. 

W wyniku obserwacji otaczającej nas rzeczywistości dochodzimy do wniosku, że to jest właśnie ten moment, gdy czasy nastoletnie zostały już ewidentnie zamknięte. Teraz pora na zupełnie nowy krok. 

 

Różnorodne życzenia na 20 urodziny