Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2022-11-21

Prezent pod choinkę dla męża

Jest na świecie ktoś, kto z kogoś zupełnie obcego, nagle i niespodziewanie, staje się kimś najbliższym. MĄŻ, bo o nim mowa, to cudowny towarzysz życia, który zasługuje na wszystko, co najlepsze, także z okazji zbliżających się świąt. Co podarować w prezencie ukochanemu, by spełnić jego marzenia i wywołać uśmiech? Odpowiedź jest prosta: podarować prezent prosto z serca.

Prezent pod choinkę dla męża

2022-11-14

Jak korzystać z sauny?

Za oknem szaro i pochmurnie, temperatura nie rozpieszcza, a panujący wokół chłód sprawia, że każdy z nas marzy o ciepełku prosto spod palmy. Rozwiązanie na przemarznięte ciało (i to z pielęgnacyjnym i zdrowotnym skutkiem ubocznym) znaleźli dawno temu Finowie. Sauna, bo o niej mowa, to fantastyczny wynalazek, który pokocha każdy zmarzluch. Jak z niej korzystać? Oto kilka najważniejszych informacji, które z pewnością okażą się pomocne przed pójściem do strefy ciepła.

Jak korzystać z sauny?

2022-11-09

Życzenia świąteczne SMS

Święta Bożego Narodzenia tuż-tuż, a Wam nie udało się jeszcze domknąć wszystkich projektów firmowych, kupno zaplanowanych prezentów ciągle pozostaje w sferze marzeń, nie wszyscy z zaproszonych gości dotrą, nie ze wszystkimi znajomymi uda się zobaczyć w święta – jeżeli pomimo tych wszystkich niedogodności nie chcecie tracić szansy na kontakt i złożenie świątecznych życzeń, przygotowaliśmy je dla Was w formie gotowych SMS-ów.

Życzenia świąteczne SMS

2022-11-08

Święta i dni wolne od pracy w 2023 roku. Kiedy wziąć urlop?

Jeżeli chodzi o dni wolne od pracy, to w porównaniu z rokiem 2022 ustawowo otrzymujemy jeden dzień więcej. W 2022 roku musieliśmy przepracować 251, natomiast w 2023 będziemy w pracy łącznie 250 dni. Uwzględniając święta i weekendy daje to 115 dni wolnych od pracy. Kalendarz na rok 2023 wypada dość korzystnie, jeżeli chodzi o dni świąteczne, zaledwie 4 z nich przypadają na sobotę lub niedzielę (w 2022 było ich 5, a w 2021 aż 6). Z czego przypadający na sobotę Dzień Niepodległości będziemy mogli odebrać w inny pracujący dzień.

Święta i dni wolne od pracy w 2023 roku. Kiedy wziąć urlop?

2022-11-07

Prezent dla mężczyzny pod choinkę

Święta to wspaniała okazja do tego, by spędzić wspólnie czas i nacieszyć się sobą na zapas. Każdy z nas bowiem dobrze wie, że chwilę po świętach przychodzi Nowy Rok, a za nim postanowienia, projekty, cele do zrealizowania. Kiedy więc mamy okazję do wspólnego celebrowania — zróbmy to! Pamiętajmy, że wspólne chwile są magiczne. Wspaniałą okazją do świętowania może być także wspólny upominek. Co więc podarować w prezencie pod choinkę dla mężczyzny, by nie tylko sprawić mu radość, ale także zachęcić do wspólnych aktywności? Sprawdzamy!

Prezent dla mężczyzny pod choinkę