Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2022-01-13

Życzenia na walentynki 2022

Walentynki to międzynarodowy dzień miłości. Istnieje grupa osób twierdzących, że prawdziwie kocha się całe życie i w każdej chwili, a nie tylko 14 lutego. To prawda, jednak w walentynkach chodzi o wyróżnienie uczuć, a nie okazywanie ich wyłącznie wtedy. Jak więc wyróżnić troskę, oddanie, romantyzm, czułość i wsparcie? Najlepiej posłużyć się słowem!

Życzenia na walentynki 2022

2022-01-11

Najczęściej zadawane pytania o nasze prezenty

Internet to globalna sieć informacyjna. Są w niej setki milionów haseł, dlatego odnalezienie konkretnej informacji nie powinno stanowić problemu. Dlaczego więc o tym piszemy, skoro tytułowe odpowiedzi można znaleźć po „wklepaniu” hasła do przeglądarki?

Najczęściej zadawane pytania o nasze prezenty

2022-01-04

15 najlepszych pomysłów na ferie zimowe 2022

Wręcz bliskiej osobie prezent z okazji ferii 2022 lub znajdź przeżycie dla siebie! W tym artykule przedstawimy listę najlepszych aktywności do podjęcia z okazji ferii.

15 najlepszych pomysłów na ferie zimowe 2022

2021-12-14

Święta i dni wolne od pracy w 2022 roku. Kiedy wziąć urlop?

Przed nami nowy rok 2022. Już teraz zajrzyj do naszego kalendarza, aby dowiedzieć się, kiedy przypadają ważne święta i dni wolne od pracy. Znajomość tych dat pomoże zaplanować nadchodzące urlopy, tak aby jak najbardziej efektywnie wykorzystać długie weekendy. Dzięki temu nie zapomnisz też o świętach, takich jak Dzień Kobiet albo Mikołajki! Może zdecydujesz się na wydrukowanie listy świąt w 2022 roku i powiesisz ją na lodówce? Dzięki temu nie będziesz zastanawiać się „kiedy w tym roku wypada Tłusty Czwartek?”.

Święta i dni wolne od pracy w 2022 roku. Kiedy wziąć urlop?

2021-12-06

Bądź eko – wybierz e-voucher!

W Super Prezentowej historii niejednokrotnie przekonaliśmy się, że jednym z najlepszych podarunków jest ten, który łączy ludzką pomysłowość z darami natury. Bo czym byłby lot balonem bez oceanu przestworzy lub nurkowanie bez wody? Między przyrodą a każdą ziemską istotą istnieje pewien rodzaj chemii, jednak tylko my zostaliśmy wyposażeni w świadomość i umysł, dzięki którym jesteśmy w stanie dojść do refleksji, że potrzebujemy żywiołów, roślin i zwierząt. Ponieważ również zdajemy sobie sprawę z ogromu dobrodziejstw Matki Ziemi, pragniemy przyczyniać się do utrzymania tego stanu rzeczy - zwłaszcza w kontekście lasów, których wspieranie umożliwia nam profil firmy.

Bądź eko – wybierz e-voucher!