Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2022-11-04

Śmieszne życzenia świąteczne

Grudzień to wyjątkowy miesiąc. Perspektywa wspólnie spędzonego czasu w gronie najbliższych rozgrzewa nasze serca. Robiąc zakupy, czujemy większe niż zazwyczaj podekscytowanie na myśl o niespodziance, jaką sprawimy komuś specjalnie wybranym prezentem z okazji zbliżających się mikołajek, które są przedsmakiem Bożego Narodzenia. Przed nami magia wspólnego ubierania choinki, zimne ognie przy wigilijnym stole, a przede wszystkim gorące rozmowy i wspólne składanie sobie świątecznych życzeń…

Śmieszne życzenia świąteczne

2022-10-27

Życzenia na 50 urodziny

50 urodziny to półmetek życia. Oczywisty jest więc fakt, że z takiej okazji wypada podarować prezent. Czy jednak sam voucher podarunkowy wystarczy, aby przekazać ogrom szczerych chęci oraz życzeń względem solenizanta? 

Życzenia na 50 urodziny

2022-10-17

Nawyki upominkowe Polaków – 2022

Prezenty to wyjątkowo przyjemny temat. Lubimy je zarówno wręczać, jak i dostawać. Każda okazja jest dobra, aby podarować bliskiej osobie upominek. A cena? Nie ma znaczenia – liczy się przecież sam gest! Czy aby na pewno?

Nawyki upominkowe Polaków – 2022

2022-10-17

Eleganckie życzenia świąteczne

Święta tuż, tuż a wraz z nimi elegancko przystrojone ulice, kolorowe aplikacje w oknach – to między innymi za ich sprawą bożonarodzeniowy nastrój udziela się mocniej. Jeżeli nie wszystkim, to na pewno wielu z nas. I tak jak odświętne lampki tworzą na ulicach świetliste domino, rozpłomieniające arterie, tak i w nas wznieca się pragnienie, by przekazać płomień radości znajomym, rodzinie, przyjaciołom czy koleżankom i kolegom z pracy. Duża część nas odczuwa podekscytowanie i promienny nastrój na długo przed świętami.

Eleganckie życzenia świąteczne

2022-10-12

Prezent na święta dla chłopaka

Poszukując świątecznego prezentu dla chłopaka warto na wstępie zastanowić się nad tym co sprawi mu radość i wywoła uśmiech. Po drugie warto określić, kim ów chłopak jest, jaka łączy Was relacja i jak bardzo chcesz go zaskoczyć. I tutaj odkrywamy największą tajemnicę - prezent dla chłopaka NIE MUSI być dla Twojego mężczyzny.

Prezent na święta dla chłopaka