Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2022-07-07

Oryginalne życzenia ślubne

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w ludzkim życiu. Państwo młodzi odbierają mnóstwo życzeń od gości celebrujących zwieńczenie ich miłości, zatem jak wyróżnić się, gdy nowożeńcy są Ci szczególnie bliscy? Podstawą obdarowywania jest szczere i dobre słowo, właśnie dlatego do torebki z prezentem wypada dołączyć tych kilka linijek tekstu, który pochodzi prosto z serca. Jeśli pragniesz pokazać obdarowanym swoje szczere chęci względem nich, postaw na emocje. 

Oryginalne życzenia ślubne

2022-07-06

Podziękowania dla świadków – co podarować w prezencie?

Sezon ślubny w pełni, a na ostatniej prostej warto się zatrzymać i zastanowić, czy aby na pewno wszystko jest dopięte na ostatni guzik i kto w tym domykaniu spraw, organizacji oraz realizacji pomógł najbardziej? Świadek i świadkowa są niezastąpieni podczas wielkich przygotowań. Ich wkład, zaangażowanie i wsparcie z pewnością zasługują na wyróżnienie, a podziękowania dla świadków powinny stać się tradycją podczas każdego wesela. Co podarować im w prezencie, aby pokazać jak ważni są dla nas i jak bardzo doceniamy to, co dla nas robią?

Podziękowania dla świadków – co podarować w prezencie?

2022-07-01

Oryginalne życzenia na rocznicę ślubu

Nieważne, czy papierowa, drewniana, cynowa, kryształowa czy złota – każda z rocznic jest na swój sposób ważna i warto ją upamiętnić. Obchodzenie rocznicy ślubu cementuje związek, wyzwala w nas refleksję nad wspólnie spędzonymi latami i rozmyślanie o kolejnych wspaniałych latach przed nami. W rocznicę ślubu warto pomyśleć o życzeniach upamiętniających ten jakże ważny w życiu pary dzień!

Oryginalne życzenia na rocznicę ślubu

2022-06-30

Prezent na zakończenie studiów lub obronę

Lato w pełni sprawia, że wykonywanie studenckich obowiązków nie należy do najłatwiejszych. Zakończenie studiów jest cięższe niż najcięższa praca, a zaliczenie egzaminów (ba! nauka do nich) graniczy z cudem. Oczywiście! Zdajemy sobie sprawę jak wielki wysiłek w swoją edukację wkładają studenci, a pokusy z jakimi zmagać muszą się wszyscy ci, którzy właśnie rozpoczynają sesję, z pewnością nie ułatwiają sprawy.

Prezent na zakończenie studiów lub obronę

2022-06-28

Mądre życzenia ślubne – podbij serca nowożeńców

Życzenia ślubne traktuje się jako tradycję, jednak sam fakt ich składania coraz bardziej przypomina zautomatyzowany proces. Dlaczego? Ponieważ ich treść okazuje się w większości przypadków nietrafiona; niekiedy do odbiorcy o poważnym temperamencie kierowane są wierszyki przepełnione humorem, a innym razem częstujemy poematem kolegę, który jest przecież „aż i tylko” najlepszym kumplem.

Mądre życzenia ślubne – podbij serca nowożeńców