Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2022-04-20

Najpiękniejsze życzenia na dzień matki

Mama to jedno z pierwszych słów, jakie wypowiadamy w najwcześniejszym dzieciństwie. To jak je mówimy, wyraża różne emocje, ale niemal zawsze niesie pozytywny ładunek: troskę, ciepło, prośbę, wdzięczność.

Najpiękniejsze życzenia na dzień matki

2022-04-08

Śmieszne życzenia urodzinowe

Istnieje jeden dzień w roku, gdy możemy być najważniejsi. To dzień, w którym bliskie osoby udowadniają swoją pamięć o nas, z kolei my jesteśmy za tę pamięć wdzięczni. To urodziny – czas zadumy nad swoim życiem, przemijaniem oraz istotą bycia. 

Śmieszne życzenia urodzinowe

2022-04-07

Krótkie życzenia wielkanocne

Zanim o Wielkiejnocy, chcemy wspomnieć o bogatej obrzędowości, która poprzedzała ten najważniejszy dla chrześcijan dzień. Mowa o Wielkim Tygodniu i zwyczaju wielkiego pojednania zaczynającego się od poniedziałku i trwającego do Środy Popielcowej. Chcielibyśmy, by ten czas nastąpił już teraz i nigdy nie został zaburzony.

Krótkie życzenia wielkanocne

2022-03-23

Lot balonem – ile kosztuje i kiedy może się odbyć?

Lot balonem to przeżycie z pogranicza relaksu i sportu ekstremalnego. Dla każdego uczestnika proporcje rekreacji do przeżywanych emocji będą różne. Wszystko to zależy od Waszych indywidualnych odczuć. Na pewno powinniście przygotować się na sporą dawkę emocji, a przed nimi na kilka nieodzownych kroków: wypuszczane przez pilota małych baloników, żeby sprawdzić kierunek wiatru oraz trwające od kilku do kilkunastu minut pompowanie balona.

Lot balonem – ile kosztuje i kiedy może się odbyć?

2022-02-23

Pomysłowe życzenia na 8 marca

Dzień Kobiet to jedna z niewielu okazji, aby podziękować mamie, przyjaciółce, żonie, babci lub dziewczynie. Podziękować za obecność, troskę, mądrość oraz uczucia. Nasze propozycje życzeń na 8 marca pomogą dopasować odpowiednie słowa do preferencji, charakteru lub więzi, które łączą Cię z adresatką! Życzenia z okazji Dnia Kobiet widniejące w tym artykule zadedykujesz każdej kobiecie bliskiej Twojemu sercu…

Pomysłowe życzenia na 8 marca