Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2018-06-20

Atrakcje nie tylko turystyczne w okolicy Trójmiasta

Trójmiasto to położony w północnej Polsce ośrodek metropolitalny łączący w jedno trzy miasta, Gdańsk, Gdynię oraz Sopot. W Trójmieście znajduje się nie tylko siedziba władz miejskich i wojewódzkich regionu Pomorza, ale także niezliczona ilość atrakcji przyciągająca w każde wakacje, ferie i święta tysiące turystów, co absolutnie nikogo nie dziwi. Trójmiasto, bowiem to największa nadmorska aglomeracja, która oferuje nie tylko wypoczynek na plaży i dostęp do sportów i atrakcji wodnych, ale jest też miastem, które dostarcza ilości rozrywki różnego rodzaju podobne stolicy, czy dużych miast takich jak Kraków, Wrocław czy Poznań. Ponadto wszystkie miasta i okoliczne wioski wchodzące w skład Trójmiasta mogą pochwalić się doskonałymi połączeniami autobusowymi i kolejowymi, co nawet w przypadku braku własnego auta nie dyskwalifikuje możliwości bezproblemowego zwiedzenia każdego z miast.

Atrakcje nie tylko turystyczne w okolicy Trójmiasta

2018-06-13

Wakacyjne atrakcje w rejonie Mazur - poza żeglowaniem możesz przeżyć super przygodę

Mazury to przepiękna kraina geograficzna i region geograficzno-kulturowy położony na północnym wschodzie Polski. Mazury obejmują tereny, na których położone są setki jezior często połączonych ze sobą - Pojezierze Iławskie oraz Pojezierze Mazurskie, będąc dzięki temu prawdziwą atrakcją dla osób uwielbiających sporty wodne różnego rodzaju. Na jeziorach mazurskich można obecnie spotkać nie tylko osoby w łodziach czy kajakach, ale także windsurfingowców, osoby nurkujące, pływające na nartach wodnych czy uprawiające ekstremalne sporty wodne.

Wakacyjne atrakcje w rejonie Mazur - poza żeglowaniem możesz przeżyć super przygodę

2018-05-21

Czy warto odnowić dawną znajomość?

Mówi się, że przyjaciele są jak gwiazdy na niebie. Czasami ich nie widać, ale zawsze wiesz że tam są. Czasem skryci tak mocno, że jedyne co was łączy to kilkuletnie milczenie. Czy warto je przerwać? Pretekst czai się tuż za rogiem - 21 maja obchodzić będziemy Dzień Odnawiania Znajomości.

 

Czy warto odnowić dawną znajomość?

2018-05-07

Jazda na prezent - porównanie modeli Ferrari [INFOGRAFIKA]

W życiu nic nie jest takie proste, na jakie wygląda. Banał? O prawdziwości tego stwierdzenia przekonał się pewnie każdy, kto musiał wybrać prezent. Załóżmy, że chcesz kupić jazdę Ferrari dla kogoś bliskiego. Do wyboru masz kilka modeli z logo wierzgającego konia na masce. Na pierwszy rzut oka wydają się niemal identyczne… To tylko pozory – im więcej o nich czytasz, tym więcej masz wątpliwości.

Nie martw się, specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy porównanie trzech modeli Ferrari, które znajdziesz w naszej ofercie! Teraz wybór będzie łatwiejszy.

Jazda na prezent - porównanie modeli Ferrari [INFOGRAFIKA]

2018-05-07

Bezpieczeństwo lotów a AOC, czyli “Ale O co Chodzi”?

Czy leci z nami pilot? – to tytuł kultowej komedii, ale ten tekst bawi wyłącznie kiedy siedzimy przed telewizorem. Jeśli takie wątpliwości pojawiają się podczas lotu, wtedy nikomu nie jest do śmiechu. Tu przechodzimy do tematu, który chcielibyśmy Wam dziś przybliżyć – bezpieczeństwo lotów.

Kupując w prezencie lot widokowy samolotem chcemy mieć absolutną pewność, że bliska nam osoba jest w dobrych rękach. Taką pewność mamy wyłącznie wtedy, kiedy usługodawca posiada certyfikat AOC.

Bezpieczeństwo lotów a AOC, czyli “Ale O co Chodzi”?