Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2019-06-17

5 pomysłów na Dzień Ojca

Jest Twoim wzorem, wsparciem i życiowym drogowskazem. Tata – siłacz, mechanik, kierowca, nauczyciel, piłkarz i najlepszy przyjaciel. Czego to on nie potrafi? W coraz bardziej wymagających czasach coraz trudniej być ojcem, ale mimo to on zawsze daje radę. Żeby to poświęcenie trwało, wystarczysz mu Ty – ukochane dziecko. Dom jest dla niego gniazdem, które pielęgnuje, a rodzina najcenniejszym kruszcem. Pokaż zatem, jak ważny jest dla Ciebie Tata i odwdzięcz mu się za wszystko, co dla Ciebie zrobił i zrobi w przyszłości.

5 pomysłów na Dzień Ojca

2019-06-04

POMYSŁY NA PREZENTY ŚLUBNE – CO NAJCZĘŚCIEJ WYBIERAJĄ POLACY I ILE SĄ GOTOWI ZAPŁACIĆ ZA PREZENT NA ŚLUB?

Ślub i wesele to wydarzenia, które na zawsze mogą zmienić życie młodej pary. Są nie tylko długo wyczekiwane, ale wiążą się również z dużym stresem. Ich przygotowaniu poświęca się dużo czasu, co często kosztuje drugie tyle nerwów – wszyscy dokładają starań, by dzień ten był wyjątkowy i niezapomniany.

POMYSŁY NA PREZENTY ŚLUBNE – CO NAJCZĘŚCIEJ WYBIERAJĄ POLACY I ILE SĄ GOTOWI ZAPŁACIĆ ZA PREZENT NA ŚLUB?

2019-05-31

5 pomysłów na Dzień Dziecka

Dziecko jest jak ciepła nuta radości zawieszona w ludzkim sercu i nigdy nie przestanie w nim grać. Nazywamy je pociechami, bo nas uszczęśliwiają, rozśmieszają oraz definiują sens życia. Chcemy dawać im to, co najlepsze bez względu na okoliczności i sytuacje. Ale oprócz tego pragniemy obdarowywać je tym, co buduje fundamenty szczęśliwego dzieciństwa.

5 pomysłów na Dzień Dziecka

2019-05-24

5 pomysłów na Dzień Matki

Mamy są przede wszystkim kochane – to one pokrzepiają nasze serca. Trzeba pamiętać, że one też miały mamy, które wychowały je na tak wspaniałe osoby. Przewleczmy dalej ten łańcuch dobroci i podziękujmy im super prezentem. Pamiętajmy jednak, że podarunek to nie dowód miłości. On jest jedynie przedłużeniem naszych słów, a czasem ciężko wydobyć to, co kłębi się gdzieś głęboko w naszych myślach.

5 pomysłów na Dzień Matki

2019-05-20

DZIEŃ MATKI 2019 – HISTORIA, TRADYCJA, INSPIRACJE

Dzień Matki to święto z długą tradycją, które w Polsce obchodzi się 26 maja. Jest to jeden z tych dni w roku, gdy każde dziecko – niezależnie od wieku – myśli o swej mamie. Wybór odpowiedniego prezentu na Dzień Mamy może stanowić problem, zwłaszcza gdy chcemy zaskoczyć rodzicielkę i dać jej coś bardziej oryginalnego, niż kwiaty. Im bardziej nieoczywisty upominek – tym lepiej.

DZIEŃ MATKI 2019 – HISTORIA, TRADYCJA, INSPIRACJE