Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2018-07-11

Nuda w Zakopanem? - nietypowe atrakcje dla turystów w stolicy Tatr

Zakopane jak i same Tatry to miejsca, które każdego roku, zarówno zimą jak i latem przyciągają tysiące turystów z całego kraju a także i z zagranicy. Wiele osób, bowiem docenia nie tylko nietypowy klimat najwyższych gór w Polsce, umożliwiający wspaniałe spędzenie ferii czy świąt na aktywnym wypoczynku, ale także specyficzną kulturę, którą spotkać można wyłącznie tam.

Nuda w Zakopanem? - nietypowe atrakcje dla turystów w stolicy Tatr

2018-07-04

Szaleństwo nad Polskim morzem - 10 niezwykłych atrakcji nad Polskim morzem

Chociaż Bałtyk nie jest najcieplejszym i najczystszym z mórz, co roku przyciąga ogromne ilości osób ze względu na swoją piękną panoramę, duże i czyste plaże, a także specyficzny, sprzyjający zdrowiu klimat. Osoby, dla których morze nie jest atrakcją samą w sobie również chętnie ściągają każdego roku nad polskie wybrzeże, ze względu szereg rozmaitych atrakcji, jakie można zobaczyć na jego wybrzeżu.Szaleństwo nad Polskim morzem - 10 niezwykłych atrakcji nad Polskim morzem

2018-06-27

Pogoda na przeżycia - jaka pogoda jest odpowiednia na realizację sportowych marzeń (windsurfing, przygody żeglarskie, atrakcje w miastach zależne od warunków pogodowych)

Wakacje i ferie to czas, na który z niecierpliwością czekamy całe życie. Przez pierwsze lata naszego dzieciństwa czekaliśmy na wakacje ze względu na ponad dwa miesiące wolnego, niczym nieskrępowanego czasu na świeżym powietrzu, wyjazdy do rodziny na wieś, wyjazdy na kolonie i ogólno pojęty wielodniowy luz. Jako dorosłe osoby wciąż z utęsknieniem wyglądamy w kierunku lipca i sierpnia. Są to, bowiem najcieplejsze miesiące w roku, od małego kojarzące nam się wyjazdami i relaksem.

Pogoda na przeżycia - jaka pogoda jest odpowiednia na realizację sportowych marzeń (windsurfing, przygody żeglarskie, atrakcje w miastach zależne od warunków pogodowych)

2018-06-20

Atrakcje nie tylko turystyczne w okolicy Trójmiasta

Trójmiasto to położony w północnej Polsce ośrodek metropolitalny łączący w jedno trzy miasta, Gdańsk, Gdynię oraz Sopot. W Trójmieście znajduje się nie tylko siedziba władz miejskich i wojewódzkich regionu Pomorza, ale także niezliczona ilość atrakcji przyciągająca w każde wakacje, ferie i święta tysiące turystów, co absolutnie nikogo nie dziwi. Trójmiasto, bowiem to największa nadmorska aglomeracja, która oferuje nie tylko wypoczynek na plaży i dostęp do sportów i atrakcji wodnych, ale jest też miastem, które dostarcza ilości rozrywki różnego rodzaju podobne stolicy, czy dużych miast takich jak Kraków, Wrocław czy Poznań. Ponadto wszystkie miasta i okoliczne wioski wchodzące w skład Trójmiasta mogą pochwalić się doskonałymi połączeniami autobusowymi i kolejowymi, co nawet w przypadku braku własnego auta nie dyskwalifikuje możliwości bezproblemowego zwiedzenia każdego z miast.

Atrakcje nie tylko turystyczne w okolicy Trójmiasta

2018-06-13

Wakacyjne atrakcje w rejonie Mazur - poza żeglowaniem możesz przeżyć super przygodę

Mazury to przepiękna kraina geograficzna i region geograficzno-kulturowy położony na północnym wschodzie Polski. Mazury obejmują tereny, na których położone są setki jezior często połączonych ze sobą - Pojezierze Iławskie oraz Pojezierze Mazurskie, będąc dzięki temu prawdziwą atrakcją dla osób uwielbiających sporty wodne różnego rodzaju. Na jeziorach mazurskich można obecnie spotkać nie tylko osoby w łodziach czy kajakach, ale także windsurfingowców, osoby nurkujące, pływające na nartach wodnych czy uprawiające ekstremalne sporty wodne.

Wakacyjne atrakcje w rejonie Mazur - poza żeglowaniem możesz przeżyć super przygodę