Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2022-07-28

Życzenia na urodziny dla koleżanki – pokaż serdeczność w odpowiednim stylu

Urodziny koleżanki stanowią nierzadko okazję, aby przekazać serdeczność, sympatię, a nawet podziw. Liczy się nie tylko wyjątkowy prezent, ale również odpowiednie słowa! Rocznica narodzenia nie powinna być celebrowana wyłącznie w kontekście najbliższych czy przyjaciół. 

 

Życzenia na urodziny dla koleżanki – pokaż serdeczność w odpowiednim stylu

2022-07-26

Życzenia na 70 urodziny

70 urodziny to dzień, w którym zyskujesz jedną z niewielu okazji, aby wyrazić podziw, szacunek i miłość do bliskiego Ci seniora. Osoby w kwiecie wieku są doświadczone na wszystkich poziomach ludzkiej egzystencji. 

Życzenia na 70 urodziny

2022-07-22

Poznaj najlepsze oferty tego lata

Lato w pełni! Słońce za oknem, długi dzień i powiew świeżego, wakacyjnego powietrza sprawiają, że mamy ochotę „na więcej”. Jednym słowem wakacje to pora roku podczas której marzy nam się, by w swoim życiu zrobić rzeczy bardziej szalone niż typowo jesienne seriale, książki i herbata. Nic dziwnego! Wakacyjna aura sprzyja nowym znajomościom, ekstremalnym doświadczeniom i pięknym wspomnieniom. Co zrobić, aby to lato zapamiętać na zawsze? Spróbować nowych rzeczy, a my znamy sekretny sposób na takie wakacje!

Poznaj najlepsze oferty tego lata

2022-07-15

Życzenia na 50 rocznicę ślubu

Pięćdziesiąt lat minęło, jak jeden dzień – chciałoby się powiedzieć w dniu złotej rocznicy ślubu, ale wraz z pierwszym westchnieniem przychodzi refleksja nad tym, co złożyło się na ten piękny i długi jubileusz. A były to 18262 wspólnie spędzone dni. Ile złożyło się na nie wschodów i zachodów słońca, wspólnych śniadań, spacerów czy obejrzanych filmów? Na pewno mnóstwo.

Życzenia na 50 rocznicę ślubu

2022-07-13

Śmieszne życzenia na rocznicę ślubu

Życzenia z okazji rocznicy ślubu mogą przybrać najróżniejszą formę. Jest wiele sposobów, by wyrazić swoje uczucia za pomocą słów. Można to zrobić na poważnie, z przymrużeniem oka lub przywołując fragment ulubionego wiersza czy sentencji. My wybraliśmy dla Was życzenia budzące na twarzy uśmiech, bo wierzymy, że rocznica ślubu to dzień, który powinien wnosić w życie radość i być daleki od rutyny.

Śmieszne życzenia na rocznicę ślubu