Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione
Menu
Kategorie
Pomysły na prezenty
Lokalizacja

Blog

2021-04-27

Życzenia na 50 urodziny

50 urodziny to półmetek życia. Oczywisty jest więc fakt, że z takiej okazji wypada podarować prezent. Czy jednak sam voucher podarunkowy wystarczy, aby przekazać ogrom szczerych chęci oraz życzeń względem solenizanta? 

Życzenia na 50 urodziny

2021-04-25

Jak przygotować się przed wizytą na strzelnicy?

Czy pójście na strzelnicę jest “strzałem w dziesiątkę”? Wszystko na to wskazuje! Strzelanie jest stare jak świat - początkowo było wykorzystywane do polowań i celów obronnych. Po jakimś czasie ludzie zauważyli, że może być też formą rozrywki. Dzisiaj celować do tarczy mogą nawet dzieci (oczywiście za zgodą opiekunów).

Jak przygotować się przed wizytą na strzelnicy?

2021-04-22

Życzenia na 40 urodziny

40 urodziny są wyjątkowe z kilku względów. Po pierwsze, to oznaka  przedostatniego kroku w stronę półmetka życia. Po drugie, szansa na to, by udowodnić przed sobą, że ten półmetek pozwala zrobić jeszcze więcej niż dotychczas.

Życzenia na 40 urodziny

2021-04-18

Dream Jump czy Bungee?

O Bungee słyszał praktycznie każdy. Dream Jump nie jest jeszcze tak popularny, ale z dnia na dzień zyskuje coraz większe grono fanów. Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, czym te dwa skoki właściwie się różnią?

Dream Jump czy Bungee?

2021-04-13

Fajne życzenia urodzinowe

W dzisiejszym świecie trudno o lepszy dowód pamięci niż czyn. To, co robimy dla innych, jest najważniejsze. W czasach, gdy wiele robimy na odległość, tych kilka słów – na pozór prostych, wysłanych również bez fizycznej obecności – może zbliżyć mocniej niż niejeden uścisk.

Fajne życzenia urodzinowe