Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2022-06-28

Dlaczego jazda supersamochodem na prezent to dobry pomysł?

Pulsująca w żyłach adrenalina, przyspieszone bicie serca, grawitacja wbijająca w sportowy fotel i niezapomnienie wrażenia to wszystko to, co można podarować komuś, kto kocha szybką jazdę i piękne samochody. Jeśli więc poszukujesz patentu na motoryzacyjne spełnienie marzeń, to przejażdżka supersamochodem będzie (ZDECYDOWANIE!) dobrym pomysłem na prezent. Nie warto długo się zastanawiać, bo kiedy w grę wchodzi prędkość i zaklinanie koni mechanicznych, to liczy się każda sekunda.

Dlaczego jazda supersamochodem na prezent to dobry pomysł?

2022-06-21

Siedem rzeczy, które musisz wiedzieć przed skokiem ze spadochronem

Piękne widoki, zapierająca dech w piersiach prędkość, pulsująca w żyłach adrenalina i nieposkromiona chęć do tego, by ponownie to zrobić, tylko po to, by znów móc się napawać pięknem otaczającej przyrody. To wszystko i wiele więcej to obietnica przeżyć jakie towarzyszą każdemu, kto zdecyduje się skoczyć ze spadochronem. Jeśli i Ty oczekujesz ekstremalnych wrażeń, ale masz jeszcze wątpliwości – rozwiejemy je i odpowiemy na wszystkie pytania.

Siedem rzeczy, które musisz wiedzieć przed skokiem ze spadochronem

2022-06-20

Wieczór panieński – idealne pomysły na wyjątkowy wieczór!

Wieczór panieński inny niż wszystkie? Zapewne, skoro trafiłaś na tę stronę, to właśnie o organizacji takiej imprezy marzysz. Doskonale to rozumiemy! Kolorowe szarfy, torty i słomki w oczywistych kształtach oraz zabawy „Prawda czy wyzwanie!” bywają zabawne i mogą okazać się świetnym uzupełnieniem imprezy. Jeśli jednak wyobrażając sobie przyszłą Pannę Młodą, masz przed oczami bardziej oryginalne pomysły na wieczór panieński, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Poniżej znajdziesz sprawdzone sposoby na to, aby organizowana przez Ciebie impreza na długo pozostała w pamięci.

Wieczór panieński – idealne pomysły na wyjątkowy wieczór!

2022-06-14

Wybierz piękne życzenia na 18 urodziny dla dziewczyny

Wielki dzień coraz bliżej, a Ty wciąż myślisz, w jaki sposób zaskoczyć ukochaną? Pozwól, że pomożemy! Każde urodziny to wyjątkowy czas, ale trzeba przyznać, że osiemnastka króluje jako jedna z najważniejszych okoliczności do wyrażenia miłości, podziwu czy wdzięczności za obecność w naszym życiu. Wybierz piękne życzenia na 18 urodziny dla dziewczyny

2022-06-02

Życzenia dla taty na dzień ojca

Dzień Ojca obchodzimy w Polsce 23 czerwca. Tego dnia świętujemy relację łączącą nas z tatą i możemy symbolicznie podziękować mu za wychowanie. To stosunkowo młode święto. Zostało zapoczątkowane w 1910 roku w Stanach Zjednoczonych po sukcesie ogłoszonego niewiele wcześniej dnia matki. Sonora Dodd Smart zaproponowała ogłoszenie Dnia Ojca, ponieważ po śmierci matki to ojciec zajmował się niej i piątką jej rodzeństwa. Na początku pomysł przyjął się jedynie lokalnie. Dopiero w 1972 roku prezydent Richard Nixon ustanowił święto oficjalnie.

Życzenia dla taty na dzień ojca