Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2023-01-10

Prezent dla nastolatki

Prezent dla nastolatki - wystarczy tyle, by już wiedzieć, że może nie być łatwo i przyjemnie, a poszukiwania upominku mogą się okazać ogromnym wyzwaniem. Nic bardziej mylnego! Rozpracowaliśmy algorytm „NASTOLATKA” i doskonale wiemy, co zrobić, aby obdarowana dziewczyna ucieszyła się z prezentu.

Prezent dla nastolatki

2023-01-09

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka 2023

Dzień Babci i Dziadka tuż tuż, bo 21 i 22 stycznia. Zapoznaj się z listą podarunków dla seniorów rodziny i pamiętaj, że nie ma przedmiotu, którego nie pokryje kurz. W przeciwieństwie do przeżyć, bo one pozostają na zawsze!

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka 2023

2023-01-02

Prezent dla szefa na każdą okazję

Awans, pożegnanie albo świąteczna kolacja w pracy to zawsze wspaniała okazja do tego, by okazać swojemu przełożonemu sympatię czy szacunek jakim go darzymy. Prezent dla szefa czy szefowej może być jednak kłopotliwy. Co jest na miejscu, a czego lepiej unikać? Jaką wartość powinien mieć? Kiedy i kto może go wręczyć? Pytań jest wiele, a my znamy na nie odpowiedź.

Prezent dla szefa na każdą okazję

2022-12-27

Postanowienia noworoczne 2023 - co robić w nowym roku?

Nowy rok zbliża się wielkimi krokami, a zza rogu zaglądają już kolejne plany i noworoczne postanowienia. A jakby tak w tym nadchodzącym 2023 postanowić na marzenia, przyjemności i radości? Jesteśmy za tym, aby ten rok był obfity w niezapomniane przeżycia. Co więc robić w nowym roku? Wszystko co chcemy, a nie to, co musimy!

Postanowienia noworoczne 2023 - co robić w nowym roku?

2022-12-19

Jak zapakować prezent?

Świąteczne prezenty to jeden z najbardziej emocjonujących elementów świąt. Co podarować, jak wręczyć, gdzie schować, w co zapakować? Pytań jest wiele, a poszukiwanie odpowiedzi nie zawsze jest łatwe. Jak zapakować prezenty, aby zachwyciły obdarowaną osobę już w sekundę po wręczeniu? Podpowiadamy!

Jak zapakować prezent?