Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2023-01-30

Prezent na Walentynki dla żony

Jeśli kochasz to miłosne szaleństwo tak samo jak zdecydowana większość mężczyzn na świecie, a święto zakochanych kojarzy Ci się jedynie z trudnością w zakupie prezentu na Walentynki dla żony, to trafiłeś idealnie. Spieszymy z pomocą, bo w tym trudnym czasie należy się wspierać. Jak mężczyźni mężczyznom pomożemy i rozwiążemy tę miłosną zagadkę do zadowolenia każdej kobiety.

Prezent na Walentynki dla żony

2023-01-30

Życzenia na 60 urodziny

60 urodziny to wielki czas w życiu każdej osoby. Jesteśmy wtedy w pełni dojrzali, a nierzadko stajemy się seniorami rodu. Solenizanci obchodzący 60-stkę przygotowują się również do tego, aby udać się na w pełni zasłużony wypoczynek po latach pracy.

Życzenia na 60 urodziny

2023-01-27

Co kupić mamie na urodziny?

Co kupić mamie na urodziny? To dylemat, który wraca do nas co rok. Mimo, że panie lubią być nieodgadnione wiedz, że każda z nich uwielbia dostawać prezenty. Wystarczy je odpowiednio dobrać do ich zainteresować i temperamentu. Kilka ciekawych pomysłów, jakie możemy Ci zasugerować to podróże w różne interesujące miejsca, loty balonem, pobyty w SPA, romantyczne kolacje czy też warsztaty kulinarne. Szczegóły sprawdź tu.              

Co kupić mamie na urodziny?

2023-01-24

Życzenia walentynkowe dla męża

Można mieć wiele zastrzeżeń do walentynek. Jeżeli jednak przymkniemy oko na aspekt komercyjny, to stwarzają one dobrą okazję, by urozmaicić małżeńskie lub partnerskie relacje. Bo choć na pierwszy rzut oka to dzień jak co dzień, to nieco inaczej oglądamy wówczas ulubiony serial, cieszymy się wspólną kolacją, czy wymieniamy wiadomości, będąc jeszcze w pracy…

Życzenia walentynkowe dla męża

2023-01-17

Krótkie życzenia walentynkowe

Z okazji święta zakochanych wybierz życzenia, które ocieplą serca i rozpromienią oblicza naszych bliskich. A że dobranie odpowiednich słów, zwłaszcza w kwestiach sercowych, nie należy do najłatwiejszych, przygotowaliśmy propozycję kilkudziesięciu krótkich życzeń walentynkowych nie tylko dla ukochanej osoby, ale także dla naszych koleżanek i kolegów.

Krótkie życzenia walentynkowe